8 sposobów na kręcenie włosów z różdżką Irresistible Me Sapphire 8 In 1 Wand

Czy słyszeliście kiedyś cytat,

życie jest zbyt krótkie, by mieć nudne włosy

? Cóż, jestem włosy dzisiaj, oops mam na myśli tutaj dzisiaj, aby udowodnić, że po prostu, z najbardziej niesamowite narzędzie włosów, kiedykolwiek! Tak, piękności, jeśli miłość do mieć włosy kręcone to jest jeden post chcesz kontynuować czytanie!

Więc co to jest to niesamowite urządzenie magiczne włosy? To jest

IRRESISTIBLE ME Sapphire Hair Curler 8-in-1

. Ten Sapphire Curling Wand jest sprzedawany przez IRRESISTIBLE ME, NY firmy, która sprzedaje 100% Remy przedłużanie włosów, peruki, akcesoria do włosów i więcej! Sapphire 8 w 1 różdżka jest ich nowy, top of the line lokówka, która posiada technologię turmalinową i osiem, tak powiedziałem osiem różnych wymiennych baryłek. To tak jak posiadanie ośmiu różnych lokówek do włosów, ale o wiele bardziej przystępne i łatwe w podróży i przechowywaniu.

Miłość jest we włosach z tym pięknem, ponieważ fryzury, które można stworzyć za pomocą tego narzędzia są nieskończone! Używam jej od kilku miesięcy i mam na jej punkcie absolutną obsesję! Każdy z 8 baryłek tworzy inny rodzaj loków, jak ... ciasne perm jak loki, ringlet loki, spirale loki, wstążki loki, duże i sprężyste loki, plaży lub faliste loki i wiele więcej!

Oprócz wszystkich różnych rodzajów loków, Sapphire Curling Wand oferuje kilka innych funkcji...Brak puszących się włosów.

Ważne jest, aby rozważyć, jaki rodzaj materiału, który został użyty w curling wand, jak nie chcesz, aby uszkodzić włosy! Wszystkie te lokówki są wykonane z turmalinu. Co to oznacza dla Twoich włosów? Technologia turmalinowa" pomaga wyeliminować puszenie się włosów, poprzez zamknięcie w nich olejków i wilgoci! Ponadto, ten rodzaj pręta jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów włosów.

Szybkie nagrzewanie

(do 20 sekund) i zmienna regulacja temperatury (230C/450F) - ponieważ potrzebujemy narzędzia, które pomoże nam zaoszczędzić czas.

Łatwe przechowywanie:

W zestawie otrzymujesz termoodporne etui, które przypomina mi pojemnik na pędzle do makijażu. Dodatkowo, podwaja się jako doskonałe opakowanie podróżne, które można zabrać ze sobą wszędzie i rękawicę odporną na ciepło, aby uniknąć poparzenia podczas kręcenia włosów.

Posiada również funkcję automatycznego wyłączania, co jest dla mnie koniecznością!
Której różdżki używam do jakich loków?

Jak widać na zdjęciach

poniżej, oprócz

Poza tym, że wyglądają różnie, są dostępne w różnych rozmiarach. Od najmniejszej baryłki, aby pomóc Ci stworzyć ciasne loki do luźnych fal plażowych z największym, jak również loki odwrotne (który jest moim ulubionym). Chociaż nie zamierzam iść na każdej różdżki jak ten post będzie skończyć się książka, będę dzielić się niektórymi.

The 13M Barrel:Ten jest idealny do tworzenia spiralnych i ciasnych loków. 25MM:

To jest go-to rozmiar dla większości kobiet, jeśli chodzi o lokówkę. Jest uniwersalna i sprawdza się na wielu różnych długościach włosów. Ten rozmiar baryłki może dać Ci bardzo naturalnie wyglądające loki; może dodać wymiar do każdego upięcia, lub po wyszczotkowaniu, może dać Ci bardzo organicznie wyglądające zamki.

32MM:

Jest to jeden kocham, jak również, jak to działa świetnie na dłuższych włosach dla tego naturalnego wyglądu fali lub duże sprężyste loki!

Reverse Barrels:

Jak już wspomniałam wcześniej, są to moje ulubione. Kiedy zobaczyłam je w zestawie, nie mogłam się doczekać, aby je wypróbować. Więc co to jest odwrócona beczka? Odwrócona różdżka ma wznoszącą się lub opadającą beczkę. Kiedy myślisz o większości różdżek, zazwyczaj dają ci ciaśniejszy lok na dole włosów; jest odwrotnie z 13/25MM, ponieważ ciaśniejsza część loka jest blisko głowy (co jest idealne dla objętości).

Trzy rodzaje loków to 18/9MM, 25/13MM, 13/25MM i są one idealne do tworzenia plażowych fal, jak również do tworzenia zabawnych loków syreny!

Perłowa Beczka:

Zapisałem najbardziej niezwykłe wyglądające beczki na koniec! Jeśli zawsze chciałaś mieć naturalnie kręcone włosy, to jest to Twoja różdżka. Kuleczki naśladują wygląd naturalnych fal.

No i proszę, piękne włosy! Od plażowej fali do mocnego skrętu, teraz masz osiem różnych sposobów na stworzenie idealnych loków!

W akcji
Sprawdź niektóre z moich stylizacji poniżej.