Łatwe porady dotyczące włosów na Labor Day Weekend z Irresistible Me Hair.


Nadszedł Labor Day Weekend i choć może to oznaczać (nie)oficjalny koniec lata, to jednak jest to przyjemny trzydniowy weekend, podczas którego odbywają się cookouty, popołudnia na łodzi i inne uroczystości na świeżym powietrzu. Jednakże, wesołe chwile nie zawsze są przyjemne dla Twoich włosów.

Zanim więc rozpocznie się weekend, wprowadź swoje włosy na właściwą drogę z produktami Irresistible Me Deals!

Irresistible Me przygotowało najfajniejsze oferty na tegoroczne Labor Day Sale. Mają do 50% zniżki PLUS wartościowy DARMOWY prezent, aby pokazać swoje letnie włosy trochę TLC.

Odżywiaj włosy przed kąpielą słoneczną z maską do włosów Irresistible Me
Pożegnaj zniszczone włosy dzięki masce do włosów Irresistible Me, która jest teraz DARMOWA przy zakupie. Dla mnie najważniejsze jest utrzymanie koloru, aby był on jasny i błyszczący. Uwielbiam to, że jest to nawilżona, dogłębna maska, która pomaga zredukować puszenie się włosów, jednocześnie utrzymując kolor włosów w ryzach. Jest idealna dla wszystkich rodzajów włosów i wykazała niezwykłe rezultaty na włosach zniszczonych.

Płucz włosy przed i po pływaniu
Jeżeli w ten weekend wybierasz się na basen lub plażę, upewnij się, że przed wyjściem na plażę lub basen spłuczesz włosy świeżą wodą. Mokre włosy wchłaniają mniej chloru i soli niż suche, a po pływaniu należy również spłukać włosy, aby usunąć resztki soli lub chemikaliów.

Aby zapobiec przywieraniu chloru i gromadzeniu się go na włosach, spryskaj wilgotne włosy mieszanką odżywczą bez spłukiwania.

Używaj suchego szamponu, gdy jesteś na zewnątrz.
Bez tego produktu moje włosy nie byłyby takie same! Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, jak wiele zastosowań mają suche szampony, ponieważ nie są one przeznaczone tylko do brudnych, przetłuszczających się włosów. Zobacz, co jeszcze mogą zapewnić:

  • Natychmiastowe odświeżenie Twoich włosów
  • Zatrzymaj pot, brud i olejki na wodzy
  • Usuwają śmierdzące zapachy
  • Zwiększają objętość i sprężystość włosów.
  • Możesz również pominąć mycie włosów przez kilka dni. Kluczem jest zastosowanie go zaraz po umyciu, a nie po tym, jak włosy są brudne.

Noś kapelusz, by chronić włosy przed słońcem
Spędzając czas na zewnątrz, noś kapelusz z szerokim rondem. Uwielbiam plażowe kapelusze z klapkami, które doskonale chronią Twoje włosy przed smażeniem. Kapelusz jest idealnym dodatkiem, który ochroni skórę głowy i uszy przed palącym słońcem. Nie zapomnij też o okularach przeciwsłonecznych!


Irresistible Me Clip-In Hair Extensions
Ostatnią rzeczą, na jaką masz ochotę, jest spędzenie wielu godzin na układaniu włosów, zwłaszcza jeśli masz zamiar przebywać na zewnątrz. Nie oznacza to jednak, że nie możesz mieć ładnej fryzury. Jednym z ratunków jest dla mnie Irresistible Me hair clip in hair extensions.

Przedłużanie włosów zostało stworzone z myślą o szybkich fryzurach. Wystarczy kilka klipsów, by założyć je na włosy, co sprawia, że fryzura nie wymaga dużego wysiłku.

Uwielbiam te przedłużenia, ponieważ są one w 100% z ludzkich włosów, co sprawia, że są praktycznie niewidoczne, a włosy można stylizować za pomocą dowolnego narzędzia do stylizacji, o ile użyjesz produktu termoochronnego. Kilka innych powodów, dla których kocham te przedłużenia włosów
  • Gwarancja dopasowania koloru
  • Łatwe w użyciu
  • Zero uszkodzeń
  • Przed otwarciem prawdziwego produktu, można wypróbować próbny kawałek włosów.

Przedłużanie włosów Irresistible Me dostępne jest w szerokiej gamie faktur, kolorów i długości włosów. Dla mnie jest to świetne rozwiązanie, ponieważ moje włosy mają pasemka Balayage, czyli stylowy sposób łączenia brązu i blondu (ciemne włosy od nasady do połowy głowy i jasne włosy na końcach). Ponadto, przedłużenia włosów Beauties świetnie sprawdzają się w tej fryzurze ze względu na różnorodność kolorów.


Kucyk to fryzura, która jest tak uniwersalna, że nic dziwnego, iż przetrwała próbę czasu
.
W weekend Święta Pracy będę nosić przedłużenie włosów w postaci kucyka. Irresistible Me oferuje wysokiej jakości przedłuż anie włosów w koński ogon, które zmieni Twoje włosy w ciągu kilku minut.

Jest to jednoczęściowe przedłużenie włosów, które natychmiast doda Ci dodatkowej długości, objętości i stylu bez konieczności poświęcania dużej ilości czasu, wysiłku czy pieniędzy.

I bez obaw, są łatwe do założenia i zdjęcia.Nie zapomnij o akcesoriach do włosów
Jeśli istnieje idealny czas, aby wypróbować niektóre fajne i modne akcesoria do włosów - to jest to Labor Day weekend. Od klipsów do włosów po gumki do włosów, są idealne do utrzymania włosów w górze w leniwe dni i nadal wygląda stylowo, gdy idziesz prosto do jeziora, cookout lub happy hour.

Więc tam masz to, Barbie's Beauty Bits Łatwe Porady włosy dla Labor Day Weekend z Irresistible Me, i nie zapomnij sprawdzić ich Labor sprzedaży z przedłużenia włosów i więcej do 50% OFF, a maska do włosów jest bezpłatny z zakupu!