6 najlepszych wskazówek, które sprawią, że będziesz wyglądać i czuć się młodziej

Witaj w moim pierwszym z wielu "Staying BEAUTYful", gdzie będę dzielić się z Tobą wskazówkami od najlepszych ekspertów w swojej dziedzinie.

Będziemy rozmawiać o zdrowiu, kondycji i naszym ogólnym samopoczuciu, dając Ci świetny sposób na rozpoczęcie swojego życia w PIĘKNY sposób! Dziś podzielę się z Tobą kilkoma najlepszymi wskazówkami, dzięki którym będziesz wyglądać i czuć się młodziej! Wszyscy szukamy tego sekretu młodości i sposobu na spowolnienie procesu starzenia się! Chociaż nie ma magicznej różdżki, która natychmiast sprawi, że znów będziemy młodzi, istnieją pewne kroki, które możemy podjąć, aby zachować młodszy wygląd. Techniki te muszą być konsekwentne i obejmować prowadzenie zdrowego trybu życia oraz posiadanie świetnych nawyków żywieniowych! Wszystko to wymaga ciężkiej pracy, ale jest warte swojej ceny! Tak więc bez dalszych ceregieli przedstawiam Ci moje 6 wskazówek, dzięki którym będziesz wyglądać i czuć się młodziej!Detoks: Kiedy zaczynasz, jest to świetny sposób na uruchomienie swojego ciała, poprzez pozbycie się tych złych toksyn!

Według Dr. Rand, jesteśmy narażeni na tak wiele zagrożeń chemicznych z powietrza, żywności i środowiska. Post lub po prostu spożywanie owoców i warzyw to sposoby na detoksykację naszego ciała!Sen: Och jak my wszyscy chcemy być śpiącą pięknością w jednym czasie. Ale to, jak ważny jest dobry sen, ma wpływ na naszą skórę.

Celem jest posiadanie 6-8 godzin snu w nocy, robienie tego może pomóc w uzupełnianiu i nawilżaniu naszej skóry twarzy.

Oprócz godzin snu, które otrzymujemy, możesz pomóc swojej skórze śpiąc na jedwabnej poduszce. Istnieją pewne udokumentowane badania, które pokazują, że spanie na jedwabnych poduszkach może pomóc w zapobieganiu starzenia się. Według Dr. Rand, jedwab zawiera naturalne proteiny i 18 niezbędnych aminokwasów, które również pomagają przeciwdziałać efektom starzenia.Przestań się stresować: Coraz więcej osób ma stres w swoim życiu, a stres pracującej matki wzrósł przez lata, bardziej niż przeciętny człowiek. Niestety, stres pokazuje na naszej twarzy! Tak więc, starając się wdrożyć działania, które mogą pomóc pozostać zrelaksowany są kluczowe.

Niektóre przykłady tych działań obejmują medytację, jogę, a nawet spacer po plaży! Więc na co czekasz? Pogoda jest coraz ładniejsza, więc zanim się zorientujesz, możesz zacząć dodawać te aktywności do swojego codziennego życia. Takie postępowanie może przyczynić się do powstania pozytywnych myśli, które ostatecznie sprawią, że nasza skóra będzie wyglądać bardziej atrakcyjnie i młodo!Jedzenie: Stwierdzenie "jesteś tym, co jesz" jest bardziej prawdziwe niż myślisz.

Codzienne spożywanie zdrowej i bezpiecznej żywności sprawi, że nasze ciało będzie sprawne, szczupłe i będzie wyglądać młodziej. Dodatkowo, kontrola porcji i rozpoczynanie dnia od śniadania może sprawić ogromną różnicę w tym, jak wyglądamy i jak się czujemy!Ćwiczenia: Dzięki konsekwentnej rutynie ćwiczeń, możesz czuć się szczęśliwszy, zdrowszy, energiczny i pewny siebie.

Według dr Rand, zwiększa to również gęstość naszych kości i mięśni, które mogą sprawić, że nasze ciało będzie wyglądać dużo młodziej. Bądź aktywny i towarzyski: W dzisiejszym społeczeństwie napędzanym przez technologię może to być czasami trudne, ponieważ możemy być pochłonięci elektroniką. Jednak cotygodniowe wychodzenie z domu i życie towarzyskie z przyjaciółmi, rodziną, a także ze znaczącą osobą, może wzmocnić naszego ducha, przynosząc spokój, pomagając nam poczuć się znacznie młodziej.

Pozostając aktywnym może zwiększyć nasze zdrowie, przynosząc nam szczęście, zarówno krótko- jak i długoterminowe. Tak więc, z pomocą Dr. Rand, moje 6 wskazówek jak zachować młodszy wygląd i samopoczucie!