Uroda na koniec lata - porady

Lato wpływa na skórę w różny sposób, ponieważ temperatura wzrasta; połącz to z wilgocią i palącym słońcem, a w ciągu ostatnich kilku miesięcy zauważysz na swojej skórze pewne zmiany, które mogą Ci się nie spodobać.

Nie martw się jednak, ponieważ w tym tygodniu zespół beauty spotlight przygotował dla Ciebie wskazówki dotyczące pielęgnacji skóry na koniec lata.

Pielęgnacja skóry na koniec lata

Jeśli szukasz idealnego sposobu na odżywianie, rozpieszczanie i leczenie suchych i spierzchniętych dłoni. suchych i spierzchniętych dłoni, po wszystkich środkach odkażających i myciu rąk, to Lola's Secret Beauty Blog gorąco poleca kremy do rąk Spongellé. Dostępne w 8 pysznych zapachach, są bogate w kwas hialuronowy, masło shea, olej arganowy i olej z nasion makadamii. A+

Opadająca skóra powiek? Allison z Never Say Die Beauty wypróbowała nowy City Beauty Lid Lifting Treatment i podoba jej się to, co widzi! Do poniedziałku można go kupić o 30% taniej. Sprawdźcie i pobierzcie kod!

Jeśli jesteś miłośnikiem HAPPY CBD, już wiesz, że Narodowy Dzień CBD przypada na 8 sierpnia. 8 sierpnia. A jeśli byłeś pod kamieniem i nie wiedziałeś o korzyściach płynących z CBD, to nalej sobie wody. korzyści płynących z CBD, to nalej sobie lampkę wina, ponieważ Barbie's Beauty Bits dzieli się z Tobą wieloma korzyściami dla skóry i nowym produktem premium CBD, który musisz mieć. Happy Dance, stworzony przez Kristen Bell, teraz dostępny w Ulta.

Wakacje na koniec lata

Jeśli chodzi o świece, Cindy z Prime Beauty jest koneserką. Uwielbia, gdy w jej domu pali się soczysta świeca w swoim domu, aby stworzyć nastrój i spokojne otoczenie. Jej najnowsze znalezisko to Anecdote Candles, które pomagają jej w letnim odpoczynku.

Must Read Porady kulinarne i modowe

Uzdrawianie to coś, co wszyscy chcemy robić dobrze. Może jest to zabieg z wyboru lub konieczna operacja, albo po prostu wypadek losowy. Cokolwiek to jest, możemy leczyć się lepiej i szybciej, wykorzystując żywność i nawyki, aby zwiększyć szanse na naszą korzyść. aby zmniejszyć siniaki i poprawić gojenie.