Twitter jest uczynienie go Platforma bardziej przyjazny dla użytkownika, ale czy to za późno?

Słyszysz mnie dużo mówić o Facebooku, a to dlatego, że Facebook pozostaje królem sieci społecznych mediów z ciągłym wzrostem. Ale dziś chciałem porozmawiać z wami o niektórych zmianach z Twittera, który został opublikowany w kilku artykułach czytałem w tym tygodniu. Jeden z nich jest w

Entrepreneur Magazine

i inne

blog post z Twittera

.

Twitter został mylące dla wielu użytkowników i, co ważniejsze, istnieje zbyt wiele zasad, które osobiście uważam, że wpłynęło na nich negatywnie.

Podczas gdy Twitter jest trzecim w sieci mediów społecznościowych z około 56,8 mln użytkowników w tym roku

, wg.

Emarketer

, to ma trudny czas zdobywania nowych zwolenników.

Od

Artykuł czytałem z Entrepreneur Magazine

, "

Wartość rynkowa firmy jest w dół do około 10 miliardów dolarów. Nie zdobywają nowych użytkowników. Poza podstawową grupą entuzjastów social-media, media, gwiazdy i ich zwolenników, Twitter nigdy nie udało się zaangażować użytkowników głównego nurtu ".

Niektóre zmiany na Twitterze

Twitter zdaje sobie sprawę, że muszą podnieść ich grę, że tak powiem i starają się zrobić niektóre z nich z niektórych nowych zmian na platformie. Chociaż były rozmowy na chwilę o zmianie ich 140 limit znaków, że nie jest jednym z zmian mających miejsce (jeszcze). Niektóre

zmiany, które ogłosili

w tym możliwość nigdy nie przegapić ważne tweety od ludzi, których przestrzegać, do zmiany zasad wokół tweets zaczynając od @username.

Bottom line Twitter nie został z przodu krzywej, jeśli chodzi o sieci społecznych. W przeciwieństwie do Facebooka, który stale się zmienia i dodaje nowe funkcje, aby jego użytkownicy szczęśliwy. Twitters strach zrażania swoich obecnych użytkowników uniemożliwił im rozwój i zdobywanie nowych.

Podsumowując, podczas gdy te zmiany mogą wydawać się dobre, czy są one wystarczające, aby umieścić Twitter na drodze w dobrym kierunku? Facebook i inni wydają się dostać to, więc następujące garnitur, zaczynając od podejmowania platformy łatwiejsze w użyciu jest dobry początek!

Co o tym sądzisz? Czy korzystasz z Twittera?

Do następnego razu ...