5 najlepszych maszyn do biegania do użytku domowego

5 Best Running Machines For Home Use, By Barbie's Beauty BitsNowy rok to czas dla wielu, aby pracować w kierunku nowych celów fitness w domu. Jednym ze sposobów, aby pomóc zwiększyć te cele fitness jest dodanie więcej cardio do swojej rutyny ćwiczeń przy użyciu maszyny do biegania, jak bieżnia lub maszyna eliptyczna.Ale gdzie zacząć, jeśli nie chcesz iść do siłowni? Cóż, nie ma obaw, jak Barbie's Beauty Bits jest tutaj, aby pomóc "uruchomić" w kierunku nowych celów fitness poprzez umieszczenie niektórych z najlepszych maszyn eliptycznych i bieżni. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej! Przykłady maszyn do bieganiaMaszyna eliptycznaJedną z najpopularniejszych maszyn do biegania jest maszyna eliptyczna. Możesz pracować całe ciało, podnieść tętno i spalić dodatkową energię dla utraty wagi z maszynami eliptycznymi bez ciągłego uderzania lub ciśnienia biegania.Maszyna eliptyczna zwykle pochodzi z ruchomymi kierownicami, które zapewniają trening całego ciała poprzez jednoczesną pracę górnej i dolnej części ciała. Maszyna eliptyczna może być doskonałym dodatkiem do domowej siłowni, jeśli szukasz treningu, do chodzenia lub lekkiego joggingu, a także treningu cardio o niskim wpływie.BieżniaJednym z największych uroków biegania jest to, że można to zrobić w wielkim plenerze. Środowisko zewnętrzne naraża cię na świeże powietrze, utrzymuje cię w kontakcie z naturą i sprawia, że czas płynie szybciej.Ale co masz zrobić, gdy pogoda nie jest po twojej stronie lub nie mieszkasz w obszarze, w którym można bezpiecznie uruchomić? Odpowiedzią jest bieżnia domowa! Dobra bieżnia to maszyna na każdą pogodę; możesz kontrolować prędkość i nachylenie, z nachyleniem lub spadkiem, aby uzyskać dokładnie taki trening, jaki chcesz za pomocą przycisku. Niektóre z nich są nawet połączone z członkostwem w programie Ifit. Ponadto pasy bieżni zapewniają bardziej miękką powierzchnię niż asfalt lub beton, co może zmniejszyć liczbę urazów.

Korzyści z używania bieżni lub maszyny eliptycznej

Więc, myślisz o wyborze maszyny do biegania dla swojej domowej siłowni - jakie są korzyści? Jedną z podstawowych i najbardziej zauważalnych korzyści z wdrożenia maszyny do biegania w domu jest poprawa sprawności kardio. Cardio przynosi korzyści dla ciała, mózgu i samopoczucia psychicznego. Co więcej, kilka treningów cardio w tygodniu na maszynie do biegania to skuteczny sposób na zarządzanie stresem poprzez pomoc w uwalnianiu endorfin, czyli substancji chemicznych poprawiających samopoczucie w mózgu. Ćwiczenia oparte na kardio pomagają poprawić nastrój, poprawić zdrowie, zmniejszyć ryzyko chorób i zwiększyć poziom energii i jakość snu, aby wymienić tylko kilka.

Top 5 maszyn do biegania do treningu domowegoSchwinn 470 - Elliptical

Ten model jest jednym z najlepszych ogólnych eliptyków i jest idealny, jeśli szukasz trenera o niskim wpływie. Niektóre z najbardziej godnych uwagi cech tego eliptycznego urządzenia to szeroki zakres oporu, a dokładnie 25 poziomów, dzięki czemu można zwiększyć trudność ćwiczeń. Posiada również monitory prędkości, tętna, czasu i odległości, aby śledzić trening. Ten eliptyk ma większy ślad, więc jeśli masz mało miejsca, to może nie być najlepsza opcja. NordicTrack FS14i FreeStride - Elliptical W porównaniu do Schwinna, ten eliptyk jest nazywany jednym z najlepszych w luksusie. Bije poprzednią maszynę w kwestii oporu z 26 poziomami do wypróbowania, co oznacza, że możesz stworzyć wszechstronny trening. Pozwala również na regulację nachylenia i długości kroku. Ten wysokiej jakości eliptyk pozwala zobaczyć spalone kalorie, pociągnięcia, czas i odległość. Jedynym minusem jest to, że ma luksusową cenę! Pro-Form Pro 9000 - BieżniaKolejna doskonała maszyna do biegania pojawia się w postaci tej bieżni Pro-Form. Jest na bardziej luksusowym końcu skali, jeśli chodzi o maszyny do biegania, i to nie jest niespodzianka. Posiada automatyczną regulację prędkości i interaktywne treningi, z których możesz skorzystać, niezależnie od tego, czy biegasz 5K czy maraton. Ta bieżnia oferuje solidny pas, co oznacza, że nie musisz się martwić o to, jak wylądujesz.

Important To Keep In Mind: Jest to dość nieporęczna opcja, więc nie najlepsza, jeśli masz nadzieję na składaną bieżnię, aby przechowywać ją poza zasięgiem wzroku, ale jeśli masz własną domową siłownię, ta wysokiej jakości bieżnia może być świetnym dodatkiem. Pelton Tread Basics - bieżnia Kolejna bieżnia dla tych, którzy chcą przenieść swoje doświadczenie biegowe do wnętrza, Pelton Tread Basics jest sparowany z aplikacją fit, aby przynieść Ci szereg wciągających treningów. Bieżnia posiada nowoczesny ekran dotykowy HD, a pas umożliwia generowanie mocy potrzebnej do pokonania wyznaczonego dystansu. Prędkość i nachylenie można łatwo dostosować, aby stworzyć najlepszy trening. Ta bieżnia jest najlepszym wyborem, ponieważ może pochwalić się podstawowym, ale nowoczesnym projektem, który będzie wyglądał świetnie w każdej siłowni. Sunny Health And Fitness Magnetic - Elliptical Ten eliptyk jest opcją budżetową, która robi to, czego potrzebujesz bez wszystkich dzwonków i gwizdków. Pozwala na śledzenie spalonych kalorii, przebytej odległości i tętna, dzięki czemu możesz mieć oko na to, jak się wysilasz. Posiada 16 poziomów oporu, aby pomóc Ci stworzyć wszechstronny trening - jest również łatwy w użyciu i przenoszeniu, więc możesz zdecydować, gdzie chcesz ćwiczyć! Jeśli szukasz maszyny, która wykonuje pracę, jest to jeden z najlepszych.

Save 50$ With Code: SAVE50

Boost Your Cardio Workout With Red Light TherapyJeśli szukasz sposobu na przyspieszenie utraty wagi ze zwiększonym krążeniem, energii, metabolizmu i spalania kalorii. Dlaczego nie dodać terapii czerwonym światłem, znanej również jako terapia światłem o niskim natężeniu (LLLT), do swojego spaceru lub biegu cardio? Terapia czerwonym światłem jest popularna wśród profesjonalnych sportowców i entuzjastów fitness jako sposób na osiągnięcie szczytowej wydajności poprzez budowanie mięśni, opóźnianie początku zmęczenia i promowanie utraty wagi.Jest to również tajna broń do topienia tłuszczu. Celowanie w tłuszcz jest trudne, a dzięki urządzeniu takiemu jak Nushape Lipo Wrap można dostarczyć idealną dawkę korzystnych (wolnych od UV) fal czerwonych i bliskich podczerwieni, aby:

  • Pobudzenie krążenia, energii, metabolizmu i spalania kalorii w celu przyspieszenia utraty wagi
  • Detoksykacji i utraty tłuszczu poprzez szybką lipolizę
  • Zwiększenie przepływu limfatycznego
  • Regeneracja po treningu w połowie czasu
  • Zatwierdzone przez FDA medyczne spa/odchudzanie

Podsumowując, maszyny do biegania, takie jak eliptyczna lub bieżnia, są najlepszym treningiem bez wymówek, ponieważ najlepsze bieżnie i maszyny eliptyczne łączą funkcję, styl i bezpieczeństwo treningu. Bez względu na Twoje wymagania, jest tam coś, co odpowiada Twoim potrzebom.