Najprostszy sposób na ukrycie siwizny pomiędzy koloryzacjami!

Starzenie się ma swoje dobre i złe strony.

siwe włosy

są jednym z nich. Choć niektórzy mogą powiedzieć,

"Siwe włosy to oznaka mądrości lub jak ja lubię mówić... To nie są siwe włosy, to pasma brokatu wyrastające z mojej głowy".

... Bądźmy szczerzy, choć te cytaty są urocze, nie ma nic uroczego w siwych włosach, zwłaszcza jeśli pojawiają się przed 50 rokiem życia!

Niestety, mam dużo siwych włosów

(chyba jestem geniuszem)

i tak, pokrywam moje siwe włosy co miesiąc! Jednak czas pomiędzy kolejnymi farbowaniami wydaje się skracać, ponieważ te siwe włosy nie przestrzegają zasady 4 tygodniowego odrostu u nasady! Ci źli chłopcy wyskakują o wiele za wcześnie, nie jestem na nich gotowa! Dlatego muszę mieć sposób, aby ukryć je pomiędzy koloryzacjami i tu właśnie jest miejsce.

EVERPRO® GRAY AWAY

przychodzi z pomocą!

Dowiedz się więcej o EVERPRO®

EVERPRO® to marka, której misją jest oferowanie innowacyjnych rozwiązań dla wyjątkowych problemów włosów. Dzięki wysoce skutecznej gamie łatwych w użyciu produktów do pielęgnacji włosów, EVERPRO® dostarcza formuły rodem z profesjonalnych salonów fryzjerskich, które można stosować w zaciszu własnego domu.

Aby podzielić się z Wami najprostszym sposobem na ukrycie siwizny pomiędzy farbowaniami, nawiązałam współpracę z Everpro®!

Miałam okazję wypróbować ich magnetyczny puder Gray Away Root touch-up, aby ukryć moje siwe włosy. I pozwólcie mi powiedzieć, że ten produkt jest fantastyczny!

Puder magnetyczny Gray Away Root touch-up zapewnił mi natychmiastowe rozwiązanie, aby pozbyć się niechcianych siwych odrostów. Widzicie, ponieważ mam ciemne włosy, linia gdzie zaczyna się nowy odrost jest bardzo wyraźna. Co gorsza, jak widać na zdjęciu poniżej, w niektórych miejscach wyglądam przez to na łysą. Jednak dzięki Gray Away udało mi się zakamuflować odrost na moich farbowanych włosach, jednocześnie wypełniając te miejsca, które są sztucznie przerzedzone, dzięki czemu wyglądam na pełniejszą!

Sposób użycia

Ta wyjątkowa formuła przyczepia się do każdego pasma włosów jak magnes, zapewniając doskonałe pokrycie, które pozostaje na miejscu przez cały dzień. Będąc w branży kosmetycznej, wygląd jest bardzo ważny. Tak więc fakt, że Gray Away jest samoregulujący i niezauważalnie wtapia się we włosy, był błogosławieństwem w przebraniu.

(ukrywając moje siwe włosy).

Ten produkt jest niedrogi sposób

(tylko $9.99)

pozwalając Ci zaoszczędzić pieniądze poprzez wydłużenie czasu pomiędzy usługami salonu.

Czarny / ciemny brąz był kolor, który użyłem. Jednakże, istnieją w sumie 3 kolory do wyboru...

    NAJJAŚNIEJSZY BRĄZ / ŚREDNI BLOND LIGHT BROWN CZARNY/CIEMNY BRĄZ

W sumie te kolory pokryją 9 poziomów odcieni.

Stosowanie produktu

Pojemnik był bardzo ładny; kocham to, że jest na tyle mały, że mogę wrzucić go do torebki lub zabrać go na podróż i lustro pozwala mi używać go gdziekolwiek!

Po pierwsze, chcesz usunąć bazę, aby odsłonić aplikator gąbki kopuły. Ten ukryty aplikator gąbki pozwala na precyzyjną kontrolę i pokrycie. I nie ma flyaway's lub czarny pylenie pozostawione wszędzie!
Następnie, podnieś górną pokrywę pudru i zanurz gąbeczkę w magnetycznym pudrze Touch-up.
Używając aplikatora z gąbką, nanieś niewielką ilość pudru na siwe odrosty, zaczynając od skóry głowy i kierując się na zewnątrz.
    Nałóż ponownie w razie potrzeby. Na koniec, usunięcie produktu jest bardzo łatwe, ponieważ zmywa się on z szamponem!

Nałożyłam go na całą głowę, aby przykryć moje siwe włosy, ale chciałam, abyście zobaczyli, jak świetne jest pokrycie, demonstrując go tylko na połowie mojej głowy. Z przodu głowy nałożyłam puder Gray Away Root touch-up i możecie zobaczyć, jak świetnie się rozprowadza, dopasowując się do koloru moich włosów! Ponadto, puder z zawartością minerałów pozostawił moje włosy miękkie i naturalne w dotyku, w przeciwieństwie do niektórych innych produktów, których używałam w przeszłości. A co najlepsze, bez efektu siwych włosów, nie wyglądam jakbym traciła włosy!

Ostateczny wygląd po zastosowaniu Everpro® Gray Away na całej długości włosów!

Tak więc, drogie Panie, najłatwiejszy sposób na ukrycie siwych włosów pomiędzy koloryzacjami, dzięki Gray Away z Everpro®!

A jako bonus, mam 20% zniżki dla moich czytelników. Po prostu użyj mojego kodu rabatowego NOGRAY20 przy zakupie, który jest ważny do 5/31/16!