Porady, dzięki którym poczujesz się pewniej latem


Każda kobieta chce się czuć i wyglądać jak najlepiej, zwłaszcza latem. Kiedy wyglądasz dobrze, czujesz się dobrze, co oznacza, że możesz patrzeć na świat z podniesionym czołem, więc jesteś pewna siebie.

Każda kobieta ma swoje własne poczucie tego, co jej zdaniem wygląda dobrze, a co nie. Niezależnie od pory roku, istnieje wiele sposobów, aby czuć się pięknie i pewnie w swoim ciele.

Od ubrań, które nosisz, jak układasz włosy, do świecącej latem skóry, nawet jak prezentujesz się światu, nie ma końca, co możesz zrobić, aby czuć się fantastycznie, wyglądać pięknie i tryskać pewnością siebie.

Przyjrzyjmy się kilku rzeczom, które kobiety mogą zrobić, aby czuć się pięknie i pewnie tego lata.

Pewność siebie po bikini
Nawet jeśli przez większość czasu czujesz się pewna siebie, lato stanowi wyzwanie dla Twojej samooceny, wymagając od Ciebie beztroskiej pewności siebie. Szept słowa "bikini" , zwłaszcza jeśli straciłaś na wadze lub masz ciało po porodzie, może wywołać zwątpienie w siebie. Z tego powodu wiele osób nie może się zrelaksować i cieszyć pięknymi rzeczami, które oferuje lato.

Jeśli masz problem z tym jak wyglądasz w kostiumie kąpielowym rozmowa z doświadczonym chirurgiem plastycznym z Melbourne może Ci pomóc jeśli szukasz czegoś takiego jak powiększenie piersi po urodzeniu dziecka. Ta procedura może przywrócić pełnię i młodzieńczy kształt do twoich piersi!

Kupuj letnie ubrania, które pasują do Twojego ciała
Zacznijmy od strojów kąpielowych. Istnieje wiele wspaniałych kostiumów kąpielowych, niezależnie od rozmiaru. Podkreśl swoją najlepszą cechę, jednocześnie minimalizując obszary, w których możesz nie czuć się pewnie.

Ja uwielbiam tzw. strój jachtowy, który składa się z czarnego, jednoczęściowego stroju, ciemnych okularów i kapelusza z szerokim rondem. Moja siostra uwielbia stroje kąpielowe w stylu vintage, a inną moją miłością są bikini z wysokim stanem i pełniejsze staniki. Wszystkie te kostiumy zapewniają osłonę.

I nie zapomnij o dodatkach w postaci uroczego pokrowca na strój kąpielowy, dużego kapelusza z klapkami i okularów z szerokim rondem.

Określ swoje letnie kolory
Każdy ma inny gust. Niektóre kobiety uwielbiają proste, neutralne stroje na lato, podczas gdy inne wolą głośne, jasne i żywe sukienki. Niezależnie od tego, jakie są Twoje ulubione kolory, upewnij się, że masz je w swojej szafie.

Jeśli masz jedną zieloną sukienkę, czujesz się niesamowicie za każdym razem, gdy ją wsuwasz. W takim razie może potrzebujesz więcej zieleni w swojej kolekcji. Wiele artykułów online powie Ci, które kolory działają najlepiej dla różnych odcieni skóry, kolorów włosów i karnacji. Jednak ostatecznie wszystko sprowadza się do tego, jak pięknie czujesz się w tym, co nosisz.

Letnie włosy - plażowe loki
Jedną z najlepszych fryzur na lato są plażowe loki. Są one ulubioną fryzurą gwiazd i już od jakiegoś czasu, gdyż wyglądają świetnie na każdej długości włosów, przy każdym rodzaju włosów, na każdą okazję i w każdym wieku.

Opanowanie luźnych, plażowych lok ów może być trudne. Nie ma się jednak co martwić, gdyż jest w tym pewna nauka. Gdy już ją opanujesz, będziesz na dobrej drodze do tego, by wyglądać i czuć się pewnie w swoich nowych plażowych lokach.

Skóra gotowa na lato dzięki szczotkowaniu na sucho
Szczotkowanie na sucho to świetny sposób na przygotowanie ciała do lata. I ma kilka innych korzyści poza zewnętrznymi. Jest to świetny sposób na wyeliminowanie toksyn i detoksykacji ciała, ponieważ zwiększa krążenie krwi, stymuluje układ nerwowy, odblokowuje pory i złuszcza całe ciało. Jest to doskonały sposób na uzyskanie skóry gotowej na lato.

Bądź pewna siebie i uśmiechnij się
Stare porzekadło "kiedy się uśmiechasz, świat uśmiecha się do ciebie" wciąż jest prawdziwe. Jeśli chcesz naprawdę czuć się pewnie i pięknie, uśmiechaj się, gdy jesteś poza domem. Kiedy wyglądasz na szczęśliwą i pewną siebie, będziesz witana uśmiechami wszędzie, gdzie pójdziesz.

Jeśli świat uśmiecha się do Ciebie wszędzie, szybko poczujesz się pewniej i piękniej w sobie. Pamiętaj, że piękno jest w oku patrzącego, więc jeśli naprawdę chcesz czuć się piękna, musisz zobaczyć piękno w sobie, być pewny siebie i być szczęśliwy w swojej skórze, gdy jesteś na świecie.

Zacznij wzmacniać mięśnie na lato
Rozpoczęcie niektórych ćwiczeń siłowych przy użyciu masy własnego ciała może zrobić wielką różnicę w dość krótkim czasie. Po pierwsze dlatego, że jest to super łatwe, więc nie ma wymówek, że nie ma odpowiedniego sprzętu do ćwiczeń. A po drugie, jest to mniej o numerze (ile ważyłeś lub straciłeś) i więcej o kształcie ciała.

Upewnij się, że jeśli chcesz wyszczuplić się, aby stworzyć deficyt energetyczny lub ujemny bilans energetyczny.

Eat To Nourish Instead Of Restricting
Nie jestem fanką słowa dieta. Kluczem jest zdrowe odżywianie, a nie jakaś szalona dieta typu fad. Pokarmy przyjazne mózgowi to olej kokosowy, tłuste ryby, orzechy, ciemna zielenina i przyprawy takie jak kurkuma.

Dzięki tym małym, codziennym zmianom, możesz pielęgnować nowy głos wewnątrz, który mówi pozytywnie o tym, jak wyglądasz. Kiedy to zrobisz, Twoje połączenie mózg-ciało stanie się silniejsze i będzie pracować dla Ciebie, a nie przeciwko Tobie, co pozwoli Ci poczuć się pewniej tego lata.

Osobiste afirmacje, aby poczuć się pewniej
Niestety, jesteśmy naszymi najgorszymi wrogami, jeśli chodzi o dobre samopoczucie. Nie ma magicznej różdżki, którą możesz machać, która sprawi, że poczujesz się w 100% pewny siebie, ale są prawdy z realistycznymi oczekiwaniami. Więc przestańcie śmierdzieć, myśleć.

Po pierwsze zatrzymaj się z porównaniami, szczególnie z tymi widzianymi na mediach społecznościowych, w telewizji, czy z celebrytami i modelami. Przypomnij sobie, że w większości przypadków i tak są to zdjęcia airbrushed!

Po drugie, zacznij od codziennych afirmacji. Na przykład, jeśli pracujesz na zewnątrz, zrób szczęśliwy taniec I just finished working out.

Jeśli wprowadzasz nową rutynę pielęgnacji skóry, aby pomóc sobie z suchą skórą latem, daj sobie podwójne kciuki po uzupełnieniu.

Masz swój nowy strój kąpielowy i cover-up. Zrób ten pocałunek gwiazdy filmowej i machaj jak wyglądasz cudownie!

Podczas gdy te pochwały mogą wydawać się małostkowe dla niektórych, jest to jedna z najważniejszych rzeczy, które możesz zrobić, aby odpalić pozytywne uczucie, które podkreśla optymistyczny pogląd, prowadząc do bardziej szczęśliwego, pewnego siebie ciebie tego lata.