Powrót do szkoły, Powrót do Ciebie, Mommy Makeover Porady kosmetyczne


"Powrót do szkoły, powrót do Ciebie - porady dla mam z Beauty Spotlight".

Teraz, kiedy Twoje dzieci wróciły do szkoły, prawdopodobnie w Twoim domu jest trochę ciszej, a Ty masz trochę więcej czasu dla siebie! Ten dodatkowy spokój to idealny czas na zmianę wizerunku mamy, dzięki wskazówkom dotyczącym pielęgnacji skóry, makijażu oraz dbania o siebie w ciele, umyśle i duchu. Ciesz się!

Porady dotyczące pielęgnacji skóry po metamorfozie u mamy

Beverly Hills MD Cosmeceuticals Lift+Firm Sculpting Cream for Face and Neck to cudownie skuteczny krem, który ujędrnia, podnosi, nawilża i odżywia skórę. Lola's Secret Beauty Blog uwielbia ten krem, ponieważ spełnia on swoje zadania i jest przyjemny w użyciu.

Starzenie się jest faktem, ale wyglądanie na swój wiek już nie! I to właśnie wtedy dobra Retinol, czyli fontanna młodości. Najprawdopodobniej słyszałaś o Retinolu i być może o niektórych z jego korzyściach przeciwstarzeniowych, ale nie do końca rozumiesz ten gwiazdorski składnik i wszystkiego, co może zrobić dla Twojej skóry! Jeśli więc jesteś gotowa, by zagłębić się do magicznego eliksiru młodości Benjamina Buttona, kontynuuj czytanie na stronie Barbie's Beauty Bits.

Suche usta? Cienkie usta? Nie lubisz gęstych, woskowych balsamów do ust? Sprawdź nowy Paula's Choice Hyaluronic Acid + Peptide Lip Booster: lekki, przezroczysty, nawilżający liquidi-żel. Pozostawia Twoje usta gładkie, soczyste i błyszczące! Bez zapachu i smaku. Minimalizuje linie warg. Allison z Never Say Die Beauty uważa, że jest to produkt przeciwstarzeniowy dla ust!

Porady makijażowe mamy

The Reklamy przypominają nam, że nadszedł czas powrotu do szkoły. Co jest co powinno znaleźć się w Twojej szkolnej szafie, nawet jeśli nie chodzisz do szkoły? Dla Prime Beauty są to kosmetyki, a w szczególności produkty do ust Sorme . Znajdziesz tu szeroki wachlarz wspaniałych produktów, które pozwolą Ci na zakup dodatkowych przyborów.

Lubisz usługi subskrypcji kosmetycznych? Możesz sprawdzić sierpniowy Ipsy Glam Bag Plus Unboxing Cassie na Southeast by Midwest.

Mommy Makeover Motywacyjne Porady

Angie z Your True Self Blog chce, abyś dbała o siebie i była zdrowa. W ten sposób wiek nie ma nie ma znaczenia, ponieważ wyglądasz lepiej, Twoje życie jest bogatsze i trwa dłużej. Dlatego napisała inspirujący post, w którym omawia trzy sposoby dbania o siebie: w ciele, umyśle i duchu.

Chcesz znaleźć się w tym zestawieniu? Skomentuj poniżej lub wyślij nam e-mail na adres barbie@barbiesbeautybits.com.