Znaczenie sprawdzania, czego się spodziewasz

Piszę dziś ten post na inny temat niż uroda.

Dzisiaj będzie o INSPEKTOWANIU tego, czego oczekujesz.

Ta filozofia jest dobra dla wszystkich biznesów, w tym blogerów.

Niestety wczoraj, dowiedziałam się w trudny sposób, że moje wartości i integralność mojej firmy nie jest taka sama jak tych, którzy mnie otaczają. Wydaje się, że to zdrowy rozsądek, wiem, ale nawet to może stać się najlepszym z was z gorączkowym harmonogramem. Dlatego dzisiaj chciałam podzielić się kilkoma świetnymi wskazówkami na temat znaczenia kontroli tego, czego oczekujesz, z wszystkimi moimi kolegami blogerami i innymi czytelnikami, którzy mogą być właścicielami małych firm. czytelników, którzy mogą być właścicielami małych firm, więc to nie zdarza się wam!

Z rosnącym blogu lub innego biznesu, możliwości pojawiają się i jak się większe. Stąd wymaga, aby rozważyć pomoc z VA, stażystów, itp. Ten rodzaj delectation jest ważne więc można rosnąć i stać się większe.

Blogerzy, tak samo jak właściciele małych firm, mają zazwyczaj zbudowali swój biznes od podstaw. Z tego powodu, zapewniając swoją wiarygodność jest zawsze tak cenne dla sukcesu. Jak w przypadku każdej innej firmy, polityka musi być ustalona na miejscu, i te zasady powinny być przekazywane z potencjalnymi partnerami, stażystami i pracownikami.

Z polityk pochodzą szkolenia, trzeba szkolić Te osoby (s) na swoich polityk i wyjaśnić im, czego oczekujesz. Co ważniejsze, dlaczego masz je w miejscu, więc mogą one dostać się za i wspierać cię.

Potrzebujesz "wkupić się", aby zrozumieć dlaczego i jakie znaczenie ma twoja polityka.

Nie bądź głupi, bądź mądry.

Oznacza to, że musisz wyznaczyć SMART cele i zadania. Co to są cele SMART? Dowiedziałem się tego z Forbes, ale to jest biznes 101 i jeśli nie możesz tego zrobić, to jedyną osobą, którą możesz winić, jesteś ty sam. Cele SMART to cele, które są określone, mierzalne, osiągalne, istotne i określone w czasie. Podczas gdy wszystkie są ważne, konkretne i określone w czasie są niezbędne, aby odnieść sukces, jeśli delegowanie. Zawsze musisz wyznaczyć konkretne dni i godziny, PERIOD! Mówienie, że potrzebuję tego ASAP, lub potrzebuję cię do tego, nie jest wystarczająco dobre. Musisz ustawić parametry i dzielić się nimi. W przeciwnym razie, to się nie uda z powodu Ciebie! Pamiętaj inni ramy czasowe nie jest taki sam jak ktoś inny, plus ludzie nie są czytniki umysłu!

Inspekcja:

To jest Kluczowe, jeden, aby utrzymać je na palcach, ale także dlatego, że pracownicy i stażyści są odbiciem firmy i marki. Co oni robią, zatwierdzone lub nie, jest postrzeganie inni mają cię. I pamiętaj inni percepcja jest ich rzeczywistość, czy prawdziwe, czy nie. Jedna rzecz, którą słyszałem przez lata to ludzie robią to, czego się spodziewasz, a nie to, czego oczekujesz; niestety jest to prawda w większości przypadków. czasu. Jeśli zamierzasz delegować nie chcesz robić założeń, wszyscy zaangażowani ludzie, duzi czy mali muszą widzieć i rozumieć Twoją wizję! zrozumieć swoją wizję!
Coś, o czym warto pamiętać, jeśli chcesz delegować obowiązki innym:
  1. Poznaj ich charakter: Nikt nie troszczy się o Twój biznes tak bardzo jak Ty, więc delegując zadania chcesz się upewnić, że dana osoba jest kompetentna i godna zaufania.
  2. Komunikacja: Ten jest kluczowa, każdy musi być na tej samej stronie. Pamiętaj, że czas to pieniądz. Więc wymówka, nie mam czasu, po prostu zrobię to sam kosztuje Cię pieniądze. Tak, na początku, to może zająć trochę swojego czasu. Ale jak już ktoś inny będzie miał z tym problem, to dywidenda się opłaci.
  3. Lista kontrolna: Czy wyjaśniłeś swoje oczekiwania? Czy pracownicy rozumieją twoje wartości? Czy są jakieś zasady, etyka, prawa, których należy przestrzegać? Czy zapewniłeś im to, czego potrzebują, aby odnieść sukces (czas, materiały, pieniądze, itp.) Czy wiedzą, co robić, jeśli coś pójdzie nie tak? Powtarzaj powyższe, JEŚLI CHCESZ SIĘ ROZWIJAĆ I ODNOSIĆ SUKCES. Bez tego poniesiesz porażkę.
Podsumowując, chcesz się upewnić, że istnieje jasne okno komunikacyjne. okno komunikacji. Musisz być szczegółowy w tym, czego potrzebujesz podczas całego procesu, z jak i dlaczego zadania. Upewnij się że każdy wyraźnie wie, czego chcesz. Najlepszym Najlepszym sposobem, aby to zrobić, jest poproszenie ich o powtórzenie tego samego. W przeciwnym razie, ktoś może po prostu powiedzieć "tak", aby powiedzieć "tak". Jeśli wiedzą na co liczysz, dlaczego jest to dla ciebie ważne, co sprawdzasz, wtedy będziesz miał kupno i odniesiesz sukces. odniesiesz sukces.