Najlepsza suszarka do włosów - jak uzyskać salonowy efekt w domu?

Nie ma nic lepszego, niż poddanie się zabiegom fryzjerskim w salonie. Ale to może być kosztowne, jeśli pójdziesz kilka razy w miesiącu. A myśl o próbie zrobienia tego w domu może być trochę włochatydelikatnie mówiąc.

Istnieją pewne wielkie nie, jeśli chodzi o suszenie włosów, które mogą prowadzić do uszkodzeń, łamania, puszenia się lub stylów, które nie będą trwałe - heck, niektórzy styliści ssą w doskonaleniu wyglądu.

Zaufaj mi, gdyż jest wielu stylistów, którzy potrafią farbować jak zawodowcy, ale gdy przychodzi do wysuszenia włosów, ponoszą sromotną porażkę.

Dlatego byłam podekscytowana współpracą z Hair Cares Shop i wypróbowaniem ich profesjonalnej, szybkoschnącej suszarki do włosów IG INGLAM Brushless Motor Blow Dryer with Negative-Ion Low Noise (teraz to już było dużo powiedziane). Aby podzielić się wszystkim, co musisz wiedzieć, aby wysuszyć włosy jak profesjonalista w domu.

Najlepsza suszarka do włosów - salonowy wygląd w domu

Najważniejszym narzędziem jest oczywiście świetna suszarka do włosów. Ludzie mają tendencję do skupiania się na produkcie jako podstawowym czynniku wpływającym na efekt końcowy. Podczas gdy produkty do stylizacji włosów są kluczowe, będziesz walczyć, aby uzyskać ten salon wygląd blowout w domu, jeśli nie masz najlepszą suszarkę do włosów.

Suszarki są jak partnerzy; musisz znaleźć tę właściwą. Proces ten może wydawać się przytłaczający, przy tak wielu opcjach do wyboru.

Ale nie martw się, jestem tutaj, aby podzielić się z Tobą idealną suszarką do włosów, która pomoże Ci osiągnąć włosy jak z salonu w domu, a mianowicie suszarką IG INGLAM Hyperspeed. Inglam ma dość luksusowe uczucie z jego nieskazitelnie białej obudowy zewnętrznej i różowe akcenty.


Suszenie włosów bez uszkodzeń dzięki suszarce IG INGLAM z silnikiem bezszczotkowym
Ten zły chłopiec jest wyposażony w unikalny cyfrowy silnik Hyperspeed z ponad 110.000 obrotów na minutę...CO? Tak, piękności, to jest sześć razy większe ciśnienie powietrza niż w tradycyjnych suszarkach do włosów! Technologia potężnego przepływu powietrza pozostawia włosy suche, ale nie pozbawione wilgoci, ponieważ została zaprojektowana tak, aby usuwać wodę tylko z powierzchni.

W przeciwieństwie do przeciętnych suszarek, które wydmuchują tylko gorącą temperaturę, Inglam wykorzystuje efekt niskiej temperatury i szybkiego suszenia, dzięki czemu nie niszczysz swoich włosów. Silny strumień powietrza sprawia, że kropelki wody szybko odparowują i oszczędza połowę czasu suszenia, nie zamieniając Twojej łazienki w saunę.
Kiedy włosy są mokre, są najbardziej podatne na uszkodzenia, więc jeśli używasz przeciętnej suszarki, prawdopodobnie woda odparuje na powierzchni i wewnątrz włosów, co może spowodować ich uszkodzenie.
W związku z tym, za każdym razem, gdy idziesz wysuszyć włosy, utkniesz w samoniszczącym się cyklu uszkadzania fibryny włosów, co może spowodować, że włosy staną się odwodnione, matowe, puszące się i łamliwe.Wiele ustawień ciepła, w tym Cool


AirSuszarka
do włosów
IG INGLAM Professional

ma trzy ustawienia prędkości i trzy stopnie temperatury. Różne rodzaje i struktury włosów wymagają różnych poziomów ciepła. Na przykład, jeśli masz cienkie włosy, nie musisz używać najwyższego ustawienia, aby osiągnąć wspaniałe rezultaty, więc suszarki do włosów z jednym ustawieniem temperatury zmuszają Cię do niepotrzebnych uszkodzeń. Suszarki z jednym ustawieniem temperatury zmuszają Cię do niepotrzebnych zniszczeń. Ustawienie chłodnego powietrza jest koniecznością, ponieważ pomaga ustawić włosy i uszczelnić łuskę włosa. Jest to również sposób na utrwalenie fryzury. Dlatego, aby utrzymać to piękne uniesienie u nasady włosów, musisz na sekundę lub dwie przed przejściem do następnej sekcji włosów, wysadzić je w powietrze za pomocą przycisku zimnego powietrza.

Potrzebujesz suszarki z wieloma przystawkamiPotrzebujesz
suszarki do włosów z niezbędnymi przystawkami, takimi jak dyfuzor do włosów kręconych i koncentrator. Dyfuzor do włosów kręconych i koncentrator to przystawka, która umożliwia suszenie, ponieważ pomaga skierować powietrze na włosy na szczotce. Jest ona również świetna do suszenia włosów u nasady, aby nadać im większą objętość.Inne korzyści IG INGLAM Professional Hair Dryer


 • Lekkość
:
 • Każdy, kto poczuł, że w połowie suszenia zaczynają boleć go ręce, wie, jak uciążliwe może być układanie włosów.
 • Idealna do włosów farbowanych: Na włosach farbowanych wiele innych suszarek zmieni odcień koloru poprzez przegrzanie włosów, ale nie ta, ponieważ nie zmienia koloru moich blond rozjaśnianych włosów.
 • Wykorzystuje technologię jonową
 • , aby pozostawić włosy błyszczące, nawilżone i nigdy nie puszące się lub statyczne.
 • Mały rozmiar
 • , więc jest łatwiejszy w użyciu i przechowywaniu.
 • Świetna w podróży
 • dzięki przenośnej, wodoodpornej torbie z poliestru. Można w niej przechowywać suszarkę do włosów, dyfuzor, koncentrator, rękawice, ręcznik do włosów, grzebień do prostowania i inne narzędzia do włosów.
 • Dysza koncentratora i nasadka dyfuzora są magnetyczne.
 • Szybki czas suszenia:
 • To smukłe narzędzie zostało zaprojektowane do szybkiego suszenia włosów, aby skrócić czas stylizacji.
 • Trwały
 • , dzięki czemu będzie służył przez lata.
 • WtyczkaALCI
 • dla bezpieczeństwa.
 • Roczna gwarancja
 • z 24-godzinną obsługą mailowąDługi
 • przewód
 • ,
 • dzięki czemu możesz zobaczyć wszystkie strony swoich włosówPlus
 • , czy wspomnieliśmy, że jest również samoczyszczący
? Tak, posiada funkcję automatycznego czyszczenia, która odwraca obroty silnika, aby głęboko oczyścić filtr.

More Tips On How To Get The Perfect At Home BlowoutNow that
you know the best hair dryer for a salon, like
blowoutat home,
you still need to remember a few other things to achieve a gorgeous blowout.Szybko wysuszyć włosy z INGLAM Quick-Dry Microfiber Hair Towel. Celem jest upewnienie się, że włosy są suche w około 70% przed użyciem suszarki podczas wykonywania fryzury.

 • Użyj produktu termoochronnego, który pomoże uszczelnić łuskę włosa.
 • Dodaj spray zwiększający objętość: Opadające odrosty są winne egzystencji każdej miłośniczki blowoutów. Aby uzyskać maksymalną objętość u nasady włosów, spryskaj wilgotne korzenie sprayem.
 • Dziel i zwyciężaj: Poświęć trochę czasu na podzielenie włosów na 1-calowe sekcje do wyschnięcia.
 • Użyj dyszy koncentratora i skieruj ją w dół, w stronę końcówek włosów. Dzięki temu włosy będą schły gładko i bez puszenia się.
 • Jeśli chcesz mieć gładkie, proste jak stół włosy, użyj dołączonego do suszarki grzebienia, który jednocześnie rozczesuje i prostuje włosy, zapewniając im gładkie wykończenie.
 • Aby uzyskać dużą objętość
  • włosów
  , zastosuj technikę "pull and roll" z okrągłą szczotką.
  • Podczas suszenia powoli wyciągaj szczotkę w kierunku końca włosów.
  • Kiedy dotrzesz do końca włosów. Zwiń szczotkę w kierunku nasady włosów i ponownie pociągnij w kierunku końca włosów.
  • Kontynuuj tę technikę, aż każde pasmo włosów będzie całkowicie suche.
  • Kieruj każdą sekcję w przeciwnym kierunku, aby bardziej unieść włosy u nasady.
 • Poznaj swój spray. Lakier do włosów może być najlepszym przyjacielem Twojej fryzury, jeśli wiesz, jakiego rodzaju lakieru użyć i jak go stosować. Cięższe spraye mogą obciążać włosy, dlatego ja wolę używać linii Redken. Kluczem jest szukanie numeru 2, aby wytrzymać wilgoć.

Make Your Blowout Last As Long As PossibleNie
wiem jak Ty, ale ja nie chcę układać włosów codziennie. Dlatego też, aby Twoje wyciągnięcie trwało jak najdłużej - czy to przez noc, czy przez cały trening - chcesz upiąć włosy.Aby uniknąć syndromu wgniecenia, wolę używać czegoś z dużymi pazurkami, jak na przykład klips do jogi. Taka spinka jest wygodna do spania, ponieważ nie będzie Cię szczypać w tył głowy, gdy będziesz leżeć. Zapobiega też ocieraniu się włosów i ich puszeniu.


Odśwież

włosy suchymszamponemSuchy
szampon to najlepszy przyjaciel
Twoich włosówMożliwe,

że Twoje gruczoły olejowe nie dostały notatki o włosach, którą chciałaś rozciągnąć na jak najdłuższy

czas.

W rezultacie, skóra głowy może się przetłuszczać, zanim będziesz gotowa ją umyć.
Dlatego właśnie suchy szampon jest najlepszym przyjacielem fryzjera. Pochłonie on olej ze skóry głowy, odświeży Twoje końcówki, a nawet nada włosom więcej objętości. Kluczem jest zastosowanie go PRZED zabrudzeniem włosów.

Ożywiaj suszarką do włosówPoznaj
kolejny trik, który pozwoli Ci szybko ożywić
fryzurę.
Jeśli Twoja fryzura straciła swój kształt, weź szczotkę do czesania oraz jonową suszarkę do włosów IG INGLAM Professional i przeczesuj suche włosy, sekcja po sekcji, tak jak robiłaś to, gdy były mokre. Technologia przepływu powietrza z suszarki przywróci kształt i usunie wszelkie nierówności i zagniecenia, które mogły powstać.
Tak więc macie to, piękności, wszystko, czego potrzebujecie, aby osiągnąć idealną stylizację w domu za pomocą suszarki do włosów IG INGLAM Professional.


Więc, na co czekasz? Zdobądź jeden dla siebie lub nawet przyjaciela, robiąc zakupy na Amazon! Tak, łatwo i wygodnie.

Po prostu kliknij tutaj, aby uzyskać włosy jak z salonu!