Pomoc Jaki kolor włosów jest naprawdę moim kolorem?

Zobaczyłam to wspaniałe zdjęcie, zrobione przez moją stylistkę Laurę z Dupres Salon And Day Spa i byłam zaskoczona moim kolorem włosów. Chociaż jest to kolor, który chciałam uzyskać, to patrząc na to zdjęcie zdałam sobie sprawę, że moje włosy wyglądają inaczej w każdym lustrze, w każdym pomieszczeniu w moim domu, w pracy, w restauracji i o różnych porach dnia. Jedna z moich przyjaciółek zapytała, czy ten kolor, który widzę, nie jest Twoim prawdziwym kolorem włosów, a ja odpowiedziałam, że nie.

Więc jakiego koloru są moje włosy, tak naprawdę?

Cóż, według mojego stylisty, natura nigdy nie kłamie. Dlatego najlepszym sposobem na sprawdzenie jak wyglądają Twoje farbowane lub podkreślane włosy jest wyjście na zewnątrz z lustrem w naturalnym świetle słonecznym. W tym przypadku, Laura zrobiła mi zdjęcie na zewnątrz, na tyle blisko, na ile było to możliwe.

Moje włosy, wychodząc z salonu Dupres Salon And Day Spa w Virginia Beach

Dlaczego kolor moich włosów wygląda inaczej w różnym oświetleniu?

Czy zastanawiałaś się kiedyś, dlaczego kolor Twoich włosów wydaje się inny w każdym pomieszczeniu w Twoim domu i na każdym zdjęciu? Jeśli tak, to czytaj dalej.

Wiele z nas zdaje sobie z tego sprawę podczas robienia zdjęć, ale może to zmylić oko, gdy siedzimy naprzeciwko kogoś. Zauważyłam kilka razy, że po koloryzacji moje włosy wydają się mieć żółtawy odcień w moim nowym domu, co skutkuje mosiężnym wyglądem, gdy odbija się na włosach.

Zobacz moje zdjęcie poniżej. Robiłam sesję zdjęciową dla Goli's Gummies po tym jak moje włosy zostały poddane koloryzacji. Ale na pewno zauważycie różnicę w kolorze. I tak, to było tego samego dnia. Byłam tak zaskoczona, ponieważ faktycznie myślałam, że kolor moich włosów jest taki jak na zdjęciu Goli, czyli nieco mosiężny, podczas gdy prawdę mówiąc, moje włosy mają bardziej popielaty odcień. Co do diabła?????? To duża różnica, nie sądzisz?

Jest jeszcze kilka innych efektów świetlnych na włosach, o których mogłaś nie wiedzieć.

  • W cieplejszym, pomarańczowym świetle, Twoje włosy będą miały cieplejszy kolor, od miodowego do mosiężnego.
  • W zimnym, białym lub niebieskawym świetle, Twoje włosy będą wydawać się bardziej popielato-blond.
  • Na zewnątrz... Prawdziwy kolor

Produkty do włosów, dzięki którym Twoje farbowane włosy będą wyglądać jak najlepiej
Chcesz utrzymać swoje farbowane włosy w jak najlepszej kondycji? W takim razie pamiętaj o stosowaniu produktów, które doskonale zapobiegają puszeniu się włosów, dbają o zdrowie skóry głowy, pomagają ograniczyć wypadanie włosów i wspierają ich zdrowy wzrost! Więc jakie produkty mogą to zrobić? Kimtrue. Ze znaczeniami KIM -- błyskotliwość, TRUE -- prawdziwy, dokładny. Zabawne, że w tym poście mówię o tym, jaki jest mój prawdziwy, rzeczywisty, dokładny kolor włosów.

Szampon i odżywka dla włosów farbowanych
Jestem zachwycona szamponem z solą morską Kimtrue i odżywką do włosów z ekstraktem z wodorostów. Oprócz składników, które faktycznie działają, nie zawierają siarczanów, a marka jest ukierunkowana na zrównoważony rozwój.

Ten sam tydzień, a kolor włosów wygląda inaczej

Kosmetyki do włosów, które warto stosować między wizytami u fryzjera
Jeśli szukasz kuracji do włosów, która zatrzyma Cię pomiędzy wizytami u fryzjera, to proponuję spróbować Kimtrue's Repair Hair Mask With Macrocystis Pyrifera. Ta maska jest osiem razy większa niż Seaweed Essential Conditioner, co oznacza, że ma osiem razy więcej energii naprawczej niż krem do twarzy. Co to jest? Tak, to jest jak pielęgnacja skóry dla Twoich włosów.

Zawiera również:

  • Panthenol- Który może pomóc włosom utrzymać pewną ilość wody, nawilżają i zwiększyć wytrzymałość, chronić rozdwojone końcówki włosów, i depozyt włosy, aby oprzeć się uszkodzeniom zewnętrznym.
  • Hydrolizowana keratyna- Kolagen, peptydy jedwabiu, lipidy międzykomórkowe, i składniki, które promują połysk włosów i przywrócić elastyczność i wytrzymałość włosów.

I to wszystko. Więc następnym razem, gdy będziesz chciała zrobić zdjęcie swoich włosów, spróbuj oświetlenia zewnętrznego, aby uzyskać najlepszy, prawdziwy i dokładny obraz, do następnego razu!

Sklep poniżej dla niektórych produktów Kimtrue włosów i jako przypomnienie jako Amazon Associate zarabiam od kwalifikujących się zakupów.