Co sprawia, że Arizona jest wspaniałym stanem do życia


Przeprowadzka z obecnego stanu może być dobrym pomysłem z kilku powodów, takich jak niewystarczająca ilość miejsc pracy lub wyższe koszty utrzymania. Czasami trzeba przenieść się do innego stanu, takiego jak Arizona, ze względu na pracę, rodzinę, małżonka, a nawet nowy dom.

A może po prostu szukasz najlepszej drogi do świeżego startu. Miło jest przełączać rzeczy i odkrywać nowe obszary stanów zjednoczonych.

Czy to sam, czy z rodziną. Stan Arizona powinien być na szczycie Twojej listy, jeśli szukasz nowego miasta lub stanu do przeniesienia się.

Dlaczego Arizona jest tak wspaniałym miejscem do życia?

Obecnie Arizona jest 14. najbardziej zaludnionym stanem w Ameryce, z populacją 7,3 miliona. Stan ten ma trzecią najszybciej rosnącą populację po Teksasie i Florydzie, co nie jest niespodzianką. Arizona to wspaniałe miejsce do życia, a Barbie's Beauty Bits powie Ci dokładnie, dlaczego życie w Arizonie jest najlepsze!

Najlepsze miasta w Arizonie do życia
Istnieją tony wspaniałych miast w Arizonie, aby żyć w. Jeden z głównych miast, takich jak Phoenix lub Scottsdale społeczności jest na mojej liście, ale jeśli nie są duże miasto osoby, ale raczej small-town osoba, może wolisz być w bardziej wiejskim obszarze. You'll łatwo będziesz w stanie znaleźć idealny dom w Arizonie.

Arizona ma silną gospodarkę
Jeśli jesteś napędzany karierą, będziesz szczęśliwy, aby usłyszeć, że Arizona ma jedną z najsilniejszych gospodarek w kraju. Rynek pracy w tym stanie kwitnie i jest miejscem innowacyjnym, opartym na technologii.

Niektóre z najlepszych uzdrowisk są w Arizonie, a niektóre z klientów Barbie's Beauty Bits. Rozważałam zamieszkanie w Arizonie ze względu na jej proinnowacyjność, ogarnięcie technologii i firmy myślące przyszłościowo. Dlatego Arizona jest znana jako miejsce, w którym innowacje mogą się rozwijać, a nowe firmy mogą zapuszczać korzenie (Uber, Lyft i inne środki transportu publicznego).

Niezależnie od ścieżki kariery, którą chcesz realizować, będziesz miał nieskończone możliwości rozwoju i awansu w gospodarce Arizony. Kilka światowej sławy organizacji działa w stanie, a także jest doskonałym obszarem dla młodych profesjonalistów, przedsiębiorców i start-upów.

Arizona ma świetne koszty życia
Zaawansowana, silna gospodarka jest niezbędna. Ale to tylko idzie tak daleko, jeśli nie można sobie pozwolić na koszty życia. I tak się składa, że Arizona zyskała reputację ze względu na stosunkowo niskie koszty życia, więc może być idealnym miejscem dla rodzin z doskonałymi szkołami publicznymi i miastami uniwersyteckimi, takimi jak Arizona State University.


Jest to zaskakująco przystępne w wielu częściach stanu. Plus, Arizona ma wiele darmowych rzeczy do zrobienia w prawo na swoim podwórku, co prowadzi nas do następnego powodu Arizona jest świetnym miejscem do życia.Arizona

, The Grand Canyon StateArizona
jest znana ze swojej światowej sławy atrakcji turystycznej, Wielkiego Kanionu. Jeden z siedmiu cudów natury na świecie znajduje się w stanie Arizona! Ludzie podróżują do tego stanu na całym świecie, aby zobaczyć Wielki Kanion w całej jego okazałości. A Ty możesz mieć ten cud natury na wyciągnięcie ręki, jeśli przeprowadzisz się do Arizony.

Aha, i nie jest tak daleko od Las Vegas albo jeśli chcesz zabawy weekend getaway lub road trip!

Wilderness i Outdoor Activities w Arizonie
Kolejną rzeczą, która sprawia, że Arizona jest tak atrakcyjna dla turystów i ex-pats jest jego rozległe otwarte krajobrazy i wspaniałe scenerie.

Arizona jest domem, jeśli jesteś miłośnikiem spędzania czasu na świeżym powietrzu. Stan ten posiada wiele kilometrów zapierających dech w piersiach pasm górskich, parków narodowych i intrygujących szlaków leśnych.

Możesz grać w golfa na jednych z najlepszych pól golfowych, biwakować, biegać po szlakach, wędrować lub jeździć na rowerze wśród zieleni. A może wolisz pływać, łowić ryby lub uprawiać white water rafting na jednej z wielu rzek w stanie.

Arizona ma niesamowitą pogodęArizona
jest często nazywana "Doliną Słońca" z powodu swojej fantastycznej pogody. Stan otrzymuje ponad 300 dni słonecznych każdego roku, więc jeśli jesteś kimś, kto lubi ciepłą pogodę, nie będziesz zawiedziony.

Ze względu na swoje położenie w pobliżu równika, Arizona nie otrzymuje czterech tradycyjnych pór roku. Więc jeśli zmagasz się z zaburzeniem afektu sezonowego (wiem, że moja siostra to robi), Arizona może być twoim miejscem do życia.

Nawet listopad, grudzień i styczeń nie są zbyt zimne, a wieczorami można uciec od noszenia lekkiej kurtki ze względu na chłodne pustynne powietrze.

Podsumowując, dlaczego Arizona jest wspaniałym stanem do życia wMoving
do nowego stanu może być najlepszą ścieżką do lepszego życia. Ale mogą być pewne minusy, jeśli nie masz odpowiednich informacji, dlatego dostarczyłem ci kilka bardzo potrzebnych bitów informacji, dlaczego uważam, że Arizona jest świetnym miejscem do przeprowadzki!

Jeśli szukasz nowego miejsca do życia z zapierającymi dech w piersiach krajobrazami, niekończącymi się działaniami, silną gospodarką, niskimi kosztami życia, a nawet szansą na dostrzeżenie obcego samolotu, Arizona jest wzywaniem twojego imienia.

Jest to idealny stan dla osób w każdym wieku, od młodych profesjonalistów, którzy chcą rozpocząć swoją karierę po emerytów, którzy chcą się ustatkować. I o ile nam wiadomo, nie było tam jeszcze żadnego uprowadzenia przez kosmitów... Do następnego razu!