Letnie produkty do pielęgnacji skóry, które Tula musi mieć.


To, jak traktujesz swoją skórę latem, będzie miało wpływ na resztę roku. Gdy temperatura wzrasta, a promienie słoneczne świecą jaśniej, nasza skóra może reagować inaczej i doznawać uszkodzeń, które mogą prowadzić do przedwczesnego starzenia się i innych problemów, jeśli nie jest odpowiednio chroniona i pielęgnowana. Dlatego też Barbie's Beauty Bits zwraca się do Tula Skincare po moje obowiązkowe produkty do pielęgnacji skóry na lato!

Poniżej przedstawiamy kilka niezbędnych produktów do pielęgnacji skóry marki Tula, dzięki którym Twoja skóra będzie wyglądać jak najlepiej tego lata i nie tylko!

Niespodziewana letnia wyprzedaż w Tula Skincare
Nakarm swoją skórę latem dobrymi produktami
Ekstrakty probiotyczne to przełomowa innowacja w pielęgnacji skóry, która koi, nawilża i odżywia skórę, poprawiając jej równowagę i łagodząc podrażnienia. I zgadnij co? Produkty do pielęgnacji skóry TULA są zasilane ekstraktami probiotycznymi i superfoods. Dlatego właśnie jest to wspaniała marka do pielęgnacji skóry w okresie letnim.

Niezależnie od tego, jaki jest Twój typ skóry, TULA Skincare pomoże Ci złagodzić problemy i sprawi, że poczujesz się odświeżona. Marka posiada duży wybór letnich produktów , od kremów do opalania do twarzy, kremów pod oczy, podkładów rozświetlających, balsamów do ust, a także kilka zestawów na lato.
Jednym z moich ulubionych zestawów jest

Glow Season - Radiance Routine Summer Skincare Kit
. Ten 5-częściowy zestaw do pielęgnacji skóry latem pomaga oczyścić, rozjaśnić, chronić i dodać promiennego blasku, pozwalając skórze wyglądać i czuć się jak najlepiej podczas cieplejszych miesięcy.


92$ (wartość 154$)
W tym pełnowymiarowym, 5-częściowym zestawie znajdziesz wszystkie swoje letnie kosmetyki i zaoszczędzisz 40% w porównaniu z zakupem poszczególnych produktów osobno. Ten zestaw bestsellerów firmy TULA pomaga oczyścić, rozjaśnić, chronić i dodać promiennego blasku, dzięki czemu Twoja skóra będzie wyglądać i czuć się jak najlepiej podczas cieplejszych miesięcy. Formuła zawierająca dobroczynne dla skóry składniki, takie jak prebiotyki, ekstrakty z probiotyków i superowoców -wystarczą tylko cztery kroki, aby wyglądać jak latem, a ten zestaw pomoże Ci to osiągnąć.

  • Kultowy Klasyczny Oczyszczający Krem do Twarzy (6.7 fl oz/ 200ml)
  • Krople rozświetlające Triple Vitamin C Serum (1 fl oz / 30 ml)
  • Protect + Glow Daily Sunscreen SPF 30 Gel (1.7 fl oz / 50 ml)
  • Różany balsam pod oczy chłodząco-rozświetlający (0.35oz / 10g)
  • Limitowana edycja torby podróżnej TULA *kolor torby może się różnić w momencie wysyłki