Lista kontrolna, dzięki której wydobędziemy z siebie BOLD Beauty

#ListerineBOLD #CollectiveBias

Być

BEAUTY

uroda to coś więcej niż tylko głębia skóry! Ale większość z nas zdaje się o tym zapominać z powodu braku pewności siebie. Ten niewielki bodziec, który pomoże nam "wydobyć z siebie śmiałe piękno" jest kluczem do tego, co sprawia, że się wyróżniamy i błyszczymy!

Wszyscy musimy pamiętać o tym, że piękno to stan umysłu! Moja mama zawsze powtarza: "Barbie, jeśli nie czujesz się dobrze we własnej skórze, nie będziesz dobrze wyglądać". I bardzo się z nią zgadzam!

Mając właściwą perspektywę, możemy osiągnąć wszystko, ale nie stanie się to z dnia na dzień. To musi być rytuał, codzienna rutyna, która da nam pewność siebie, by wyglądać, a co ważniejsze, czuć się

PIĘKNO

w pełni!

Pewność siebie, która pozwoli nam przetrwać cały dzień, zaczyna się już rano. Rozpoczynając dzień z odpowiednim nastawieniem, możesz podbić swoje wewnętrzne piękno i jestem tu dzisiaj, aby Ci w tym pomóc!

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak wydobyć swoje wewnętrzne piękno, czytaj dalej.

Rutyna i zdrowe nawyki pomogą Ci zakotwiczyć pewność siebie, dzięki której będziesz mogła stawić czoła codzienności.

Po pierwsze, wszystko zaczyna się od dobrego snu

Odpoczynek dla urody jest bardzo ważny, a to oznacza co najmniej 6 do 8 godzin snu. Co więcej, dobry sen oznacza także wprowadzenie regularnego harmonogramu snu. Kładąc się spać i wstając z łóżka o tej samej porze każdego dnia, poczujesz się o wiele bardziej odświeżona i gotowa na podbój dnia.

Doskonała higiena

Rozpieszczanie się i poświęcanie sobie odrobiny czasu dla siebie jest bardzo ważne. Nawet coś tak prostego, jak kąpiel i umycie zębów, może nas wprawić w odpowiedni nastrój na cały dzień.

W tej porcji współpracuję z

Listerine Cool Mint

i Walmart. Uśmiech jest najładniejszą rzeczą, jaką można nosić, a świeży oddech i czyste zęby pozwalają nam zmienić wynik dnia, jeden uśmiech na raz!

Po wykąpaniu się i umyciu twarzy przychodzi czas na zęby. Od lat używam produktów Listerine, a płyn do płukania ust Listerine Cool Mint jest jednym z moich ulubionych! Pomaga pozbyć się porannego oddechu, bo nikt nie lubi być witany porannym oddechem w biurze. Nie tylko zabija 99,9% zarazków nieświeżego oddechu i bakterii, które prowadzą do chorób dziąseł, ale także redukuje o 52% więcej płytki nazębnej niż samo szczotkowanie i nitkowanie zębów! Lubię też kończyć dzień stosując płyn do płukania ust Listerine Cool Mint, który zapewnia 24-godzinną ochronę jamy ustnej!

Codziennie nawilżaj swoją skórę

Tak, powiedziałam codziennie i szczerze mówiąc, jest to coś, co powinnyśmy robić w każdym wieku! Jeśli jednak zaniedbałaś tę czynność w młodości, musisz upewnić się, że od dziś stosujesz odpowiedni schemat pielęgnacji skóry! W pielęgnacji skóry nie chodzi tylko o usuwanie zmarszczek czy Celem jest znalezienie idealnych, wielowymiarowych produktów, które sprawią, że będziesz wyglądać i czuć się promiennie od stóp do głów! Ważne jest, abyśmy czuć się komfortowo we własnej skórze, więc nawet jeśli się spieszysz, musisz upewnij się, że znajdziesz czas dla swojej skóry.

Samoświadomość

Aby przetrwać dzień, musisz być świadoma siebie i swoich wad oraz oczywiście swoich mocnych stron!

Nikt z nas nie jest doskonały, wszyscy mamy wady! Jak powiedział kiedyś Dave Pelzer...

"Aby pomóc sobie, musisz być sobą. Bądź najlepszy, jaki możesz być.Kiedy popełnisz błąd, wyciągnij z niego wnioski, podnieś się i idź dalej".

Tak więc akceptowanie tego, co dobre, złe, radosne i smutne, jest dobrą rzeczą. Pamiętajmy, że błędy są okazją do nauki.

Uznawanie swoich mocnych stron

Większość z nas tego nie robi, ponieważ nie chcemy wyjść na aroganckie, ale badania pokazują, że kobiety, które doceniają swoje osiągnięcia, są o wiele szczęśliwsze! Dlatego upewnij się, że bez względu na to, jak duże czy małe są Twoje osiągnięcia, doceniasz je.

Mówienie głośno

To również jest ważne, ale nie oznacza, że musisz być krzykliwa, zamiast tego musisz wiedzieć, kiedy i jak to powiedzieć. To właśnie czyni nas odważnymi i

BEAUTY

pełne!

Zdrowe odżywianie

Stwierdzenie, że jesteś tym, co jesz, jest prawdziwsze, niż myślisz. Codzienne spożywanie zdrowej żywności sprawi, że nasze ciało będzie sprawne, szczupłe i będzie wyglądać młodziej. Wiem, że czasem trudno jest jeść odpowiednie produkty podczas przerwy na lunch w pracy, ale kontrolowanie porcji lub nawet pakowanie lunchu może mieć ogromny wpływ na nasz wygląd i samopoczucie. Po jedzeniu lubię mieć świeży oddech, kiedy wracam do biura. Sposobem na osiągnięcie tego w ciągu godzinnej przerwy na lunch jest użycie

POCKETPAKS® firmy Listerine.

. Ci mali źli chłopcy są moim wybawieniem, jeśli chodzi o świeży oddech w podróży, ponieważ zabijają 99% bakterii powodujących nieprzyjemny zapach w 30 sekund! A wszyscy mamy 30 sekund do stracenia!

Uśmiech i śmiech

Uśmiechanie się i śmiech mogą mieć niesamowity wpływ na Twoje samopoczucie. Często słyszymy, że ciepły uśmiech jest uniwersalnym językiem życzliwości. Oprócz tego, że przedstawiamy innym bardziej pozytywny wizerunek, może on również pomóc w zmniejszeniu stresu, ponieważ uśmiech pomaga w tworzeniu bardziej pozytywnych emocji w nas samych.

Zmiany

Bycie elastycznym i otwartym na zmiany jest niezwykle ważne.

"Zmiana jest prawem życia. A ci, którzy patrzą tylko na przeszłość lub teraźniejszość, z pewnością przegapią szczęście."

- John F. Kennedy

Musimy umieć się zmieniać, aby się rozwijać. Zadowolenie z siebie doprowadzi nas do porażki. Docenianie i rozumienie tego, że życie zawsze się zmienia, sprawi, że odniesiemy większy sukces, będziemy bardziej szczęśliwi i docenimy to, co możemy i będziemy mogli osiągnąć.

Tak więc, jak widzicie, ogólnym celem wydobywania śmiałości i piękna z nas samych jest korzystanie z okazji, które nas otaczają! W ten sposób będziemy mogli zmienić wynik w życiu na bardziej pozytywny. Co w ostatecznym rozrachunku będzie sprzyjać relacjom, szacunkowi i nie tylko! Dzięki temu, że posiadamy nasze PIĘKNO w sobie, stajemy się odważne, zaciekłe i

BEAUTY

pełne!

BONUS:

Zacznij swoje "BOLD BEAUTY" od

Ciesząc się $1.00 zniżką na zakup Listerine Cool Mint w Walmart!

Możesz znaleźć te dwa niesamowite produkty w dziale zdrowia i urody w lokalnym Walmarcie, więc na co czekasz? A

BOLD

nowa ty jest tuż za rogiem!

Jeśli masz jakieś wskazówki, którymi chciałabyś się podzielić, jak wydobyć swoje wewnętrzne piękno, podziel się nimi w komentarzu poniżej!