Wiosenne porady kosmetyczne i nie tylko

Już niedługo nadejdzie wiosna, a to oznacza piękny wiosenny strój, wiosenne pomadki i wiele więcej. Aby to wszystko było możliwe, zespół beauty spotlight przygotował kilka wskazówek, które pozwolą Ci wyglądać SPRINGtastic

Jak zmienić makijaż z zimowego na wiosenny?
Strona Cieplejsza pogoda jest wśród nas, więc nadszedł czas, aby zmniejszyć obciążenie, I nie mówimy tu tylko o Twojej garderobie. Kiedy zmieniasz Ciężkie swetry z zimowych miesięcy zamieniamy na lżejsze bluzki. To samo dotyczy naszego makijażu - Barbie's Beauty Bits podzieliła się swoimi wskazówkami, jak przejść z makijażu zimowego na wiosenny.

Pomadki w odcieniach nude na wiosnę

Westman Atelier Lip Suede in Les Nudes to wspaniała paleta do ust w kolorze nude, którą można dopasować do własnych potrzeb, jest odżywcza i nawilżająca. Paleta obejmuje odcienie od ciepłej róży i grzanego wina po Lola's Secret Beauty Blog jest oczarowana kolorami i formułą.

Wiosenna szafa

Angie z Your True Self Blog ma prosty sposób, który lubi stosować co roku, aby przejść z zimy na wiosnę. Dzieli się z Wami tą techniką w Jak oczyścić szafę na wiosnę w 6 prostych krokach ". Wiosenne wyprzedaże Allison z Never Say Die Beauty ogłasza 20 rocznicę wyprzedaży City Beauty, 40% zniżki na wszystko, teraz do 31 marca. Kliknij tutaj, aby uzyskać kod i szczegóły. Wiosenne pędzle do makijażu

Co uważasz za zabawkę - jeśli chodzi o makijaż? Marcia przedstawia Wam zabawny pędzel Alleyoop Multi-Tasker na Never Say Die Beauty.