Promuj długowieczność i spowalniaj starzenie dzięki Fisetin.

Promowanie długowieczności i spowolnienie starzenia z Fisetin? Brzmi jak coś, co mnie interesuje, prawda? Kto nie chciałby cofnąć swojego zegara wiekowego?

Cóż, w tym wpisie na blogu, Barbie's Beauty Bits będzie badać, co to jest Fisetin, dlaczego ludzie biorą go, jego potencjalne korzyści i omówić, gdzie można obecnie kupić Fisetin.

Nie jest tajemnicą, że jestem pasjonatem naturalnych środków zaradczych, takich jak suplementy ziołowe, naturalne antybiotyki, nutraceutyki, adaptogeny i inne alternatywy dla potencjalnie szkodliwych farmaceutyków.

Więc włóż swój kapelusz Sheldona, Big Bang Theory Science Hat i przygotuj się do czytania o flawonoidach takich jak Fisetin, które pomagają promować długowieczność i spowalniają starzenie się poprzez ochronę organizmu przed toksynami i codziennymi stresorami.

Dlaczego potrzebujesz flawonoidów w swoim życiu
Zanim przejdę do flawonoidu Fisetin, myślę, że ważne jest, aby powiedzieć ci, dlaczego potrzebujesz flawonoidów w swojej diecie. Po prostu, zdrowy styl życia bogaty we flawonoidy ma korzystne działanie przeciwzapalne i chroni twoje komórki przed uszkodzeniem oksydacyjnym, które może zaszkodzić twojemu sercu, mózgowi i cukrzycy.

Według National Library Of Medicine, flawonoidy są niezbędnymi składnikami nutraceutyków, farmaceutyków oraz produktów leczniczych i kosmetycznych.

Przypisuje się im właściwości antyoksydacyjne, przeciwzapalne, antymutagenne i antyrakowe oraz zdolność do modulowania krytycznych enzymów w komórkach.

Ważne jest, aby zauważyć, że różne flawonoidy chronią przed konkretnymi dolegliwościami, chorobami i warunkami. Na przykład Fisetin chroni przed stanami zapalnymi, wolnymi rodnikami i wieloma chorobami związanymi z wiekiem, takimi jak osteoporoza, choroby sercowo-naczyniowe i choroby mózgu.

Co to jest Organic Fisetin i dlaczego ludzie biorą ten suplement?
Brzmi to jak obcy język, prawda? Cóż, Fisetin jest naturalnym związkiem, o którym większość z nas nigdy wcześniej nie słyszała. Jednak większość pokarmów, które kochamy i znamy, zawiera je.

Organiczna Fisetyna jest flawonoidem, żółtym pigmentem roślinnym należącym do grupy polifenoli flawonoidowych. Nadaje kolor wielu owocom i warzywom, w tym truskawkom i pomarańczom. Dodatkowo, spożywanie większej ilości warzyw i owoców przyczynia się do poprawy naszego zdrowia, zwłaszcza skóry.

Niestety, większość ludzi nie spożywa wystarczającej ilości pokarmów zawierających antyoksydanty, co może prowadzić do zaburzenia równowagi gatunków tlenu, które hamują zdolność organizmu do obrony.

Fisetin ma silne właściwości przeciwzapalne, przeciwutleniające i wspierające odporność i pomaga uczynić glutation najpotężniejszym antyoksydantem w organizmie.

Suplementy takie jak Fisetin stają się coraz bardziej popularne, ponieważ ludzie szukają alternatywnych leków, których nie mogą brać długoterminowo ze względu na ich potencjalne korzyści zdrowotne.


Więc jak działa Fisetin?
Aby zrozumieć, jak działa Fisetin, pozwól mi podzielić się tym, jak działa na poziomie komórkowym. Współpracowałem z Nourishing Nutrients , ponieważ ich suplementy Fisetin mają certyfikat USDA Organic.

Przejdźmy więc do tego bez zbędnych komplikacji. Na początek, stres oksydacyjny został zidentyfikowany jako podstawowa przyczyna rozwoju i progresji kilku chorób.

Badania pokazują, że Fisetin redukuje i chroni Twoje komórki przed uszkodzeniami związanymi ze stresem, dzięki czemu mogą one pracować w najlepsze. Fisetin, zatem, zarówno zapobiega jak i zwiększa stan zapalny w Twoim organizmie. Niski poziom stanu zapalnego pozwala twoim komórkom wytwarzać więcej energii, dzięki czemu wyglądasz lepiej, czujesz się lepiej i szybciej wracasz do zdrowia - ma to sens, prawda?

Fisetin i obrona antyoksydacyjna
Pojawiające się badania kliniczne sugerują, że suplementy takie jak Fisetin mogą zwiększyć obronę antyoksydacyjną. Uszkodzenia oksydacyjne mogą być opóźnione, zapobiegane i zwalczane poprzez neutralizację wolnych rodników i zwiększenie ilości silnych antyoksydantów, takich jak glutation, dysmutaza ponadtlenkowa i katalaza.

Fisetin może zablokować NF-κB i zmniejszyć stan zapalny
W organizmie istnieje zły przełącznik, że tak powiem, o nazwie NF-B, który nakazuje genom produkować związki zapalne, co jest podstawową przyczyną stanów zapalnych. Nadaktywna odpowiedź NF-κB jest związana z alergiami, chorobami autoimmunologicznymi i komórkami rakowymi.

Fisten zwiększa długowieczność poprzez tłumienie mTOR
Kto wiedział, że suplement może utrzymać młody wygląd? Cóż, badania wskazują, że częściowa supresja mTOR zwiększa długość życia u wszystkich badanych organizmów.

To dlatego, że autofagia, sposób ciała czyszczenia uszkodzonych komórek do regeneracji nowszych, zdrowszych komórek, jest aktywowany, co promuje długowieczność i powolne starzenie się.

Korzyści zdrowotne płynące z fisetyny

Promuje długowieczność poprzez eliminację komórek starzejących się
Zaczynamy od tego, ponieważ naukowcy szukali składników odżywczych, które mogłyby spowolnić degeneracyjne starzenie się przez dziesięciolecia. Z niedawnym naciskiem, zgadłeś, na efekty działania Fisetin.

Aby uzyskać trochę techniki. Nasze komórki przestają się dzielić, a te stare komórki stają się dysfunkcyjne i mają być zastąpione nowymi komórkami, a niestety w niektórych przypadkach komórki stają się zamiast nich starcze.

Co więc oznacza termin senescent? Oznacza to, że komórki tracą zdolność do dzielenia się lub wykonywania podstawowych funkcji, a ci źli chłopcy lub szkodliwe komórki, jak je nazywamy, nie chcą umrzeć.

Wraz z rosnącym nagromadzeniem tych starzejących się komórek, ciało staje się coraz bardziej podatne na choroby związane z wiekiem, takie jak osteoporoza, rak i choroby serca.

Termin "komórki zombie" jest czasami używany do opisania obciążenia komórek, ponieważ komórki starzejące się nie tylko niewinnie się snują. Zamiast tego, wypompowują toksyczne związki, które zaczynają uszkadzać zdrowe tkanki.

Wyniki badań sugerują, że usunięcie komórek starzejących się uspokaja stany zapalne, poprawia funkcje fizyczne i wydłuża życie zwierząt.

W ostatnich latach badania przeciwstarzeniowe skupiły się intensywnie na starości komórek. Według badań przedklinicznych, związki zwane senolitykami mogą spowalniać lub odwracać procesy starzenia poprzez usuwanie komórek starzejących się.

Nasze ciała mogą pozbyć się komórek senolitycznych z pomocą cząsteczek roślinnych takich jak Fisetin. W badaniach, Fisetin może opóźnić, zapobiec lub złagodzić wiele warunków związanych ze starzeniem się, wydłużając długość życia poprzez opóźnienie, zapobieganie lub złagodzenie komórek starzejących się, które gromadzą się w organizmie.

Fisetin może usunąć mgłę mózgową i wzmocnić poznanie
Oprócz tego, że sprawia, że czujesz się lepiej, Fisetin zwiększa również twoje zdolności poznawcze.

A jeśli cierpisz na zaburzenia nastroju lub problemy z pamięcią, możesz chcieć przyjrzeć się bliżej Fisetinowi.

Jako potężny polifenol flawonoidowy, Fisetin wspiera zdrowie mózgu i funkcje poznawcze, w tym koncentrację, pamięć, czujność i jasność. Ma bezpośredni wpływ na hipokamp, gdzie przechowywane są nasze wspomnienia.

Fisetin może promować zdrową skórę
Wiesz, że jestem wszystkim o korzyściach z pielęgnacji skóry, więc dla mnie, uratowałem najlepsze na koniec. Fisetin został zaproponowany jako pomoc w zapobieganiu rozpadowi kolagenu, substancji niezbędnej do utrzymania młodości skóry.

Ponieważ Fisetin jest silnym środkiem przeciwzapalnym i przeciwutleniającym, może również zmniejszyć stres oksydacyjny i stan zapalny wywołany przez promienie UV. I wreszcie, pomaga chronić Twoją skórę przed szkodami środowiskowymi poprzez promowanie ściślejszych uszczelnień pomiędzy każdą komórką skóry.

Dlaczego warto wybrać organiczną Fisetin od Nourishing Nutrients?
Nourishing Nutrients Organic Fisetin Supplement pochodzi z organicznego drzewa woskowego japońskiego (nazwa botaniczna: Rhus succedanea), które występuje głównie w Azji.

Ponieważ suplement Fisetin 400mg z Nourishing Nutrients jest testowany przez trzecią stronę pod kątem czystych składników organicznych, jest lepszy niż suplement Fisetin 500mg, więc otrzymujesz z niego najwięcej.

Otrzymujesz najczystszą formę, ponieważ nie ma GMO, wypełniaczy, dodatków ani spoiw. Jest również wegański, paleo, keto, bez nabiału, bez soi, bez glutenu i uprawiany organicznie bez pestycydów lub środków owadobójczych.

W ostatnim kroku, suplement jest testowany pod kątem jakości i czystości i produkowany w zakładzie, który przestrzega Dobrych Praktyk Produkcyjnych (GMP).

Gdzie kupić Organic Fisetin
Nourishing Nutrients oferuje dwa sposoby zakupu ich suplementu Fisetin 400mg. Możesz go dostać bezpośrednio z ich strony internetowej. A dla miłośników Amazonek, możesz również kupić Fisetin na Amazon!

Zastrzeżenie: Treść nie jest przeznaczona do zastąpienia profesjonalnej porady medycznej, diagnozy lub leczenia. Informacje podane są tylko w celach informacyjnych i nie powinny być interpretowane jako porady medyczne.


Referencje:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7873759/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5465813/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6089343/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3689181/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6197652/