Okaż mamie trochę miłości z okazji Dnia Matki i kup parę kolczyków gratis

Z Dniem Matki tuż za rogiem, co jest lepszym powodem, aby pokazać jej, jak wiele dla Ciebie znaczy, niż trochę bling i to za DARMO! To prawda, nawiązałam współpracę z

3 Royal Dazzy

i dajemy Ci szansę wygrać Twoja mama parę 18k Białe złoto warstwy Handset Set CZ Kolczyki srebro! Plus trochę coś dla siebie, VIP zniżki w wysokości 20% Off.

Te kolczyki są zdecydowanie jedyne w swoim rodzaju do posiadania; wiem, jak mam parę siebie i kocham je. Nie jestem wielką fanką żółtego złota, więc fakt, że są one wykonane z prawdziwego srebra próby 925, wykończone najwyższej jakości 18-karatowym białym złotem sprawił, że byłam tak szczęśliwa mając te śliczności! Od tej pory stały się moimi ulubionymi kolczykami do noszenia na co dzień!

Zanim wejdziesz, aby wygrać parę dla swojej mamy, chciałam podzielić się z Tobą kilkoma innymi szczegółami na temat tych 3 Królewskich Kolczyków Dazzy.

    Wszystkie CZ są ustawione na Micro-pave, nie klejone Błyszczące z wielu kątów Genuine Sterling Silver Micro-pave ustawienie na przodzie i 4 strony 925 znak towarowy pieczęć Top Graded AAAA jakość cyrkonii sześciennych Nie zawiera niklu

*WAŻNE: Wszystkie produkty srebrne nie mogą zbliżać się lub dotykać wybielacza chlorowego. Chlor odbarwia i niszczy złoto i srebro. Dotyczy to również basenów i kąpieli w jacuzzi, ponieważ chlor jest dodawany do produktów, aby zapobiec rozwojowi bakterii.

Zarejestruj się poniżej, aby wygrać swoją mamę, matkę dziecka, lub inną mamę parę *18k Białe złoto Warstwa Handset Set CZ srebro Kolczyki! Plus trochę coś dla siebie, VIP zniżki w wysokości 20%. Off.

Ten giveaway jest otwarty dla wszystkich mieszkańców USA. Konkurs kończy się 26.04.16 @ 12 AM EST. Zwycięzcy zostaną wybrani za pomocą random.org i zostaną zostaną powiadomieni nie później niż 04/27/16. Zwycięzcy mają 24 godziny na odebranie zanim nagroda zostanie utracona i zostanie wybrany inny zwycięzca. Aby wziąć udział w giveaway, musisz mieć ukończone 18 lat lub więcej. Nie dotyczy miejsc, w których jest to zabronione. Kolczyki zostaną wysłane zwykłą pocztą i nie zostaną wyrażone. Więc odpowiedz ASAP, jeśli to Ty jesteś zwycięzcą.

a Rafflecopter giveaway