Przenieś Spa & Salon do domu w 4 prostych krokach

Poświęcenie czasu na rozpieszczanie siebie jest koniecznością w mojej książce. Z tym wszystkim, co mam na głowie, potrzebuję dnia w spa, ucieczki... trochę czasu dla siebie. Dlatego też byłam tak podekscytowana, kiedy dostałam możliwość wypróbowania najnowszych produktów do pielęgnacji włosów i skóry Conair: Infiniti Pro by Conair 3Q Styling Tool oraz True Glow by Conair Sonic Skincare Solution!

Relaksujący dzień pełen rozpieszczania nie musi kosztować majątku! Szczególnie teraz, kiedy mogę cieszyć się tym doświadczeniem we własnym domu, dzięki dwóm nowym produktom Conair!

Więc jeśli chcesz wiedzieć, jak w 4 prostych krokach przenieść to doświadczenie do swojego domu, czytaj dalej.

Moje 4 proste kroki, aby przenieść Spa i Salon do domu

KROK 1: Kąpiel...

Moja rutyna spa zaczyna się od stworzenia uspokajającej kąpieli. Nic nie relaksuje mnie bardziej niż moczenie moich stresów z dala od niektórych olejków aromatycznych, podczas słuchania relaksującej muzyki i nie zapominajmy o lampce wina!

KROK 2: Pielęgnacja skóry

...Kiedy już zanurzysz się w swoim stresie, nadszedł czas na oczyszczenie i złuszczenie skóry! Tym razem udało mi się wyleczyć moją skórę, (kiedy byłam jeszcze w wannie, ponieważ jest ona wodoodporna i bezpieczna w użyciu)! Ten mały zły chłopiec ma dwie główki szczoteczki, do twarzy i ciała, co czyni go bardzo poręcznym! Tak więc, bez podrażnień, odblokowuje pory i zmywa osadzony brud i olej, które mogą powodować wypryski, zaskórniki i matową, nierówną, staro wyglądającą skórę. Dzięki temu moja skóra wyglądała promiennie jak po profesjonalnym zabiegu w spa!

Kilka dodatkowych zalet szczoteczki sonicznej True Glow® Sonic Skincare Solution:

  • Jest testowana przez dermatologów, więc jest na tyle delikatna, że mogę ją stosować jako część codziennego rytuału oczyszczania skóry. Posiada 3 prędkości oraz automatyczny timer, dzięki czemu nie musisz się zastanawiać! Co 10 sekund informuje Cię, że należy przesunąć inny obszar twarzy lub ciała.

KROK 3: Włosy...

Potraktowanie moich włosów orzeźwiającym szamponem i głęboką odżywką, aby utrzymać moje włosy w zdrowiu jest koniecznością.

  • Po pierwsze, zaczynam od porządnego namoczenia skóry głowy; chcesz się upewnić, że masz wszystkie obszary zapewniające, że usuwasz cały brud! Następnie używam Szamponu Niedzielnego, aby odtruć włosy i pozbyć się pozostałości produktów, nagromadzeń itp. Aby uzyskać pełne doświadczenie spa, chcesz delikatnie szorować skórę głowy małymi kółkami, co pomoże również poluzować wszelkie produkty do stylizacji lub luźną skórę. Spłukuj letnią, ciepłą wodą przez co najmniej 1 minutę. Odżywka głęboko odżywiająca: Przywrócenie włosom nawilżenia jest bardzo ważne i wcale nie jest takie trudne. Istnieje wiele wspaniałych produktów, które możesz wykorzystać do domowego zabiegu, upewnij się tylko, że kupisz taki, który będzie odpowiadał potrzebom Twoich włosów.

Jak stosować:

  • Chcesz zastosować odżywkę w pobliżu połowy długości włosów najpierw, a następnie przesuwać się w kierunku końcówek włosów. Zastosuj resztę od korzeni do końcówek. Umieść odżywkę na włosach w czepku pod prysznic lub owinąć go w folię sarańczową, to pomoże ustawić produkt w. Pozostaw odżywkę na około 10-30 minut. W tym momencie użyłam narzędzia do stylizacji Pro by Conair 3Q Styling Tool. (3Q™ to skrót od Quick, Quiet, and Quality). Użycie suszarki do włosów w celu podgrzania odżywki pozwoli jej łatwiej wchłonąć się we włosy. Użyłam suszarki Conair Pro na niskim ustawieniu, ponieważ nie chcesz, aby czepek pod prysznic był zbyt gorący, gdyż mógłby się stopić. Na koniec, zdejmij czepek i spłucz włosy chłodną wodą. Po tym, chcesz delikatnie osuszyć włosy ręcznikiem, dodać produkt termoochronny, a następnie wysuszyć włosy.

KROK 4: Suszenie i układanie włosówKrok 1:

Nie zawsze poprawiam swoje włosy, ale kiedy to robię, lubię je kręcone! Dlatego, aby nadać moim włosom objętość, zawsze używam suszarki.

Krok 2: Zminimalizuj uszkodzenia spowodowane wysoką temperaturą

Spryskaj włosy odżywką termoochronną. Pamiętaj jednak o suszarce Pro by Conair 3Q Styling Tool, która skraca czas suszenia nawet o 70%* dzięki niższej temperaturze i szybszemu przepływowi powietrza, aby zminimalizować uszkodzenia spowodowane wysoką temperaturą. To jest dopiero HAIRtastic!

Krok 3:

Dodaj spray zwiększający objętość i trochę olejku z drzewa herbacianego do włosów.

Krok 4:

Podziel włosy na sekcje, aby wysuszyć. W zależności od stylu lub długości włosów sposób suszenia może się różnić. Dlatego też, nie zamierzam zagłębiać się w sposób suszenia włosów.

Więcej o suszarce do włosów:

Pro przez Conair posiada bezszczotkowy silnik z kombinacji magnesów i elektroniki do napędu silnika (nie szczotki węglowe), do 5000 godzin życia - 10x dłużej niż dc suszarki silnika! Dodatkowo...

  • Technologia jonowa zapewnia gładkie, lśniące włosy i do 75% mniej puszenia się.
  • Profesjonalnej jakości przewód zapewniający dodatkową trwałość...

Wreszcie, kiedy kręcę włosy, ustawiam loki z chłodnym powietrzem, więc to był bonus, kiedy byłem w stanie użyć blokady prawdziwy zimny strzał przycisk do ustawienia moje loki w miejscu. Moja rada, zawsze suszyć z ciepła i ustawić z chłodnym!

Więc tam masz to piękności. Jak widzicie posiadanie relaksującego dnia rozpieszczania, nie musi kosztować fortuny! Więc idź traktować siebie do niektórych BEAUTY dzisiaj!