Jak uzyskać loki o plażowej fali za pomocą lokówki

Wskazówki, jak uzyskać idealne plażowe loki za pomocą lokówki przygotowanej przez Barbie's Beauty Bits. Plażowe loki to fryzura, która od jakiegoś czasu jest ulubionym uczesaniem gwiazd, ponieważ wygląda świetnie na każdym, niezależnie od długości włosów, rodzaju włosów, okazji i wieku.

Jednak opanowanie tych idealnie luźnych loków może być trudnym zadaniem. Ale już nie teraz, dzięki moim wskazówkom, jak uzyskać plażowe loki przy użyciu lokówki Lava Curl Shot firmy Chi Haircare! Umożliwia on kręcenie loków przy użyciu ciepła i układanie ich chłodnym powietrzem, co pozwala uzyskać idealnie wyglądające plażowe fale na włosach.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak uzyskać loki o falach plażowych przy pomocy lokówki, czytaj dalej.

Opanowanie plażowych loków, aby nie były lokami promowymi
Wiele z Was pewnie przekonało się, że tworzenie takich loków to nie przelewki. Jeśli przesadzisz, będziesz mieć włosy jak po balu maturalnym. Nie o to Ci chodziło, prawda?

Cóż, z pewnością jest w tym jakaś nauka. Ale na szczęście, z odpowiednimi produktami do włosów, lokówką, techniką i dobrą praktyką, Ty też będziesz w stanie opanować plażowe fale w domu.

Najlepsza lokówka do tworzenia loków o falach plażowych
Choć na rynku jest kilka lokówek, które się do tego nadają, dziś opowiem o Curl Shot od Chi. Kluczem do sukcesu jest jednak zrozumienie rozmiaru cylindra lokówki, który może mieć wpływ na skręt włosów. Patrz poniżej

 • Dla uzyskania mocnych loków plażowych użyj lokówki o średnicy 3/4 cala.
 • 1 cal dla klasycznych loków plażowych
 • 1 1/4 cala dla loków o luźnych falach.

Jak już wspomniałam, niektóre rozmiary lokówek umożliwiają uzyskanie bardziej lub mniej zwartych loków, inną kwestią, o której należy pamiętać, jest trwałość loków. Chcę, by loki na moich włosach utrzymywały się przez co najmniej trzy dni; dlatego zaczynam od bardziej ciasnych loków, które z czasem się rozluźniają.

Curl Shot od Chi różni się od tradycyjnej lokówki, ponieważ wykorzystuje metodę kręcenia loków ciepłem i układania ich chłodem. Robiłam to przez lata, używając suszarki do włosów na chłodnym ustawieniu, aby ułożyć loki. Jest to jednak trudne do osiągnięcia, ale już nie teraz dzięki tej lokówce, która zrobi to za Ciebie.


13 wskazówek, jak uzyskać idealne loki na plaży
 1. Przygotuj włosy, używając produktu regulującego wilgotność, dodającego objętości lub sprayu plażowego, aby dodać im objętości i tekstury.
 2. Podziel włosy na część górną i dolną.
 3. Rozdziel pasma na lewą i prawą stronę.
 4. Trzymając lokówkę w pozycji pionowej, nałóż na nią pasmo włosów o długości od jednego do dwóch cali.
 5. Aby uzyskać idealne plażowe fale, unikaj zaczynania od skóry głowy. Zamiast tego zacznij kręcić włosy kilka centymetrów niżej.
 6. Nigdy nie podkręcaj końcówek. Powinny one pozostać proste, ponieważ plażowe fale powinny mieć lekko zmierzwiony, niewymuszony wygląd! Pozostaw 1-2 cale końcówek włosów poza zasięgiem lokówki.
 7. Kręć loki w kierunku ZEWNĄTRZ od twarzy
 8. Przytrzymaj przez trzy do czterech sekund
 9. Naciśnij przycisk "cool shot", aby uwolnić chłodne powietrze i pozwolić lokom opaść na bęben lokówki.
 10. Rozbij fale palcami... Gdy włosy będą już całkowicie nakręcone i ostygną, spryskaj je sprayem teksturyzującym i przeczesz palcem po falach, aby je rozluźnić.
 11. Zakończ stylizację lakierem teksturyzującym chroniącym przed wilgocią, takim jak Redken Control Addict 28 Extra High Hold Hairspray.
 12. Aby zapewnić włosom trwałość i zapobiec ich brudzeniu się, na noc śpij z włosami podniesionymi do góry.
 13. Dzień po umyciu włosów używaj suchego szamponu. Kluczem jest użycie suchego szamponu zanim włosy zdążą się zabrudzić.

Produkt potrzebny do stworzenia idealnego plażowego loka
Mówię o tym, ponieważ próbowałam już wielu produktów, ale nigdy nie przynosiły rezultatów, dlatego też zazwyczaj uciekałam się do samodzielnego przedłużania włosów metodą clip in z plażowymi falami. A teraz, gdy mam już produkty, które faktycznie sprawdzają się w tworzeniu idealnych plażowych loków, podzielę się nimi!

Pewnego dnia dowiedziałam się czegoś od nowej stylistki. Wyjaśniła ona, że choć wiele z nas może chcieć spryskać włosy lakierem, by utrzymać je w miejscu, a następnie rozczesać, to jeśli użyjemy lakieru, który pozostawia włosy twarde, to gdy będziemy je rozczesywać lub nawet przeciągać po nich palcami, możemy wyrwać lok. Poniżej przedstawiam kilka produktów, które proponuję do wykonania fryzury plażowych fal.

Lokówka/różdżka do kręcenia włosów w plażowe fale

LokówkaCHI Cool Shot natychmiast utrwala loki i sprawia, że fryzura jest trwalsza. Ergonomiczny kształt pozwala na układanie włosów z mniejszym napięciem i łatwym skrętem. Korpus lokówki jest również wyjątkowy, ponieważ został wykonany z jednego z najbardziej efektywnych materiałów przewodzących ciepło - lawy wulkanicznej. W połączeniu z mocą ceramiki CHI pozwala uzyskać pełne objętości, lśniące i trwałe loki bez szkodliwych skutków niektórych innych urządzeń do stylizacji o wysokiej temperaturze dostępnych na rynku.

Najlepszy spray teksturyzujący dla loków o plażowej fali

Spray teksturyzujący Oribe Dry znaleziony na Amazon

Najlepszy spray nadający włosom kształt plażowej fali

Oprócz sprayu teksturyzującego, który pomaga uzyskać plażowe fale na włosach, lubię także dobry spray Surf Spray od Bumble and Bumble (który jest po prostu sprayem z solą morską, naprawdę). Nie potrzebujesz obu tych produktów. KLIKNIJ TUTAJ, ABY OTRZYMAĆ 10$ ZNIŻKI

Spinka do włosów

Aby utrzymać włosy w górze, to oczywiste.

Lakier do włosów odporny na wilgoć

Redken Control Addict 28 Extra High Hold Lakier do włosów

Suchy szampon

Wiele osób o tym nie wie, ale suchy szampon powinien być stosowany następnego dnia po umyciu włosów. Nie czekaj, aż włosy będą brudne. Moim ulubionym suchym szamponem jest Klorane.

Aby uzyskać dodatkowe wskazówki jak uzyskać plażowe fale sprawdź kilka z tych wskazówek

Najlepsze sposoby na plażowe fale

8 sposobów na uzyskanie plażowych fal na włosach

Jak uzyskać loki o falach plażowych bez użycia ciepła?