Jak odzyskać pieniądze od Sephora, Motives, BH Cosmetics, Ulta i wielu innych!

Wiem, że zastanawiasz się, czy dobrze to przeczytałam? Odzyskuję pieniądze, aby nakarmić mój nałóg piękna. Tak, piękności, z pewnością tak! Oprócz tego, że dostajesz nagrody za zakupy w takich miejscach jak Sephora, Motives, BH Cosmetics, czy The Limited, możesz również przekazać procent swojej nagrody na cele charytatywne!

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak Ty też możesz robić zakupy, oszczędzać, otrzymywać zwrot pieniędzy i automatycznie przekazywać dowolny procent swojego zwrotu na wybrany przez siebie cel charytatywny, czytaj dalej!

Jak być nagradzanym za zakupy

Wiem, że zastanawiasz się, jak mogę robić zakupy i otrzymywać wynagrodzenie? Cóż, robiąc zakupy z Giving Assistant.org możesz właśnie to zrobić! Widzisz

Giving Assistant

to darmowy cyfrowy program lojalnościowy obejmujący ponad 1600 największych sprzedawców detalicznych, w ramach którego otrzymujesz średnio 5% nagrody pieniężnej po każdym zakupie online. Ich misją jest przekształcenie codziennych zakupów w akcje charytatywne, poprzez bycie najlepszym programem lojalnościowym, który pozwala zaoszczędzić więcej i wesprzeć cele charytatywne, w sposób łatwy i prosty!

Jak działa Giving Assistant

Sprzedawcy płacą Giving Assistant prowizję za zakupy dokonane na ich stronie internetowej, średnio jest to 5%.

Za zakupy dokonane przez ich członków, zamiast zatrzymywać prowizję dla siebie, jak robi to większość firm, przekazują całą prowizję w formie "zwrotu gotówki", płacąc nam w ten sposób za zakupy!

A gdyby tego wszystkiego było mało, przekazują również niewielką darowiznę na rzecz organizacji Feeding America, aby zapewnić jeden posiłek za każdym razem, gdy otrzymamy zwrot gotówki.

Jak przekazać darowiznę na cele charytatywne?

To naprawdę proste, po zarejestrowaniu się otrzymujesz opcję automatycznego przekazania dowolnego procentu zwrotu gotówki na wybraną przez siebie organizację charytatywną. Byłam bardzo szczęśliwa widząc, że organizacja charytatywna, którą wspieram jest częścią sieci, co sprawiło, że było to dla mnie jeszcze lepsze rozwiązanie!

Jak uzyskać zwrot gotówki?

Każdy sprzedawca ma inny procent nagrody Cash Back; wynosi on od 2% wzwyż! Powiadomienie o Cash Back przychodzi zazwyczaj w ciągu 2-7 dni po dokonaniu zakupu. Niektóre sklepy potrzebują więcej czasu na potwierdzenie zakupu niż inne. W przypadku zakupów związanych z podróżą, takich jak rezerwacja biletu lotniczego lub wypożyczenie samochodu, powiadomienie o Cash Back przychodzi po zakończeniu podróży.

Kilka innych rzeczy, o których warto pamiętać
    W przeciwieństwie do innych stron, gdzie minimalny próg wypłaty wynosi 25$ lub więcej, u nas minimalna wypłata następuje już po osiągnięciu 5,01$ na koncie! Wszystkie metody płatności są w 100% wolne od opłat. Należy skonfigurować opcje wypłat; istnieją dwa sposoby na otrzymanie wypłaty. Co tydzień możesz otrzymać wypłatę przez Paypal. Twoje bieżące zarobki są wypłacane w każdy poniedziałek, gdy tylko zostaną uwolnione z Twoich zarobków oczekujących. Możesz też ustawić opcję wypłaty czekiem, która jest realizowana cztery razy w roku za cash back zarobiony w poprzednim kwartale.
Jakiego rodzaju sklepy są uwzględnione?

MNÓSTWO! Jeśli czytasz mojego bloga regularnie, wiesz, że uwielbiam okazje, a dzięki wykorzystaniu

Givingassistant.org

mogę zaoszczędzić i jednocześnie wesprzeć The Center For Child And Family Services, kupując rzeczy, które normalnie bym kupiła!

Na przykład
    5% Cash Back w Sephora 10% Cash Back w Motives 15% w BH Cosmetics 2% zwrotu w Ulta 6% na Stila Cosmetics 8% Beauty.com Nawet mój ulubiony sklep z ubraniami, The Limited, ma 2% zwrotu! Zacznij oszczędzać już teraz

...Dostałam kilka prezentów od BH Cosmetics

Poza nagrodami, na stronie jest też kilka kodów kuponów! Możesz też wykorzystać swoje własne, więc naprawdę oszczędzasz!

Sprawdź niektóre z ofert kuponowych z Ulta poniżej.
    Pobierz 20% Off Beauty Products użyć kodu 306489 Sklep i cieszyć się $5 Off Beauty Products warte $15 użyć kodu 205730 Zaoszczędź 3,50$ na produktach piękności użyj kodu 301649
Kup Nioxin night density rescue i skorzystaj z 5$ zniżki używając kodu 409159 JAK SIĘ ZAPISAĆ? Kliknij tutaj, aby zacząć zarabiać i oszczędzać!