Najlepsze porady kosmetyczne na kwiecień

Od botoksu po wieczorną pielęgnację skóry - zespół beauty spotlight ma dla Ciebie najlepsze wskazówki dotyczące urody na kwiecień.

Rozpieszczaj całe swoje ciało

Lola's Secret Beauty Blog uwielbia nowy zestaw upominkowy do ciała Spongellé Bulgarian Rose. Zawiera on pełnowymiarowy płyn do mycia rąk i ciała, balsam do rąk i ciała oraz kwiatowy balsam do ciała w pudełku. Ten cudownie aromatyczny zestaw upominkowy jest z pewnością ucieszy obdarowaną osobę i jest idealny na Dzień Matki! Dzień Matki!

Spodnie dresowe są nie tylko na siłownię

Spodnie dresowe mogą być częścią stylowego stroju, zarówno czy to w domu, czy na mieście. Możesz czuć się wygodnie i jednocześnie wyglądać i jednocześnie wyglądać świetnie. Wiek nie ma znaczenia. W tym wpisie Angie z Your True Self Blog przedstawia wiele pomysłów na to, jak nosić spodnie dresowe, gdy nie jesteś na siłowni!

Jak uniknąć efektu "zamrożonego botoksu

Czy wiesz, że botoks NIE jest uniwersalny, ponieważ wiele czynników może wiele czynników może wpłynąć na to, jak pacjent zareaguje na botoks i jakie będą jego efekty? rezultatów? Cóż, NIE WIELE INJEKTORÓW! Jeśli więc rozważasz Jeśli zastanawiasz się nad botoksem, koniecznie przeczytaj ten artykuł, ponieważ Barbie's Beauty Bits zdradza, jak uniknąć efektu "zamrożonego botoksu"!

Wskazówki, które pomogą ci udoskonalić nocną pielęgnację skóry

Jak dbasz o swoją skórę w nocy? Marcia z Never Say Die Beauty dzieli się swoją nocną rutyną wraz z ulubionymi produktami, takimi jak balsam Elina.

Najlepszy kremowy cień do powiek Charotte Tilbury

Allison z Never Say Die Beauty ma ostrzeżenie dla miłośniczek kremowych cieni do powiek, które mogą skusić się na nowy produkt Charlotte Tilbury Matte Eyes to Mesmerize.