Miejsca do zarabiania pieniędzy jako influencer lub bloger

Miejsca do zarabiania pieniędzy jako influencer lub bloger? Dostaję wiele razy pytanie, jak mogę zarobić pieniądze, jeśli jesteś nowszym blogerem lub influencerem lub jak zdobyć sponsorów z firmami i zarobić trochę prawdziwych pieniędzy. Cóż, Barbie's Beauty Bits jest tutaj, aby pomóc!

Yep, jeśli szukasz wskazówek, jak zostać influencerem Instagrama i zarabiać z nim pieniądze, trafiłeś we właściwe miejsce! Jako, że raz w miesiącu będę dzielił się z Tobą niektórymi miejscami.

Niezależnie od tego, czy robisz to od lat, czy od dni, musisz udać się we właściwe miejsce, ponieważ przesyłanie wiadomości do czyjegoś konta na Instagramie lub innych platformach społecznościowych w skrzynce odbiorczej nie jest odpowiedzią.

Stop the Unanswered Pitching i spróbować tego zamiast
Jeśli wcześniej robiłeś pitching dla marki, to wiesz jak trudne może to być. Dlatego proponuję zacząć od platformy opt-in lub programu partnerskiego. To właśnie tam zacząłem i pomogło mi to pracować z takimi markami jak Itcosmetics, BoxyCharm i Sephora!

Marki i influencerzy mogą znaleźć się nawzajem dzięki platformom influencer marketingu. Platformy te pozwalają influencerom i blogerom łączyć się, negocjować stawki (lub produkty) oraz śledzić postępy kampanii i produktów cyfrowych!

Wynik jest win-win dla wszystkich zainteresowanych stron. Jak każdy tutaj faktycznie chce pracować razem. Więc nie więcej zimny pitching z DM lub e-maili, które są zagubione lub bez odpowiedzi.

Jak zarabiać pieniądze jako influencer lub bloger

W tym tygodniu Platforma Influencer trzeba dołączyć teraz jest HOWL
Stań się częścią paczki i zrób kilka świetnych połączeń. Howl to pierwsza platforma influencer marketingu, którą chciałem omówić, ponieważ jest świetna, ponieważ mają zarówno płatne, jak i niepłatne współprace. Ta platforma influencer jest idealna dla tych w branży kosmetycznej, ponieważ istnieje mnóstwo krajowych i dobrze znanych marek, które chcą z tobą współpracować.

Uwielbiam tę platformę, ponieważ oferują wiele różnych sposobów pracy z markami.

Zarabiaj pieniądze dzięki programom marketingu afiliacyjnego
Programy partnerskie, ale nie tylko każda prowizja z linku partnerskiego, ponieważ niektóre marki oferują prowizje ponad 100% twojej sprzedaży. CO? Tak, dzielenie się produktami, które kochasz z marek i zarabianie pieniędzy, a otrzymasz wynagrodzenie natychmiast LOVE.

Jest to szczególnie świetne, jeśli jesteś blogerem, który może tworzyć sponsorowane treści i sponsorowane posty, ponieważ możesz zacząć zarabiać pieniądze od razu.

Twórz treści dzięki sponsorowaniu produktów lub usług
Istnieje mnóstwo marek, z którymi możesz się zgłosić do pracy, aby otrzymać wynagrodzenie. Niektóre oferują nawet darmowe produkty dla influencerów mediów społecznościowych, mikro-influencerów, kanałów Youtube, TikTok, Instagram i innych kanałów mediów społecznościowych.

 • Sephora
 • Supergoop
 • Tula
 • Hum
 • Macy's
 • Ulta
 • Target
 • Versed
 • Kloraine
 • Adam i Ewa
 • I WIĘCEJ!


Na co więc czekasz? Aplikuj tutaj i rozpocznij swoją kolejną kampanię marketingową SOON!