Przewodnik po blasku: Jak utrzymać jasną skórę przez cały rok

Przewodnik po blasku Barbie, dzięki któremu Twoja skóra będzie promienna przez cały rok.

Naturalny blask jest oznaką młodzieńczej, zdrowej skóry. Możesz stracić blask swojej skóry z powodu takich czynników jak brak snu, stres, jedzenie, które spożywasz i uszkodzenia przez wolne rodniki spowodowane czynnikami środowiskowymi.

Dobra wiadomość: możesz przekształcić matową, zmęczoną skórę w promienną i pełną blasku! Jeśli więc jesteś gotowa na to, by nabrać blasku, kontynuuj lekturę przewodnika Barbie "Beauty Bits Glow Guide", dzięki któremu Twoja skóra będzie jasna i promienna przez cały rok.

Regularnie korzystaj z profesjonalnych zabiegów na twarz, aby uzyskać efekt rozświetlonej skóry
Czy słyszałaś o zasadzie 80/20 dotyczącej treningu i jedzenia? Możesz zastosować tę koncepcję również w przypadku zabiegów pielęgnacyjnych.

Tak, 80% rezultatów osiągniesz dzięki domowej pielęgnacji skóry, a 20% dzięki profesjonalnym zabiegom. Oba te elementy odgrywają istotną rolę w utrzymaniu zdrowej, promiennej skóry.

Dlatego też Barbie's Beauty Bits zaleca regularne wykonywanie profesjonalnych zabiegów na twarz u profesjonalisty w dziedzinie pielęgnacji skóry, co zapewni, że Twoja cera pozostanie jasna i rozświetlona od wewnątrz.

Ale jaki jest najlepszy zabieg na twarz, aby dodać jej nieuchwytnego blasku? Bez wątpienia najlepszym wyborem jest coraz bardziej popularny zabieg Glow Facial, dostępny w salonie w Melbourne w Australii. Dzięki zabiegom laserowym i najwyższej jakości produktom do pielęgnacji skóry, zabieg ten sprawi, że Twoja cera będzie jasna i promienna, dzięki czemu będzie lśnić zdrowiem.

Zabieg ten jest idealny dla matowej, pozbawionej życia skóry. Przywróci, odmłodzi, odświeży Twoją cerę i pomoże Ci osiągnąć ten upragniony blask, o którym wszyscy marzymy.

Stosuj dobrej jakości, odżywcze i bogate w składniki odżywcze produkty do twarzy w codziennej pielęgnacji skóry
Nie trzeba dodawać, że jeśli chcesz, aby Twoja skóra promieniała - musisz zaangażować się w regularną rutynę pielęgnacji skóry, używając dobrej jakości produktów. Możesz nawet zdecydować się na produkty, które poleca Twój kosmetyczka podczas wykonywania zabiegu na twarz.

Często polecają oni produkty, których użyli na Twojej skórze podczas zabiegu, abyś mogła się do nich odnieść i doradzą Ci najlepsze produkty do pielęgnacji skóry, takie jak chemiczne środki złuszczające, serum z witaminą C i kwasem hialuronowym, które powinnaś włączyć do swojej rutyny pielęgnacyjnej w przyszłości. Nie tylko po to, aby Cię sprzedać, ale dlatego, że 80% Twoich wyników zależy od Twojej domowej rutyny pielęgnacyjnej.

Aby utrzymać zdrową cerę, powinnaś wybierać produkty do pielęgnacji skóry, które pasują do Twojego typu skóry i jej odcienia, aby uzyskać jak najlepszą cerę. Twój lekarz medycyny estetycznej może pomóc Ci to ustalić.

Co ważne, Twoja skóra może być normalna, tłusta lub sucha - i musisz wybierać produkty do pielęgnacji, które to uzupełniają. W przypadku skóry suchej należy wybierać produkty nawilżające o wysokiej zawartości wilgoci, które dostarczają skórze nawilżenia (produkty do pielęgnacji skóry z dodatkiem probiotyków są wyjątkowo nawilżające). W przypadku skóry tłustej wybieraj produkty o działaniu ściągającym i lżejszej konsystencji - na przykład żel (a nie krem).

Zdrowa, zrównoważona i odżywcza dieta dla rozświetlonej skóry
Zrównoważona dieta i picie dużej ilości wody to konieczność. Czy słyszałaś kiedyś powiedzenie, że jesteś tym, co jesz? Cóż, tak jest w przypadku świecącej, pięknej skóry. Twoja dieta jest równie ważna jak produkty miejscowe, które stosujesz zewnętrznie na twarz i ciało.

Na przykład tłuste ryby, takie jak łosoś, czynią cuda, podobnie jak zielone warzywa liściaste zawierające mnóstwo witamin i minerałów. Do innych pokarmów kochających skórę należą orzechy bogate w naturalne olejki i wilgoć - takie jak nerkowce i makadamia.

Alternatywą może być spożywanie suplementu kolagenowego, który pomoże utrzymać jasną skórę. Może on mieć postać sproszkowanego kolagenu morskiego, który możesz dodać do owocowo-warzywnego smoothie, aby uzyskać wszystko, czego potrzebujesz w jednym pysznym napoju!


Regularne ćwiczenia i wyciskanie potu dla rozświetlonej skóry
Trzeba powiedzieć, że wypocenie toksyn jest fantastyczne dla rozświetlonej cery. W związku z tym, regularne ćwiczenia fizyczne czynią dosłownie cuda dla skóry. Zaangażuj się w ćwiczenia sercowo-naczyniowe, takie jak bieganie, jogging i, mój ulubiony, power walking. Wszystko to jest świetnym sposobem na zwiększenie przepływu krwi, co z kolei pomaga odżywiać komórki skóry i utrzymywać je w dobrej kondycji.

Alternatywą może być udział w treningu obwodowym o dużej sile uderzenia na siłowni. Jeśli czujesz się nieswojo, idąc na siłownię i ćwicząc w niej, możesz nawet wypróbować filmy online lub aplikacje treningowe!

Pływanie może być również dobrą formą ćwiczeń; jednak natychmiast po pływaniu zmyj chlor z twarzy i skóry, ponieważ te substancje chemiczne mogą uszkodzić skórę, jeśli pozostaną na niej zbyt długo.

Usuń makijaż, aby uzyskać zdrową, rozświetloną skórę
Mycie Mycie twarzy przed snem i usuwanie całego makijażu to nie tylko coś, czego nauczyła Cię Twoja mama. czego nauczyła cię twoja matka. Ponieważ chodzenie spać z makijażem może nie tylko spowodować zatkanie porów, może również spowodować przedwczesne starzenie się!

Beauty sen jest prawdziwy! To nie jest tylko bajka; nauka udowodniła, że nasze ciało przechodzi w tryb naprawczy podczas snu, naprawiając szkody wyrządzone naszej skóry w ciągu dnia!

Niezależnie od tego, jak bardzo jesteś zmęczona, jak późno kładziesz się spać jak późno kładziesz się do łóżka, jak długi był Twój dzień, czy jakichkolwiek innych okoliczności łagodzących. okoliczności. Musisz oczyścić twarz jak zawodowiec i zmyć makijaż przed snem.

I wolę wodę micelarną niż wodę z kranu, ponieważ zmniejsza ona wrażliwość skóry i pomaga szybciej wzmocnić barierę ochronną skóry. Twoja skóra będzie Ci wdzięczna za to!

Ucieknij na wakacje do tropikalnego raju! Ale upewnij się, że nosisz swój SPF
Wreszcie, jeśli czujesz się matowa i pozbawiona blasku - być może potrzebujesz wakacji! A jeśli wybierasz się gdzieś w tropikalne miejsce, nie zapomnij o kremie przeciwsłonecznym, stosując filtr SPF 30+ lub SPF 50+, jest to supergwiazda twojej skóry!

Chociaż opalona skóra wygląda pochlebnie na większości karnacji, może być bardzo szkodliwa i najlepiej jej unikać, jeśli to możliwe. Pamiętaj więc o spakowaniu aloesu, okularów przeciwsłonecznych i kapelusza plażowego, unikaj godzin, w których promienie słoneczne są najsilniejsze i nawadniaj się dużą ilością wody, chyba że chcesz wyglądać starzej.

Tak więc macie to, piękności, przewodnik Barbie po Beauty Bits Glow, dzięki któremu Twoja skóra będzie jasna i promienna przez cały rok! Do następnego razu