Deck The Halls - świąteczne porady dotyczące urody

Po przycięciu drzewa, zapakowaniu prezentów i zawieszeniu pończoch przy kominie, nadszedł czas, aby rozpieścić się kilkoma świątecznymi poradami dotyczącymi urody. Od wielu zastosowań Botoxu, przez niektóre obowiązkowe produkty kosmetyczne, aż po kilka wskazówek dotyczących mody - w tym tygodniu mamy dla Ciebie wszystko!

Jeśli zimowa burza nie przeszkadza, następny tydzień będzie prawdopodobnie pełen zabawnych rzeczy do zrobienia. Angie z Your True Self Blog ma pomysły na 14 sposobów, w jakie możesz się ubrać, aby przejść z dnia na wieczór bez konieczności zmiany ubrania pomiędzy nimi. Ona przesyła Ci życzenia szczęśliwych świąt i wspaniałego nowego roku przed sobą!

Augustinus Bader The Rich Cream był jednym z najlepszych produktów przedstawionych na Lola's Secret Beauty Blog w 2022 roku i naprawdę spełnia oczekiwania!

Mam nadzieję, że, że skończyliście już swoje świąteczne zakupy. Ale w przypadku, gdy tego nie zrobiliście lub szukasz czegoś dla siebie, Allison z Never Say Die Beauty przygotowała dla Ciebie kilka rekomendacji na ostatnią chwilę, które mogą okazać się przydatne przy robieniu prezentów.

Marcia z Never Say Die Beauty nigdy nie uwierzyłaby, jak bardzo pokocha produkty od Merle Norman. Musisz je zobaczyć i sama docenić ich piękno.

Czy Czy wiesz, że Botox może być stosowany w dziewięciu medycznych i kilku kosmetycznych schorzeniach? Zabieg ten skutecznie redukuje drobne linie i zmarszczki na twarzy. Jednak wiele zastosowań pozarejestracyjnych sprawia, że Botox jest hitem w branży kosmetycznym. Jeśli rozważasz uzyskanie zastrzyków z botoksu, Barbie's Beauty Bits jest tutaj, aby podzielić się wieloma zastosowaniami botoksu .

Uroda, pielęgnacja skóry, promocje tygodnia

Botox In A Bottle- Użytkownicy mediów społecznościowych spopularyzowali frazę "Botox w butelce" dla produktów do pielęgnacji skóry, które zmniejszają drobne linie i zmarszczki na twarzy. Podobnie jak w przypadku botoksu, korzyści płynące z tych produktów obejmują redukcję zmarszczek, spiętrzenie i ujędrnienie.

Dwa produkty, o których mówi się, że są botoksem w butelce, to dwa produkty firmy The Oridinary, a mianowicie

Produkt 1: The Ordinary Argireline Solution 10% i Matrixyl* 10% + HA Duet matrixylu i argireliny The Ordinary to moje odkrycie. Zabieg jest podobny do zastrzyków z Botoxu w swojej zdolności do redukcji skurczów mięśni twarzy i zmarszczek.

Produkt 2: Ten produkt można znaleźć w Sephora: The Exfoliant... Drunk Elephant T.L.C. Framboos Glycolic Resurfacing Night Serum .

Zmarszczki tworzą się z suchej skóry. Martwe komórki skóry mogą pogorszyć jej wygląd, stąd użycie produktu, który pomoże złuszczyć i nawilżyć skórę, zmniejszy widoczność zmarszczek!

Produkt 3: Krople do pielęgnacji zmarszczek Tuli - alternatywne serum z retinolem

To, co kochasz w retinolu, bez podrażnień. Zminimalizuj wygląd zmarszczek i zwalczaj przedwczesne oznaki starzenia dzięki temu potężnemu, suchemu serum olejowemu, które zawiera mieszankę 3 botanicznych alternatyw retinolu - bakuchiol.

Uzyskaj 15% zniżki: Kod: GLOW15