411 o serum do twarzy z ItCosmetics Bye, Bye Serum

Jakie jest 411 na temat serum do twarzy, i co ItCosmetics ma z tym wspólnego? Na początek, serum do twarzy to przepis na idealną pielęgnację skóry! Co więc sprawia, że serum jest obowiązkowym składnikiem idealnej pielęgnacji skóry? Jakie są jego zalety? Dlaczego powinnam dodać serum ItCosmetics Bye, Bye do mojej rutyny pielęgnacyjnej?

Pięknisie, Barbie's Beauty Bits jest tutaj, aby odpowiedzieć na wszystkie te pytania i nie tylko, przedstawiając moje 411 Serum do twarzy i ItCosmetics Bye, Bye Concentrated Derma Serum, opracowane przez chirurgów plastycznych.

PRZEWIŃ NA DÓŁ STRONY, ABY ZAPOZNAĆ SIĘ Z OFERTAMI

Co to jest serum do twarzy?

Aby pielęgnacja skóry była skuteczna, musi zawierać aktywne składniki. Właśnie dlatego serum do twarzy wchodzi do gry, ponieważ jest bardziej zaawansowane, ukierunkowane i zawiera znaczne ilości składników aktywnych, dzięki czemu koncentruje się na konkretnych potrzebach pielęgnacyjnych skóry.

Serum są pełne dobroczynnych składników regenerujących i odbudowujących skórę oraz przeciwutleniaczy. A ponieważ są one zazwyczaj lżejsze od tradycyjnych kremów do twarzy, mogą wnikać głębiej w skórę, tam gdzie są potrzebne, aby zmienić jej stan.

Jakie jest najlepsze serum do twarzy, które mogę dodać do swojej rutyny pielęgnacyjnej?

Wiemy, że jest to częste pytanie i może być nieco frustrujące. Różne serum dostępne na rynku spełniają różne funkcje pielęgnacyjne, od nawilżających i przeciwstarzeniowych po rozjaśniające skórę, co sprawia, że wydaje się, że potrzebujesz specjalnego dyplomu, aby określić, jakie serum powinnaś dodać do swojej rutyny pielęgnacyjnej.

Najważniejsze jest zrozumienie, że serum zostało opracowane w celu dostarczania skórze wysokich stężeń określonych składników aktywnych, aby rozwiązać konkretny problem związany z pielęgnacją skóry. Dlatego też, w zależności od problemów pielęgnacyjnych Twojej skóry, możesz potrzebować zwiększonej ilości tych dobroczynnych składników, które pomogą Ci pożegnać się z takimi problemami jak ziemistość, zmarszczki, pory i ciemne plamy.


Bye, Bye Problem z pielęgnacją skóry dzięki tym serum od ItCosmetics
Rzadko kto ma tylko jeden problem ze skórą. Zazwyczaj staramy się rozwiązać kilka z nich, dbając jednocześnie o to, aby nasza skóra pozostała w pełni zrównoważona i unikając poparzeń spowodowanych mieszaniem niewłaściwych produktów pielęgnacyjnych. Sztuką jest znalezienie odpowiednich serum (najlepiej takich, które nadają się do wszystkich rodzajów skóry, nawet wrażliwej), które najlepiej ze sobą współpracują, aby osiągnąć właśnie taki efekt, a ItCosmetics właśnie to robi, wprowadzając serum Bye, Bye. Z pomocą wiedzy dermatologów, każde z serum zawiera wysoki procent składników aktywnych, które przynoszą widoczne rezultaty!

Ta linia produktów do pielęgnacji skóry zawiera cztery różne skoncentrowane serum Derma, więc znajdziesz tu serum dla siebie, w zależności od tego, czemu chcesz powiedzieć "Bye, Bye"!

Serum ItCosmetics Bye, Bye Lines
Mark Twain powiedział, że zmarszczki powinny jedynie wskazywać, gdzie był uśmiech. Dzięki, Mark, ale ja wolę starzeć się jak dobre wino. A to bye, bye serum na zmarszczki i linie jest tutaj, aby pomóc.

Pomijając mimiki twarzy i lat urodzin, inne przyczyny mogą prowadzić do zmarszczek, takie jak uszkodzenia wywołane przez wolne rodniki, odwodnienie skóry i utrata objętości. objętości. Serum bye, bye line firmy Itcosmetic jest skoncentrowane w 1,5% w kwasie hialuronowym, który pomaga skórze odzyskać objętość. kwasu hialuronowego, który pomaga napiąć i wygładzić skórę, jednocześnie zapewniając jej nawilżenie. zapewniając skórze nawilżenie. Ponadto serum zawiera peptydy i jest nasycone witaminą B5, która poprawia sprężystość i miękkość skóry.

Powiedz Bye, Bye matowości swojej skóry dzięki temu składnikowi, który jest jak Święty Graal

Tak więc czym jest matowość skóry? Czasami trudno to opisać, ale ja wyjaśniam to w ten sposób. Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się obudzić i spojrzeć na siebie w lustrze. w lustrze i wyglądasz, jakbyś w ciągu jednej nocy postarzała się o dziesięć lat?

Nudny matowy koloryt skóry jest przyczyną utraty przez skórę jej naturalnego naturalną świetlistość z powodu przesuszenia, braku nawilżenia, nagromadzenia martwych komórek martwych komórek, uszkodzonych komórek, utraty kolagenu i elastyny oraz spowolnienia obrotu komórkowego. Skóra staje się matowa, pozbawiona blasku i starsza. blask młodej skóry wydaje się.... poof, be zniknął. Czym więc jest ten święty Graal, czyli serum z witaminą C, moje piękności!

Itcosmetics Bye, Bye Dullness Vitamin C Serum
Jest to moje ulubione serum z linii pielęgnacyjnej Itcosmetics Bye, Bye Serum, ponieważ zawiera wysokie stężenie witaminy C. Jeśli chodzi o ożywienie zmęczonej, poszarzałej skóry, nadszedł czas, aby wezwać lepsze wzmocnienie w postaci jednego z moich ulubionych składników aktywnych, witaminy C.

Witamina C jest jednym z najlepszych składników aktywnych w serum i jest tak uwielbiana przez dermatologów. Jest doskonałym źródłem antyoksydantów, które chronią skórę przed działaniem wolnych rodników. Zdecydowanie poprawia blask i pomaga zapobiegać utracie kolagenu w skórze; innymi słowy, śpiąca piękność budzi się, by znów wyglądać młodo i promiennie.

Serum takie jak IT Cosmetics Bye Bye Dullness wykorzystuje silne stężenie witaminy C (dokładnie 15 procent) w połączeniu z witaminą E, dzięki czemu skóra otrzymuje efekt Tadju Mahall oraz właściwości odżywcze, które faktycznie sprawiają, że skóra wygląda zdrowiej.

Już po tygodniu stosowania zauważyłam diametralną zmianę w kolorycie mojej skóry dzięki wyższemu stężeniu witaminy C. Większość dostępnych bez recepty produktów do pielęgnacji skóry ma znacznie niższe stężenie, dlatego też może minąć kilka miesięcy, zanim ludzkie oko zauważy widoczne efekty.


ItCosmetics Bye, Bye Pores Serum
Niestety, nie możesz fizycznie zmniejszyć swoich porów, ale możesz pomóc w ich wyglądzie. Co? Tak, to jest jedna z rzeczy, której nauczyłam się od mojej przyjaciółki estetki, Pili z Heaven On Earth Day spa.

Jej sugestia jest taka, że pierwszym krokiem w zarządzaniu swoimi porami jest zawsze utrzymywanie skóry w czystości! Oznacza to, że nie zasypiaj z makijażem lub pomijaj rutynę oczyszczania i upewnij się, że oczyszczasz ją dwukrotnie. Dlaczego? Ponieważ posiadanie czystej twarzy pomaga zapobiegać powstawaniu zaskórników i zatykaniu się porów, co tylko je powiększa.

Serum takie jak IT Cosmetics Bye Bye Pores wykorzystuje wysokie stężenie kwasu glikolowego, dokładnie 10%, który pomaga delikatnie złuszczać skórę i rozbijać "klej", który utrzymuje martwe komórki skóry razem, co powoduje zatykanie porów. Połącz to z nawilżającym kwasem hialuronowym i jesteś gotowa, aby powiedzieć "BYE BYE" wyglądowi porów z tym serum.

ItCosmetics Bye, Bye Dark Spots SerumWrazz kończącym
się latem, wielu z nas pozostaje z uszkodzeniami spowodowanymi przez słońce, w tym z ciemnymi plamami
, zwanymi fotostarzeniem.


Czy wiesz, że fotostarzenie odpowiada za 90% przypadków starzenia się skóry? Tak, dobrze przeczytałaś. A najgorsze jest to, że to nasze działania są tego przyczyną! Mówiąc najprościej, jest to uszkodzenie spowodowane wielokrotną ekspozycją na promieniowanie ultrafioletowe pochodzące ze sztucznych źródeł UV, promieni UVA i UVB. Niektóre z oznak fotostarzenia pojawiają się jako zmarszczki, plamy starcze, utrata elastyny i kolagenu.

Czy kiedykolwiek słyszałeś wyrażenie: "Nic nie wygląda lepiej w wieku 50 lat niż ochrona przeciwsłoneczna w wieku 20 lat". Dzieje się tak dlatego, że większość uszkodzeń, które obserwujemy w dojrzałej skórze, jest wynikiem kumulacji złych nawyków, które wyrobiliśmy sobie w wieku 20 i 30 lat, a które w znacznym stopniu wpływają na to, jak staro będzie wyglądać Twoja skóra (wiek chronologiczny), kiedy będziesz starsza.

Jeśli istnieje magiczny eliksir, który może odwrócić proces fotouszkodzeń i chronić skórę przed dalszymi uszkodzeniami, są to antyoksydanty. Są one nie tylko super przeciwzapalne, ale także doskonale neutralizują, naprawiają i zapobiegają uszkodzeniom wywołanym przez wolne rodniki.

Najprostszym sposobem na dostarczenie sobie dawki antyoksydantów jest poszukiwanie produktów do pielęgnacji skóry wzbogaconych o nie, takich jak serum ItCosmetics Bye, Bye Dark Spot. W tym serum przeciw ciemnym plamom zastosowano etylowa witaminę C, stabilną wersję tego tradycyjnie niestabilnego składnika, aby bezpośrednio zwalczać przebarwienia. W połączeniu z 4% niacynamidem, to serum na przebarwienia może w widoczny sposób zredukować ciemne plamy i przebarwienia, pomagając jednocześnie poprawić przejrzystość Twojej skóry. Przygotuj się na powiedzenie "BYE BYE" ciemnym plamom. Skóra o bardziej wyrównanym kolorycie już jest!

Czy mogę łączyć

serum w

pary

?


Jak widać powyżej, każde serum zostało stworzone dorozwiązywania konkretnych problemów skórnych, gdy jest stosowane osobno, ale gdy te wielofunkcyjne serum są połączone ze sobą, stają się potęgą, pomagając Ci osiągnąć najzdrowszy wygląd skóry.

Jeśli masz wrażliwą skórę, być może będziesz musiała przeprowadzić testy płatkowe, ponieważ serum może być drażniące

dla skóry

.

WspaniałateksturaKorzystajz dobrodziejstw
witaminy C i kwasu glikolowego. Twoja skóra będzie wyglądała wspaniale już po tygodniu; moja tak! Kwas glikolowy wzmacnia działanie witaminy C, złuszczając martwe komórki skóry. Przygotowuje on skórę na przyjęcie świętego Graala, czyli witaminy C. Nie tylko przyspieszy odnowę komórek, ale także sprawi, że Twoja skóra będzie wyglądać gładko i promiennie.

Szukasz innych połączeń? Sprawdź poniższe zdjęcie.


SHOP SOME OF MY AFFILIATE LINKS BELOWHOP

:

SHOP SERUMS AT ULTA BY CLICKING HEREESHOP

SERUMS ON AMAZON BY CLICKING HEREESHOP

ITCOSMETICS BY CLICKING HERE

DISCOUNT CODES:

GET 20% OFF AT ITCOSMETICS WITH CODE

:

SAVE20

DARMOWA WYSYŁKA PRZY ZAMÓWIENIU 35$ NA ULTA