Porady dotyczące biżuterii ślubnej, którym każda panna młoda może zaufać

Biżuteria ślubna Porady Każda panna młoda może zaufać Jest niezbędna...

Ponieważ Twój ślub jest niezapomnianym wydarzeniem, chcesz wyglądać idealnie, cieszyć się każdą chwilą i tworzyć piękne wspomnienia na całe życie. wspomnienia na całe życie. Ale przygotowania do ślubu mogą być przytłaczające dla panny młodej, między wyborem sukni ślubnej, makijaż, znalezienie najlepszego salonu, wybór miejsca i rezerwacje miesiąca miodowego.

Wybierając swoje kawałki biżuterii na wielki dzień jest jeszcze bardziej zniechęcające, ponieważ może wiązać się z dużym wydatkiem. Jednak można dokonać wyboru bezstresowo z niektórych wskazówek i kreatywności. Pozwól nam podzielić się kilkoma sprawdzonymi poradami dotyczącymi biżuterii ślubnej, które każda panna młoda może zaufać w dniu jej ślubu.Decide On Your Budget When Choosing Wedding JewelryNajważniejszą rzeczą przy zakupie biżuterii ślubnej jest budżet, ponieważ metale szlachetne i kamienie szlachetne są drogie. Rozważ swój ogólny budżet ślubny, i zdecydować się na realistyczną kwotę można odłożyć na biżuterię. Znając figurę, zanim wyjdziesz i sklep może pomóc uniknąć impulsywnego zakupu i utrzymać wydatki w ryzach. Zawsze możesz włączyć coś pożyczonego, nawet niektóre opcje wynajmu, jeśli twój budżet jest napięty.

Know The Bridal Jewelry TrendsKażda panna młoda chce wyglądać najlepiej w swoim wyjątkowym dniu, ponieważ jest w centrum uwagi. Nie można oczekiwać, aby ukraść show z przestarzałej biżuterii. Sprawdź najnowsze trendy ślubne, aby wybrać swoje cenne kawałki na tę okazję. Możesz nawet śledzić swoje ulubione style celebrytów, aby znaleźć idealne wybory. Ale pamiętaj, aby kupić uniwersalne i zużywalne kawałki można nosić później zamiast zdecydować się na ciężkie, które mogą pozostać w swoim sejfie na zawsze.

Dopasuj naszyjnik do swojej linii szyi. Ogólna zasada kciuka przy wyborze naszyjnika jest wybrać jeden, który pasuje do dekoltu swojej sukni. Wisiorek wygląda najlepiej na V-neck; chokery wyglądają najlepiej na bez ramiączek i dekoltów sweetheart. Niezależnie od dekoltu, jeśli skóra jest pokazany, naszyjnik powinien siedzieć na skórze, a nie sukienka. skóra, nie sukienka.

Match Your Metals With Your Wedding DressDid wiesz, że niektóre metale biżuteria są związane z pewnymi odcieniami sukienka: platyna i białe złoto dla czystej bieli, żółte kawałki złota dla Szampan i kość słoniowa, a różowe złoto dla rumianych.

Wykorzystaj starą biżuterię w dniu ślubu

Repurposing starych elementów jest dobrą opcją, jeśli jesteś ciasno na budżecie. Co więcej, pozwala ono zachować wartość sentymentalną rodzinnych pamiątek. Na przykład, możesz współpracować z profesjonalnym projektantem, aby przeprojektować obrączki swoich rodziców na tę okazję. Rozważ to jako sposób na noszenie ich błogosławieństwa przez całe życie. Możesz zachować oryginalny projekt z kilkoma zmianami lub zdecydować się na metamorfozę. Ale przedyskutuj zmiany z rodzicami przed pójściem do przodu.

Uniknąć Going Over The Top z JewelryIn wybierając biżuterię ślubną, "mniej znaczy więcej" trzyma się prawdy. Biżuteria jest czymś, co panny młode nie chcą przesadzić. Ostatnią rzeczą, którą powinieneś zrobić, to nosić wszystkie kawałki można kupić, nawet jeśli można sobie na nie pozwolić.

Weź pod uwagę styl sukni. Na przykład jasna biżuteria idzie dobrze z ozdobionymi sukniami, dopasowując swój naszyjnik do dekoltu i kolczyki do kształtu twarzy. Pamiętaj, że więcej nie zawsze znaczy lepiej!

Never Compromise Quality And Your Personal StyleJewelry and accessories make a dress belong to the bride. Oni naprawdę dać mu, że osobisty dotyk, więc nigdy nie należy iść na kompromis jakości. Szukaj najwyższej klasy diamentów i czystego metalu dla kawałków, które nigdy nie tracą blasku. Również kupić certyfikowaną biżuterię od zaufanego sprzedawcy. Musisz szukać wskazówek na temat przechowywania i konserwacji tych cennych kawałków i przestrzegać ich, aby zachować je na zawsze. Oprócz koncentrując się na jakości, zdecydować się na ponadczasowe kawałki można przekazać jako pamiątki rodzinne forever.Choosing idealnej biżuterii ślubnej może brzmieć jak dużo pracy, ale wysiłek jest warte. Postępuj zgodnie z tymi wskazówkami, aby wybrać idealne, aby wyglądać najlepiej w swoim wielkim dniu i zainwestować w skarb na całe życie.