5 skutecznych sposobów na ukrycie wyprysków

Barbie's Beauty Bits 5 skutecznych sposobów na ukrycie wyprysków

Nie ma nic gorszego niż obudzenie się w dniu wielkiego wydarzenia z wielkim zitem na twarzy. Podczas gdy pielęgnacja skóry jest królem w minimalizowaniu wyprysków, nie zneutralizuje ona całkowicie tych wyprysków z ostatniej chwili.

Tak więc, jeśli masz do czynienia z plamą, która po prostu nie chce się poddać, potrzebujesz wielu opcji, aby ją ukryć, a Barbie's Beauty Bits jest tutaj, aby pomóc z pięcioma sposobami na skuteczne ukrycie plam.

Porada 1: Znajdź bardziej trwałe rozwiązanie
Zaczynamy od tego, jakby to była stała; musisz ją zdusić w zarodku, konsultując się z dermatologiem w celu uzyskania porady medycznej, diagnozy i leczenia, zamiast próbować ją codziennie ukrywać.

Dermatolog może przepisać leki, które są silniejsze niż to, co można znaleźć over-the-counter lub zrobić w domu. Może również omówić inne opcje, takie jak laserowe leczenie blizn , a także niektóre produkty do pielęgnacji skóry klasy medycznej, takie jak Skinmedica.


Być może trzeba będzie spróbować kilku różnych zabiegów, aby znaleźć ten, który jest najbardziej skuteczny dla Ciebie, a dermatolog jest najlepszy, aby pomóc znaleźć odpowiednie zabiegi dla osób ze skórą trądzikową.

Porada 2: Zlikwiduj pryszcza plastrem na pryszcze
Rozważ zainwestowanie w plastry na pryszcze dla tych niegrzecznych zitów i wyrwy, które pojawiają się znikąd w nocy.

Wielu z nas ma nasz pierwszy instynkt, aby wybrać na naszej skórze, gdy zdajemy sobie sprawę z jednej skazy, a plaster na pryszcze pomaga ograniczyć działania picking, co zawsze prowadzi do blizny.

Plastry na trądzik nie tylko zapobiegają dłubaniu przy wypryskach, ale także przyspieszają proces biczowania poprzez wchłanianie wszystkich olejów i płynów z twoich skaz.

Wolę te, ponieważ, w przeciwieństwie do kremu do leczenia plam, te plastry nie pozostawiają skóry suchej i łuszczącej się. Dodatkowo, działają bardzo szybko.

Plaster Peace Out Pimple działa w ciągu 6 godzin lub mniej. Pomaga również z zaczerwienieniami, dzięki czemu obszar ten jest łatwy do ukrycia! Prowadzi nas to do naszej następnej wskazówki...

Porada 3: Say Bye, Bye To Breakouts With a Multitasking ConcealerDodawanie makijażu
do miejsca, w którym wystąpiły wypryski, może pogorszyć stan trądziku, jeśli nie zostanie zastosowany prawidłowo, zwłaszcza jeśli zdecydujesz się na podkład z pełnym pokryciem. To dlatego artyści makijażu wolą używać wielozadaniowego leczenia. Na rynku dostępnych jest kilka wielozadaniowych korektorów, z których wiele działa jako zabiegi punktowe, leczące wypryski dla wszystkich typów skóry.

Jeden produkt, który uwielbiam, pochodzi od Itcosmetics, ponieważ jest to wysuszający balsam i korektor w jednym. Marka ta znana jest z łączenia makijażu z pielęgnacją skóry. Tak więc nie tylko Bye, Bye Concealer w pełni kryje, ale jest również lekiem punktowym, który pomaga leczyć wypryski.

Podczas gdy ten produkt nie przychodzi z aplikatorem, aplikacja nie jest najlepsza. Sugeruję, że produkt należy nakładać na skórę, zamiast go omiatać, ponieważ będziesz go usuwać zamiast przylegać. Kiedy jest już na swoim miejscu, ukryj go pudrem półprzezroczystym, aby utrzymać go na miejscu. (Jest to również świetny sposób na ciemne plamy dla tych, którzy mogą mieć jakieś blizny po trądziku).

Korektor nie jest jedyną opcją makijażu.

Inne, które warto rozważyć to:

  • Korektor koloruZielone
  • korektoryPłynne
  • podkłady
Porada 4: Myj swoje pędzle i gąbki do
makijażuSłyszysz, że ciągle to powtarzam. Ale prawda jest taka, że brudny pędzel do makijażu może być siedliskiem bakterii i martwych komórek skóry.

I zgadnij co? Jeśli nie są regularnie czyścić swoje pędzle do makijażu, można umieścić ten gunt prawo z powrotem na twarzy. Może to prowadzić do powstawania wyprysków, jak również do przedwczesnego starzenia się skóry. Więc piękności, umyć te narzędzia do makijażu!

W zależności od tego, jak regularnie używasz swoich narzędzi do makijażu, umyj je delikatnym roztworem; sprawdzi się nawet szampon dla dzieci.

Porada 5: Twoja rutyna
pielęgnacyjnaDoskonała rutyna pielęgnacyjna to najlepszy sposób na uniknięcie wyprysków w ostatniej chwili
.
I bez obaw, nie musi to być skomplikowana procedura krok po kroku, aby była skuteczna.

Istnieją pewne wielozadaniowe produkty, jeśli chcesz zachować prostotę. Jeden z produktów, który uwielbia moja siostrzenica jest z Tuli (Acne All-Star). Jest to formuła 3 w 1, która może być używana jako codzienny środek oczyszczający, maska lub środek do pielęgnacji miejscowej, dostosowując się do specyficznych potrzeb Twojej skóry.

Jest również wielką fanką Derma-E, używając ich "Anti-blemish clarifying bi-phase toner", ponieważ zawiera olejek z drzewa herbacianego, który jest świetny na trądzik ze względu na swoje właściwości przeciwzapalne i przeciwbakteryjne.

Jeśli nie masz skłonności do ciągłych wyskoków, możesz zachować ją przy codziennej rutynie przeciwstarzeniowej, która składa się zA

  • washable cleansing clothA
  • double cleanseToner
,
  • który zawiera Cica lub Tea Tree Oil
  • Treatment serum zawierające kwas salicylowy
  • Moisturize (nawet jeśli masz tłustą skórę)

















BONUS







Tip:

Do Not Forget Your Sunscreen

Istnieją składniki często spotykane w filtrach przeciwsłonecznych, które mają właściwości przeciwzapalne, co może pomóc w zmniejszeniu stanu zapalnego i złagodzeniu trądziku. Uszkodzenia słoneczne mogą również powodować hiperpigmentację, która może sprawić, że blizny po trądziku będą wyglądać znacznie gorzej niż są.

Więc upewnij się, że stosujesz lekki filtr przeciwsłoneczny, taki jak ten od Klairs! Ja tak uwielbiam ten All-day Airy nawilżający filtr przeciwsłoneczny z SPF 50+ PA++++.

Jest bardzo lekki, dzięki czemu mogę go nosić sam lub pod makijażem.Ten SPF JEST MOIM BFF!!!

Zdobądź swój dzisiaj i ciesz się 15% OFF z moim kodem:



BBB15














Jak widzisz, istnieje wiele skutecznych sposobów na zakrycie skazy. Możesz podbić cokolwiek to jest, odwiedzając dermatologa, aktualizując swoją rutynę pielęgnacji skóry, korygując kolor i poprawiając higienę narzędzia do makijażu.