Must Have Beauty Tools dla Twojej skóry, włosów i nie tylko!

Czy tak jak ja masz obsesję na punkcie narzędzi do pielęgnacji urody? Od pielęgnacji skóry, przez włosy, po nowojorskie bestsellery i pudełka kosmetyczne, zespół Beauty Spotlight ma dla Was w tym tygodniu propozycję narzędzi do pielęgnacji skóry, włosów i nie tylko!

 

Masz ochotę na zabawną i pyszną powieść romantyczną? Angie z Your True Self Blog poleca idealną lekturę na lato: nową książkę autorki bestsellerów New York Timesa!

The Boxwalla August Beauty Box, Confessions of a Daffodil, zawiera dwa niesamowite, pełnowymiarowe produkty od Votary i nie chcesz przegapić tej niesamowitej wartości. Lola's Secret Beauty Blog ma obsesję na punkcie Votary i gorąco poleca, aby nie przegapić tego wyjątkowego pudełka.

Czy zdarza Ci się zmieniać zdanie na temat produktów? Jeśli tak, to czy oznacza to, że lubisz daną rzecz bardziej czy mniej? Zobacz co się stało z Allison z Never Say Die Beauty i jej letnim mydełkiem Ravish Soap Co.

Czy jesteś gotowa, aby uzyskać nieskazitelną skórę tego lata? Więc musisz sprawdzić to fantastyczne letnie wydarzenie! Nie Nie tylko możesz dostać 40% zniżki na najwyższej jakości urządzenia do pielęgnacji urody, ale także masz szansę wygrać TOUCHBeauty urządzenie do pielęgnacji skóry o wartości 300 dolarów!

Czy lubisz ColourPop, Animal Crossing, i / lub różowe palety? Możesz chcieć sprawdzić recenzję Cassie z Animal Crossing x ColourPop 5 Star Island Palette na Southeast by Midwest zanim ją kupisz.

Czy lubisz, gdy Twoje kosmetyki wyglądają tak dobrze, jak działają? CHI Vibes pasuje do tego rachunku wtedy. Ich nowa kolekcja w Ulta przynosi piękne włosy z produktów, które są również piękne. Prime Beauty ma wszystkie wiadomości.