Najlepszy domowy zestaw do depilacji woskiem zapewniający jedwabiście gładką skórę

Czy jesteś gotowa na gładszą siebie tej wiosny? Jeśli tak, przygotuj się z najlepszym na Amazon zestawem do domowej depilacji woskiem dla jedwabiście gładkiej skóry od Tress Wellness!

Cieplejsza pogoda jest wśród nas. W zależności od tego, gdzie mieszkasz, może to oznaczać urocze czapeczki, seksowne sukienki, sandały na ramiączkach, stylowe szorty i modne tank topy - przynajmniej dla mnie.

Wraz z sezonową zmianą garderoby wielu z nas zaczyna myśleć o pójściu na siłownię i osobistej pielęgnacji, ponieważ nikt nie chce wyglądać jak Grinch z Bożego Narodzenia z tym szalonym, niepożądanym owłosieniem na ciele na wiosnę!

Jeśli jesteś gotowa na gładszą skórę i chcesz depilować się jak profesjonalistka w zaciszu własnego domu, czytaj dalej.

Tress Wellness Kompletny zestaw do depilacji woskiem
Znalezienie niezawodnego zestawu do depilacji woskiem może być nieco... kłopotliwe. Przeszukałam więc internet w poszukiwaniu najlepszych zestawów do domowej depilacji woskiem i znalazłam jeden na Amazon!

Dzięki zestawowi do depilacji Tress Wellness Complete Waxing Kit, który jest numerem jeden na Amazon, udało mi się przenieść moją domową grę w depilację na wyższy poziom!

Tak, wiem, że depilacja woskiem może wydawać się nieco zniechęcająca, ale z pomocą zestawu do depilacji Tress Wellness jest o wiele łatwiej usunąć owłosienie niż myślisz.

Od ust po nogi, możesz w zasadzie stworzyć salon depilacji w domu dzięki temu zestawowi pełnemu wszystkich niezbędnych rzeczy, dlatego uwielbiam ten system, ponieważ pomyślano o wszystkim.

 1. Podgrzewacz do wosku z cyfrowym wyświetlaczem i automatycznym wyłączaniem, dzięki czemu jest bezpieczny w użyciu.
 2. Pięć różnych perełek do depilacji (cytrynowa, eukaliptusowa, lawendowa, z drzewa herbacianego i mięty pieprzowej), w 100% wolnych od okrucieństwa
 3. Spray przed i po woskowaniu, aby ograniczyć działanie olejków i złagodzić podrażnienia po woskowaniu
 4. 20 patyczków do depilacji i 10 patyczków do depilacji brwi do precyzyjnego nakładania wosku
 5. Przezroczysta pokrywka ułatwiająca kontrolę nad topnieniem wosku
 6. Wyjmowany dzbanek ułatwiający czyszczenie
 7. Wyświetlacz temperatury LCD zapewniający doskonałą widoczność
 8. Pięć pierścieni ochronnych, które można założyć na podgrzewacz, aby utrzymać go w czystości
 9. Instrukcja obsługi (bardzo przyjazna dla początkujących)

Dziś włosy, jutro ich nie ma... dosłownie
Początkowo wahałam się, czy skorzystać z domowego zestawu do depilacji woskiem, ponieważ miałam okropne doświadczenia z depilacją bikini w renomowanym spa. Wosk do bikini był zakupem dokonanym w ostatniej chwili, po tym jak zaczęłam układać włosy. Później dowiedziałam się, że problem polegał na tym, że moje włosy w okolicach bikini nie były wystarczająco długie i zamiast tego wosk zerwał mi skórę! Technik chyba powinien był o tym wspomnieć.

Dlatego dziś chcę się upewnić, że jesteście przygotowani, niezależnie od tego, z jakiego obszaru ciała próbujecie uwolnić sierść! Przygotowanie jest bardzo ważne, aby nie skończyć tak jak ja z powodu nieudanej depilacji w salonie.

Jest to kolejny powód, dla którego uwielbiam zestaw Tress Wellness, ponieważ zawiera on przyjazny dla użytkownika przewodnik dla początkujących, w którym znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania, jakie możesz mieć, co pozwoli ci cieszyć się doskonałością bez włosów! (Poza tym, teraz twoje nogi i kaktus nie będą miały tej samej faktury).

Jak się przygotować przed woskowaniem

Zacznij od odpowiedniej długości włosów
To jest to, co mnie dopadło, więc upewniłam się, że mam dużo włosów w zapasie, kiedy używałam mojego nowego zestawu do depilacji Tress Wellness Waxing!

Minimalna długość włosków to 1/4 cala, czyli mniej więcej tyle, ile ma ziarnko ryżu. Dzięki temu wosk będzie miał się czego chwycić. Umożliwi to całkowite usunięcie włosów od nasady, a nie od skóry.

Złuszczanie przed woskiem
Chcesz usunąć wszystkie martwe komórki skóry, które otaczają mieszki włosowe. Złuszczanie pomaga rozluźnić istniejące wrastające włoski i poprawia rezultaty depilacji woskiem.

WAŻNE: Aby ograniczyć do minimum podrażnienia, unikaj chemicznych środków złuszczających przed depilacją woskiem. Zamiast tego użyj czegoś łagodnego, np. rękawic złuszczających lub delikatnego peelingu do ciała.

Wycofaj się z pielęgnacji skóry
Powyżej wspomniałam, że należy unikać chemicznych środków złuszczających przed depilacją. Zdaję sobie sprawę, że nie wszyscy wiedzą, co to oznacza.

Aby być nieco bardziej szczegółowym, należy również unikać produktów z retinolem, peelingów chemicznych i zabiegów takich jak mikrodermabrazja.

Zacznij od czystej skóry
Sesję depilacji woskiem należy zawsze rozpoczynać ze świeżo umytą i suchą skórą. Oczyść miejsce, które chcesz wydepilować, ponieważ nie powinno się tam stosować żadnych kremów nawilżających, olejków, dezodorantów itp.

Unikaj opalania
Skóra po depilacji woskiem jest bardziej podatna na działanie promieni UV, co prowadzi do uszkodzeń posłonecznych i przebarwień. Dlatego nie zaleca się opalania przed lub co najmniej 48 godzin po depilacji woskiem. Jeśli depilacja woskiem ma być zaplanowana na wyjazd na plażę, należy to odpowiednio zaplanować.

Unikaj kofeiny i alkoholu przed depilacją woskiem
W ten sposób pozbawiasz skórę wilgoci, przez co włosy mocniej przylegają do odwodnionych mieszków włosowych. Zamiast tego rozpieszczaj się lampką wina po zabiegu, a nie przed nim!

Wykonaj test płatkowy przed depilacją woskiem

Piękności, nie ma nic gorszego niż piekące włosy. Dlatego przed nałożeniem gorącego wosku należy wykonać test płatkowy, to samo zalecam w przypadku depilacji górnej wargi lub brwi.

Unikaj seksu zaraz po depilacji
Och, jak miło jest podzielić się swoim seksownym, gładkim ciałem z ukochaną osobą. Ale musisz poczekać!

Dlatego zaplanuj to odpowiednio. Żadnej depilacji w dniu rocznicy! Chyba że chcesz się tylko przytulać!


Prawdziwa prostota, prawdziwe rezultaty,
instrukcja depilacji dla użytkowników

Teraz, gdy wszystko jest już przygotowane, możesz przystąpić do usuwania najbardziej owłosionych miejsc! Zobacz kroki, które wykonałam poniżej...

Przygotowanie wosku
Wosk powinien mieć jednolitą konsystencję. Coś jak gęsty miód lub melasa. Temperatura podgrzewania wosku wynosi ok. 150-170 stopni. Jeśli masz wrażliwą skórę, z pewnością spodobają ci się gotowe wskaźniki koloru.

Przed i po woskowaniu
Upewnij się, że zastosowałaś lakier wstępny. Ja zapomniałam o tym za pierwszym razem. I upewnij się, że skóra jest sucha przed użyciem wosku, aby wosk nie przylegał do skóry, a jedynie do włosów.

Przed nałożeniem wosku ostudź go trochę
Przed nałożeniem wosku na skórę należy sprawdzić podgrzewacz do wosku. Nie powinien on być zbyt gorący, w przeciwnym razie skóra może ulec poparzeniu. Jeśli jest zbyt zimny, wosk nie będzie się dobrze rozprowadzał.

Wykonaj test temperatury
Nałożyłam go pod nadgarstek, aby sprawdzić temperaturę. NIGDY nie używaj go bez uprzedniego przetestowania, zwłaszcza jeśli stosujesz go w okolicach bikini.

Zacznij od małych fragmentów
Na litość boską, nie chcemy przecież porażki przy depilacji woskiem Tik Tok. Pamiętaj, aby nie nakładać wosku na depilowany obszar na raz. Sprawi to, że wosk będzie suchy i trudny do wyciągnięcia, a ponadto nie usunie włosków od nasady.

Zamiast tego:
Odczekaj ok. 30-45 sekund, aż wosk przestanie być lepki. Podczas nakładania wosku wywieraj nacisk na włosy, aby szybko je chwycić i usunąć. Jest to bardzo ważne.


Usuwanie wosku z ciała
Nie ma żadnych pasków; twardy wosk twardnieje i działa jak pasek. Aby usunąć wosk, należy trzymać skórę zakotwiczoną w miejscu i nigdy nie ciągnąć w górę ani na zewnątrz, aby uniknąć pociągnięcia lub rozdarcia skóry.
 1. Najważniejszym krokiem do zapobiegania wrastaniu włosków jest usunięcie całego mieszka włosowego. Najlepszym sposobem usuwania włosków jest napinanie skóry wolną ręką i szybkie usuwanie paska wosku w kierunku przeciwnym do kierunku wzrostu włosa.
 2. Po usunięciu wosku należy zawsze uciskać świeżo wydepilowaną skórę, aby natychmiast zmniejszyć ból lub kłucie.
 3. Po całkowitym usunięciu włosków pamiętaj, aby złagodzić wszelkie stany zapalne za pomocą sprayu po zabiegu.

Osobiste wskazówki Barbie, które sprawią, że będzie lepiej

Jak dużo wosku nałożyć na patyczek?
Nazywa się to ilością cebulek, czyli nagromadzeniem wosku wokół szpatułki, które powstaje w wyniku kręcenia woskiem jak spaghetti na widelcu. Żarówki powinny być odpowiedniej wielkości dla danego obszaru depilacji.

Wosk nie powinien kapać po około 2-3 sekundach kręcenia. Jeśli tak się stanie, wosk może być zbyt gorący lub jego konsystencja może być nieodpowiednia. Jeśli wosk jest zbyt rzadki lub zbyt gorący, zmniejsz temperaturę podgrzewacza.

Poćwicz przed aplikacją na wrażliwe miejsca
Usunęłam kilka włosków z górnej części ud, aby poćwiczyć przed depilacją okolic bikini, a jeśli planujesz używać depilatora na twarzy, sugeruję również poćwiczyć. Gorąco polecam, zwłaszcza jeśli depilujesz się po raz pierwszy.

Przytrzymywanie kawałka wosku
Najlepiej byłoby wyznaczyć na końcu obszar, który można chwycić, aby oderwać depilator (np. małą wargę lub policzek). Za pierwszym razem, gdy tego nie zrobiłam, trzeba było trochę chwycić, co powodowało podrażnienia.

Pominięto kilka włosów
Pasek wosku należy usunąć w przeciwnym kierunku, aby usunąć pominięte włoski, zwłaszcza te grube, i zrobić to zgodnie z kierunkiem wzrostuwłosa.


Co spodobało mi się w zestawie do depilacji Tress Wellness?
Pierwszą rzeczą, którą doceniłam, był przewodnik, dzięki któremu system jest tak łatwy w użyciu. Dla mnie najważniejszą częścią jest przygotowanie, ponieważ to właśnie tutaj wiele osób zawodzi, co prowadzi do negatywnych doświadczeń. Ale nie w przypadku Tress Wellness. Pomyślano o wszystkim, abyś była przygotowana, poinformowana i gotowa na doświadczenie HAIR FREE.

Po drugie, jest to najlepiej sprzedający się zestaw do domowej depilacji woskiem na Amazonie, i to nie bez powodu. Zestaw Tress Wellness zawiera ziarenka twardego wosku, które chwytają włoski, a nie skórę. Oznacza to gładką skórę i mniejszy ból niż w przypadku innych rodzajów depilacji.

Po trzecie, jest bardzo przystępny cenowo w porównaniu z wizytą w salonie kosmetycznym i daje dziwną satysfakcję (coś w rodzaju satysfakcji z programu telewizyjnego Dr Pimple, Popper), gdy widzi się te niepożądane, usunięte włoski leżące na wosku.

Obecnie można dostać ten zestaw do depilacji woskiem za około 55 dolarów. Członkowie Amazon prime mogą zaoszczędzić jeszcze więcej, ponieważ właśnie kupiłem jeden dla mojej mamy na Dzień Matki i dostałem mój za mniej niż 50 dolarów!

Wreszcie, koniec z podrażnieniami, ponieważ wosk został opracowany na bazie naturalnych składników. I jest wolny od okrucieństwa!

A więc tak to wygląda, piękności. Porady i doświadczenia Barbie's Beauty Bits z zestawem do depilacji Tress Wellness Complete Waxing Kit. Najlepszy na Amazonce zestaw do depilacji w domu dla jedwabiście gładkiej skóry.

Do następnego razu!