SPAtember, Porady urodowe do domowego SPA

Wrzesień jest Narodowym Miesiącem Świadomości Pielęgnacji Skóry, dlatego warto rozpieszczać swoją skórę, korzystając z porad zespołu The Beauty Spotlight. Zapoznaj się z tymi wspaniałymi, wrześniowymi poradami kosmetycznymi.

Pielęgnacja skóry w domu

Szukasz esencji, która jest czymś więcej niż tylko esencją? Allison z Never Say Die Beauty odkryła, że esencja Okjuk Essence koreańskiej marki Abib, zawierająca ekstrakt z Foki Salomona, jest odżywczym, przeciwstarzeniowym nawilżaczem. Dodatkowo, jest na wyprzedaży w Amazon!

Vitabrid C¹² Wrinkle Serum jest to wspaniałe, bogate w antyoksydanty serum, które oferuje skórze niesamowite nawilżenie i ochronę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Może pochwalić się mieszanką nowych peptydów, które pomagają zwiększyć produkcję kolagenu, a rezultatem jest jędrniejsza skóra i wygładzone drobne zmarszczki. Lola's Secret Beauty Blog uwielbia również to, że pomaga rozjaśnić skórę, zniwelować przebarwienia, i pozostawia skórę miękką, elastyczną, gładką i niesamowicie rozświetloną.

Wydać czy ukraść? Taką decyzję musiała podjąć Prime Beauty, szukając konkretnego produktu do pielęgnacji skóry. Jej znalezisko to okazja, z której wszyscy powinniśmy skorzystać.

Czy jesteś gotowa, aby wystąpić na kolejnym spotkaniu ZOOM? A może nie znosisz tego, jak wyglądasz na wideo? Noszenie masek i spotkania Zoom zmusiły wielu do przyjrzenia się się w niekorzystnym oświetleniu i pod niewygodnym kątem, zauważając pewne cechy, które sprawiają, że wyglądasz starzej niż jesteś.

Wszystko zależy od oczy i nie można się z tym ukryć! Niektóre bardzo potrzebne anti-aging oczy zabiegi są tym, czego potrzebujesz, aby Twoje oczy były gotowe do bycia w centrum uwagi! Dowiedz się, jak mogą z tego postu z Barbie's Beauty Bits.

Makijaż w domowym spa

Czy warto wybrać paletę Disney x ColourPop Bambi? Na stronie Southeast by Midwest Cassie zamieściła recenzję oraz próbki, które pomogą Ci podjąć decyzję.

Podaruj sobie trochę mody i jedzenia

Angie z Your True Self Blog przygotowała listę rzeczy, które możesz nosić, a które mają nieograniczony potencjał. Zaokrągliła swoje ulubione podstawy, które idą z większości wszystko i wszystko w jej szafie. Jeśli masz te podstawowe kawałki, ona myśli, że to będzie naprawdę łatwo znaleźć coś do noszenia każdego dnia! Wiek nie ma znaczenia.

Food Stuck. To prawdziwa rzecz, zwłaszcza po miesiącach stresu związanego z jedzeniem, poczuciem ograniczony, i używając żywności dla rozrywki i komfortu. Nadeszła jesień i jesteśmy gotowi, aby uwolnić się od nawyków żywieniowych, które dodały nam kilogramów do naszej wagi i centymetrów do naszej talii.

Nadszedł czas, aby przestać wymyślać wymówki i nauczyć się, jak opanować nawyki żywieniowe, które są zgodne z tym, jak chcemy wyglądać i czuć się tak, aby zbudować ciało, które pokochasz i które pokocha cię z powrotem. Dowiedz się o tym na stronie The Culinary Cure.