Jak Zoom Boom wpłynął na estetykę

Pandemia negatywnie wpłynęła na wiele firm, ale jedna firma, która nie widziała negatywnego wpływu jest estetyka. W rzeczywistości, popyt na procedury estetyczne rzeczywiście utrzymywał się wspinać pomimo pandemii. Istnieje kilka powodów, dla których... a jednym z nich, o którym dziś mówimy, jest "Zoom Boom" i to, jak wpłynął na estetykę.

To prawda, z pandemią, wielu z nas miało swój udział w spotkaniach Zoom, wirtualne happy hours, wirtualne spotkania rodzinne, a kto wie, może nawet wirtualną randkę!

I chociaż Zoom Boom przyniósł wygodę, przyniósł również kilka nieszczęśliwych prawd o tym, jak wyglądamy, a nigdy o tym nie wiedzieliśmy. Pomyśl o tym. Większość ludzi nie wie, jak wygląda, kiedy przemawia, siedzi przy biurku, a nawet siedzi naprzeciwko kogoś podczas spotkania przy lunchu, ponieważ nie ma przed nami lustra, w którym moglibyśmy zobaczyć naszą mimikę lub, co gorsza, siedzącą twarz (Boy do I hate mine).

Zoom Boom" i najnowsze trendy estetyczne
Wraz z "Zoom Boom" wiele osób przeszło od oglądania się w lustrze podczas przerwy w łazience do nagłego patrzenia na siebie na ekranie przez wiele godzin każdego dnia, nie lubiąc tego, co widzą. W rezultacie, mieli mnóstwo czasu, aby przyjrzeć się i ocenić swoje worki pod oczami, drobne linie i zmarszczki, podwójne podbródki i wiele innych.

 

Co się dzieje, gdy ludzie spędzają godziny każdego tygodnia studiując niepochlebne zdjęcia samych siebie? Wzrost liczby zapytań o operacje plastyczne, a nawet wirtualne konsultacje, oczywiście. Wystarczy zapytać Smita R. Ramanadham Plastic Surgery w New Jersey. Tak też zrobiłam, a oto, czym podzieliła się z Barbie's Beauty Bits.

 

Coroczny raport Amerykańskiego Towarzystwa Chirurgów Plastycznych na temat trendów
Amerykańskie Towarzystwo Chirurgów Plastycznych (ASPS) opublikowało niedawno swój coroczny raport dotyczący trendów na rok 2020. Ujawnił on ewoluujące trendy estetyczne, które pojawiły się w chirurgii plastycznej podczas pandemii i trwają do dziś. Poniżej znajdują się niektóre z najbardziej godnych uwagi wyników i innych trendów estetycznych w chirurgii plastycznej, które są trendy dzisiaj.

Więcej kobiet pozytywnie postrzega estetyczną chirurgię plastyczną
Badanie ASPS wykazało, że 11% kobiet jest bardziej zainteresowanych estetyczną chirurgią plastyczną dzisiaj niż przed rozpoczęciem pandemii. Jeden z chirurgów zauważył, że ludzie dowiedzieli się, w jaki sposób zabieg estetyczny może poprawić ich urodę, sprawić, że będą wyglądać młodziej i wzmocnić ich poczucie własnej wartości.
Korekta kształtu nosa najpopularniejszym zabiegiem chirurgii plastycznej
Powiększanie piersi jest najpopularniejszą procedurą od lat, ale efekt powiększenia spowodował, że skupiono się bardziej na twarzy i z tego powodu nowym trendem estetycznym, który wysuwa się na prowadzenie, jest zmiana kształtu nosa za pomocą rhinoplastyki. Ponadto, pandemia COVID-19 zwiększyła zapotrzebowanie na wiele zabiegów chirurgicznych twarzy, w tym operacje powiek i liftingi twarzy.

 

Z wiekiem mamy tendencję do powstawania zmarszczek wokół oczu, ust i w rzędzie. Łatwiej jest zobaczyć te zmarszczki i linie na kamerze wideo, więc ludzie chcieli coś z tym zrobić za pomocą chirurgii plastycznej.

 

Trend niechirurgicznej plastyki nosa w związku z boomem na zoom
Innym trendem estetycznym dla pacjentów, którzy nie są gotowi na pełną plastykę nosa jest nonsurgical rhinoplastyka. Dzięki wstrzykiwaniu wypełniaczy skórnych, pacjenci mogą teraz mieć wypełnione drobne nierówności i spadki w nosie, aby poprawić profil nosa.

Chirurdzy plastyczni są również widząc inne trendy estetyczne w chirurgii plastycznej przyjść do przodu w tym roku, zobacz niektóre z nich poniżej.

Zoom Boom: nawigacja po opcjach odmładzania twarzy
Niektórzy chirurdzy donoszą, że pacjenci coraz lepiej rozumieją, co mogą zdziałać ich produkty do pielęgnacji skóry i jak znaleźć te, które zawierają najlepsze składniki.

Wraz z tą poszerzoną wiedzą, chirurdzy obserwują większe zainteresowanie niechirurgicznymi procedurami poprawiającymi strukturę i koloryt skóry twarzy. Na przykład, hybrydowy resurfacing laserem frakcyjnym może znacznie poprawić wygląd skóry i zminimalizować uszkodzenia słoneczne i plamy posłoneczne.

Plusy, resurfacing laserowy Czas przestoju jest minimalny, a ludzie nie będą nawet wiedzieć, że zabieg został wykonany. Wielu pacjentom podoba się pomysł odmłodzenia twarzy i natychmiastowego powrotu do pracy lub codziennych zajęć.

Wypełniacze dermalne i materiały iniekcyjne
Nowe rodzaje wypełniacze kwasu hialuronowego (HA) Są one bardzo skuteczne w leczeniu zmarszczek mimicznych wokół oczu. Pomagają one również wypełnić utraconą objętość w ustach i policzkach i sprawić, że będziesz wyglądać o wiele młodziej.

Istnieją również zabiegi nnowe trendy w iniekcjach, takie jak neurotoksyna DAXI, które mogą trwać nawet do sześciu miesięcy. To może być różnica-maker dla pacjentów, którzy chcą zmniejszyć zmarszczki i gładszą skórę z mniejszą liczbą sesji.

Bezoperacyjne podnoszenie powiek i plastyka nosa
Procedury te rosną, ponieważ chirurdzy są coraz lepsze wypełniacze i zdobywają umiejętności w swoich technikach. Ponadto, wielu chirurgów twierdzi, że wyniki z wypełniaczami dla tych procedur są imponujące i mogą nawet dorównać wynikom chirurgicznym, chociaż efekty są tymczasowe.

Nie ma również bólu związanego z zastrzykami w przypadku liftingu powiek i plastyki nosa, a czas rekonwalescencji jest bardzo krótki.

Co więcej, niektórzy chirurdzy plastyczni stosują żelowe wypełniacze HA, aby poprawić kształt czubka nosa i nieco go unieść, co sprawdza się u osób pochodzenia azjatyckiego.

Zabiegi łączone ze względu na efekt maski
Innym dużym trendem estetycznym jest łączenie chirurgii plastycznej z zabiegami niechirurgicznymi, aby zapewnić bardziej kompleksowy efekt dla twarzy. Niektóre z zabiegów na twarz obejmują wypełniacze o przedłużonym działaniu, botoks, lasery i procedury wykorzystujące częstotliwość radiową do stymulowania produkcji kolagenu.

Niektórzy pacjenci łączą te zabiegi z przeszczepem tłuszczu, aby przywrócić utraconą objętość w policzkach i innych częściach twarzy.

Liposukcja High-Definition przypisana do #Quarantine15
Przebywanie w domu oznacza stały dostęp do jedzenia i minimalny dostęp do siłowni. Połączenie tego z podwyższonym stresem i większą ilością czasu na eksperymenty w kuchni skutkuje przyrostem masy ciała, co prowadzi do popularnego hashtagu #Kwarantanna15 i popularnego trendu estetycznego, jakim jest modelowanie sylwetki, w tym liposukcja o wysokiej rozdzielczości. Dzięki talentom wysoko wykwalifikowanego chirurga możliwe jest teraz usunięcie lub stopienie tłuszczu do zaledwie garstki komórek pod skórą.

Pozwala to chirurgowi odsłonić leżące u podstaw mięśnie pacjenta i stworzyć atrakcyjny, atletyczny wygląd.