Zabiegi upiększające, które przywrócą Twojej skórze piękno

Nadszedł czas, aby nadać swojej skórze nowy, świeży wygląd na wiosnę. Zimowa aura może sprawić, że nasza skóra wygląda starzej, dlatego uważam, że wraz z nadejściem wiosny nadszedł czas, aby przywrócić jej piękno, a my w Barbie's Beauty Bits służymy pomocą.

Chociaż zmarszczki i linie mimiczne są niepożądanymi oznakami procesu starzenia się, nie są one jedynymi czynnikami, które sprawiają, że Twoja skóra wygląda starzej. Kilka widocznych oznak starzenia się skóry zimą może bez wątpienia wpłynąć na nasz młodzieńczy blask. Martwe komórki naskórka, sucha skóra, nierównomierny koloryt, uszkodzenia słoneczne, a nawet popękane naczynka - wszystkie te czynniki przyczyniają się do starzenia się skóry.

Nic więc dziwnego, że nasza skóra potrzebuje kilku odmładzających zabiegów pielęgnacyjnych, które przywrócą jej piękny wygląd.

A więc, bez dalszego zastanawiania się, oto kilka moich najlepszych zabiegów pielęgnacyjnych, które przywrócą Twojej skórze piękno.

Krok 1: Przyrzeknij, że będziesz złuszczać skórę, aby stała się gładsza i młodsza

Wszystkie rzeczy, które mogą sprawić, że Twoja skóra nie wygląda gładko, promiennie i promiennie, martwe komórki naskórka znajdują się na szczycie tej listy. Dlatego właśnie jest to pierwszy krok do przywrócenia skórze jej piękna.

Zanim przejdziemy do omówienia niektórych zabiegów, porozmawiajmy o tych kłopotliwych martwych komórkach skóry, ponieważ są one naprawdę uciążliwe!

Czy wiesz, że w każdej minucie umiera od 30 000 do 40 000 komórek skóry! Tak, może to być korzystne, ponieważ pozwala to na pojawienie się nowych, młodszych komórek. ALEi oczywiście wiedziałaś, że będzie to ale, Problem polega na tym, że większość ludzi pozostawia te paskudne martwe komórki skóry, które zalegają jak suche, martwe liście. Zmienia to twarz w mini cmentarzysko komórek skóry. A najgorsze jest to, że te martwe komórki skóry mogą zatykać pory i powodować fałszywe zmarszczki, sprawiając, że Twoja cera wydaje się dużo starsza niż jest w rzeczywistości. A wszystko to z Twojej własnej woli!

A więc odpowiedź brzmi: złuszczaj, złuszczaj, złuszczaj...

Złuszczanie jest kluczem do jaśniejszej i gładszej skóry oraz jednym z najwygodniejszych i najskuteczniejszych sposobów, by nauczyć skórę działać młodziej. Istnieje kilka różnych sposobów złuszczania naskórka, przyjrzyjmy się im.

Złuszczanie fizyczne
Złuszczające preparaty fizyczne wykorzystują niewielkie obiekty fizyczne do usuwania martwego naskórka. Mogą to być fusy z kawy, cukier, węgiel drzewny, a nawet glinka, które usuwają martwe komórki skóry. Zwykle są to łagodniejsze środki złuszczające, które delikatnie złuszczają skórę i pomagają poprawić jej koloryt, strukturę i czystość, dzięki czemu skóra staje się jaśniejsza i bardziej promienna.

Chemiczne środki złuszczające
Słowo "chemiczne" może być nieco mylące, ale nie ma się czym martwić, ponieważ tego rodzaju produkty złuszczające są całkowicie bezpieczne w użyciu. Termin ten odnosi się do chemicznych preparatów złuszczających zawierających składniki pielęgnacyjne, takie jak kwasy AHA, BHA i PHA.

Złuszczanie przy użyciu peelingu chemicznego, takiego jak ten z linii The Ordinary, nie tylko pomaga cofnąć wskazówki zegara w procesie starzenia się skóry, ale także może odwrócić niektóre z naturalnych procesów, które przyczyniają się do starzenia się twarzy.

Mechaniczne urządzenia złuszczające
I znów te słowa brzmią przerażająco. Termin ten odnosi się jednak do niektórych narzędzi, takich jak szczoteczka złuszczająca, której włosie jest używane na twarzy do usuwania warstw martwych komórek skóry w celu jej odmłodzenia. Bez

względu na to, jaką formę złuszczania skóry wybierzesz, upewnij się, że nie przesadzisz, ponieważ może to mieć złe skutki uboczne. Zbyt częste złuszczanie skóry może naruszyć funkcję bariery ochronnej skóry, powodując problemy skórne, prowadząc do odwodnienia skóry i uszkodzenia naczyń włosowatych.

Ogólnie rzecz biorąc, skórę należy złuszczać tylko jeden do dwóch razy w tygodniu, aby przyspieszyć obrót komórek skóry i zwiększyć produkcję kolagenu bez powodowania uszkodzeń.

Krok 2: Podaruj sobie maseczkę do twarzy
Po usunięciu całego martwego naskórka z twarzy możesz przystąpić do nakładania maseczki. Jeśli masz ochotę na odrobinę przyjemności, wybierz się do spa! Możesz też rozpieszczać się w zaciszu własnego domu, stosując maseczki w płachcie.

Oprócz tego, że maseczki w płachcie mają dobroczynny wpływ na samopoczucie, istnieją maseczki do każdego rodzaju skóry i na każdą jej dolegliwość! Jedna z moich ulubionych marek to My Facetory, która rozjaśnia matową skórę i usuwa trądzik, nawadnia wysuszoną skórę i działa przeciwstarzeniowo! Jako święty SZATAN, mają mnóstwo maseczek. Na przykład kolekcja maseczek w płachcie FaceTory zawierająca ponad 23 maseczki w płachcie!

Krok 3: Napraw barierę ochronną
skóryCzy wiesz, że innym głównym zagrożeniem dla bariery ochronnej skóry są produkty do jej pielęgnacji, takie jak środki oczyszczające i nadmierne złuszczanie? WHAT???? Dlatego też ostatnim krokiem w usuwaniu martwego naskórka jest zastosowanie wysokiej jakości kremu przeciwzmarszczkowego, który wspomaga barierę ochronną skóry.

Nie będę się rozpisywać, ale bariera ochronna skóry jest niezwykle istotna. Jest ona jak mała zbroja otaczająca skórę i chroniąca ją przed czynnikami zewnętrznymi.

Kluczem jest poszukiwanie produktów zawierających takie składniki, jak ceramidy, kwas hialuronowy i probiotyki! Nawet transformujące Czynniki Wzrostu zapewniają silne wsparcie bariery ochronnej i głębokie nawilżenie dla zdrowej, pełnej blasku skóry!

Krok 4: Terapia światłem LED bez promieniowania UVWraz ztym, jak
wiele piękna rozkwita wokół nas, wiosna jest czasem uzdrawiania i ponownego wzrostu. Dlatego właśnie polecam terapię światłem LED na twarz. W zabiegach terapii światłem wykorzystuje się różne długości fal światła, aby stymulować tkankę skórną. Ja preferuję coś, co oferuje wiele korzyści, na przykład system termalny NURI LED, który łączy w sobie moc 4 technologii w JEDNYM urządzeniu.

To narzędzie do pielęgnacji skóry wykorzystuje terapię światłem LED bez promieniowania UV, technologię termiczną, technologię jonową i wibracje dźwiękowe.

Każdy z trybów światła oferuje różne korzyści..

.????Niebieski pomaga zwalczać trądzik, blizny potrądzikowe i inne niedoskonałości

skóry????Zielony

wzmacnia kolagen❤️Czerwony

oferuje działanie przeciwstarzeniowe

????Fioletowy naprawia uszkodzoną skórę, plamy starcze i eliminuje toksynyKrok

5: Pozwól rozkwitnąć swojemu pięknu dzięki zastrzykom z botoksuNiechirurgiczne
zabiegi kosmetyczne
, którepozwoląCi uzyskać
wiosenny, promienny wygląd skóry, to najlepszy sposób, aby zmiękczyć swój wygląd na wiosnę!

Wiele osób ma tendencję do noszenia mniejszego makijażu w cieplejszych miesiącach, a zastrzyki

z botoksu mogą pomóc w odmłodzeniu naturalnego wyglądu. Skóra z głębszymi zmarszczkami spowodowanymi uszkodzeniami słonecznymi lub innymi czynnikami może wymagać bardziej intensywnego planu leczenia, którego częścią jest botoks. Często są one łączone z wypełniaczami skórnymi.

Nie musisz się martwić, ponieważ zabieg trwa tylko około 20 minut, z niewielkim czasem przestoju i minimalnym bólem.

Krok 6: Rozbuduj swoją pielęgnację skóry, stosując zasadę 80/20Czy
wiesz, że 80% efektów Twojej pielęgnacji skóry pochodzi z domowego systemu
pielęgnacji
skóry? Co? Tak, wiem, że wiele z Was jest pewnie nieco zaskoczonych, gdy to słyszy, więc pozwólcie, że wyjaśnię to na przykładzie prawa 80/20, czyli zasady Pareto.

Prawdopodobnie słyszałeś o koncepcji 80/20 w odniesieniu do treningu i diety. 80% Twoich wyników pochodzi z jedzenia, które spożywasz, a 20% z ćwiczeń.


Uwielbiam tę koncepcję, ponieważ można ją zastosować do wszystkiego w życiu, w tym do zdrowia skóry i celów związanych z jej pielęgnacją.

W przypadku pielęgnacji skóry zasada ta brzmi następująco: 80% rezultatów zależy od domowej rutyny pielęgnacyjnej, a 20% od profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych, ponieważ OBA te czynniki odgrywają istotną rolę w zachowaniu zdrowej skóry. Jak we wszystkim w życiu, kluczem do sukcesu jest konsekwencja.


A więc tak to wygląda, piękności. Zabiegi upiększające Barbie, które przywrócą piękno Twojej skórze. Do następnego razu!