Zabiegi kosmetyczne tak czy nie? 5 rzeczy, które należy rozważyć przed

Zabiegi kosmetyczne tak czy nie? Pięć rzeczy do rozważenia przed wyborem procedury kosmetycznej!

Pomimo pandemii negatywnie wpływającej na wiele firm, chirurdzy plastyczni doświadczają czegoś wręcz przeciwnego. Zainteresowanie chirurgią kosmetyczną kwitnie, a "Efekt Zoom Boom" odpowiada za wiele zapotrzebowań na zabiegi kosmetyczne podczas p andemii.

Dlaczego? Ponieważ ludzie nieustannie oglądają swoje i cudze twarze na telefonach typu zoom. Wielogodzinne wpatrywanie się w siebie spowodowało, że coraz więcej osób zwraca uwagę na anomalie, nieprawidłowości, asymetrię twarzy, a nawet porównuje się z innymi osobami na ekranie.

Tylko w 2021 roku operacje plastyczne twarzy, takie jak liftingi brwi i twarzy, wzrosły o 54%, a procedury niechirurgiczne wzrosły o 44%, według American Society Of Plastic Surgeons. Ponad 14,6 miliardów dolarów zostało wydanych na zabiegi kosmetyczne w samym 2021 roku; 94% zostało wykonane u kobiet.

Jak uniknąć nieudanych zabiegów
Wraz ze wzrostem zapotrzebowania na zabiegi chirurgii kosmetycznej, botched procedury wyraźnie wzrosły dzięki niewykwalifikowanym praktykom.

Pułapki chirurgii plastycznej obejmują:

 • Operacja została wykonana przez niewykwalifikowanego chirurga.
 • Wykorzystanie pielęgniarki zamiast wykwalifikowanego anestezjologa.
 • Niedostateczne zbadanie historii choroby pacjenta.
 • Do wykonania zabiegu brakuje odpowiednio wyposażonego miejsca, np. szpitala.

Jak widać jest wiele rzeczy do rozważenia przy wyborze zabiegu kosmetycznego. Może to być wyzwaniem, jeśli nigdy wcześniej nie przeszedłeś tego typu procedury, zwłaszcza biorąc pod uwagę koszty i potencjalne ryzyko związane z niektórymi z tych zabiegów.

Znalezienie board-certified, doświadczonego chirurga jest pierwszym, najbardziej kluczowym krokiem, ale nie jest jedynym.Dziedzina chirurgii plastycznej znacznie się rozwinęła w ciągu ostatnich kilku dekad. Kilka postępów zostały dokonane w dziedzinie chirurgii plastycznej, nie tylko w zakresie wyrafinowania i bezpieczeństwa, ale także w zakresie kobiet i mężczyzn są bardziej wygodne z ideą posiadania chirurgii kosmetycznej, aby poprawić ich wygląd.

Po prostu trzeba do swojej części i jestem tutaj, aby pomóc z pięciu czynników, które należy rozważyć przed posiadaniem jakichkolwiek zabiegów kosmetycznych.

Oto pięć rzeczy, które potencjalni pacjenci chirurgii kosmetycznej muszą rozważyć:

Have Realistic Expectations When It Comes To Cosmetic Procedures
Poruszam ten temat jako pierwszy, ponieważ trzeba mieć realistyczne oczekiwania co do tego, co te zabiegi mogą zapewnić.

Chociaż zabiegi kosmetyczne, nawet te mniej inwazyjne jak zabiegi z kliniki leczenia Botoxem, mogą poprawić Twój wygląd i zwiększyć Twoją pewność siebie, nie dadzą Ci lepszego związku, lepiej płatnej pracy, czy szczęśliwszego życia.

Ale jeśli pragniesz skorygować kurze łapki, krzywy nos, dokręcić luźny podbródek, lub mamusi makijaż nad, są szanse, że będziesz zadowolony z wyników, pod warunkiem, że najpierw wykonasz swoją pracę domową.

Sprawdź kwalifikacje chirurga plastycznego, gdy rozważasz zabieg kosmetyczny
Zaskoczyła mnie rosnąca liczba OB/GYN-ów, lekarzy chorób wewnętrznych, a nawet kardiologów wykonujących zabiegi kosmetyczne~ CO? Wiem. Ale prawda jest taka, że rząd USA nie wymaga, aby chirurg miał szkolenie w zakresie usług, które oferują. Jakie są znaki, że twój chirurg plastyczny nie jest w pełni wykwalifikowany?

Na początek, jeśli masz chirurga, który zwykle pracuje na układzie sercowo-naczyniowym robi chirurgii rekonstrukcyjnej twarzy! To może wydawać się trudne do uwierzenia, ale jest to legalne. Zaufaj mi.

Miałem wykwalifikowanego chirurga żył, część właściciela w spa, który spartaczył procedurę CoolSculpting na mnie. A ponieważ nie był chirurgiem plastycznym, nie mógł wykonać procedury, aby poprawić negatywne skutki uboczne z CoolSculpting.

Tak więc, podczas poszukiwania odpowiedniego chirurga plastycznego wykwalifikowanego do wykonywania zabiegów kosmetycznych, to do Ciebie, aby upewnić się, że chirurg jest amerykański board-certified.

Zaplanuj konsultację i zadawaj pytania
Jeśli jesteś zainteresowany operacją nosa, chcesz znaleźć chirurga plastycznego z certyfikatem, który ma doświadczenie w rekonstrukcji tej części twarzy.

Istotne jest, aby mieć renomowanego lekarza obeznanego z plastyczną i rekonstrukcyjną plastyką nosa, abyś mógł normalnie oddychać przez nos.

Oto kilka pytań, które należy zadać chirurgowi kosmetycznemu podczas konsultacji chirurgicznej:

 • Czy może mi Pan powiedzieć, jak bardzo jest Pan przeszkolony w zakresie procedury, której potrzebuję?
 • Od ilu lat wykonuje Pan ten zabieg?
 • Czy może mi Pan pokazać zdjęcia przed i po poprzednich pacjentach, którzy mieli ten zabieg?
 • Bezpieczeństwo pacjenta jest bardzo ważne, więc zapytaj o centrum medyczne, salę operacyjną i znieczulenie ogólne.
 • Czy istnieją jakieś zagrożenia po zabiegu kosmetycznym?
 • I upewnij się, że czujesz się komfortowo podczas konsultacji.

Jak znaleźć najlepszego chirurga plastycznego w pobliżu mnie

I skąd wiesz, że chirurg plastyczny jest tak dobry, jak jego referencje
Jest to ważne, ponieważ wiele osób daje się nabrać na wymyślne stopnie naukowe i referencje. Cholera, mogą być na dole ich klasy w college'u (nie ktoś chcę pracować na mojej twarzy). Chociaż byłoby to trudne, aby dowiedzieć się tego. Co można dowiedzieć się jest prawdą od innych, którzy mieli podobne procedury.

Jednym z miejsc, które MUSISZ odwiedzić i sprawdzić jest RealSelf. RealSelf to rynek opieki zdrowotnej, gdzie konsumenci badają zabiegi estetyczne i łączą się z lekarzami.

RealSelf oferuje ponad 430 000 lekarzy, zabiegów kosmetycznych i opinii na temat chirurgii plastycznej od rzeczywistych pacjentów dzielących się swoimi szczerymi doświadczeniami.

Więc nie tylko mogą połączyć cię z lekarzem w pobliżu ciebie, ale także dzielić się

 • Nieretuszowane zdjęcia przed i po
 • Opinie chirurgii plastycznej od rzeczywistych pacjentów, dzieląc się swoimi szczerymi doświadczeniami
 • Bezstronne informacje o kosztach i procedurach

I nie zapomnij spojrzeć na mediach społecznościowych. Jeśli ktoś ma zamrożone Botox wygląd może chcesz rozważyć inny wtryskiwacz.

Rozważając zabieg kosmetyczny, bądź realistą, jeśli chodzi o czas jego wykonania
Impulsywne decyzje nigdy nie są mądrym pomysłem, zwłaszcza jeśli chodzi o procedurę kosmetyczną, nawet taką, która nie jest inwazyjna. Oprócz powyższych badań, należy również myśleć o przyszłości.

Na przykład, jeśli planujesz mieć dzieci, najlepiej poczekać z operacją, chyba że masz do czynienia z zabiegiem na twarzy (takim jak lifting twarzy lub rhinoplastyka). Karmienie piersią - i posiadanie dziecka! - radykalnie zmienia Twoje ciało.

Aby osiągnąć najlepsze rezultaty, poczekaj aż skończysz karmić piersią swoje OSTATNIE dziecko, zanim rozejrzysz się za podniesieniem piersi, powiększeniem piersi, brzuszkiem i/lub podniesieniem tych obwisłych części ciała po ciąży.

Należy pamiętać, aby wybrać procedurę kosmetyczną prawo dla Ciebie jako chirurgii kosmetycznej jest sztuką, a nie nauka, wymagające, że pacjent i lekarz pracować razem, aby osiągnąć pożądany wynik.

Wreszcie, każdy zabieg kosmetyczny, i powtarzam każdy, jest czymś, co robisz dla siebie - niedla małżonka, partnera, kiedykolwiek!!!!! Twoje ciało jest twoje na zawsze, i traktować go preciously.