Trenerki fitness — czym się wyróżniają, którą lubicie najbardziej?

Social media pękają w szwach od kont trenerów fitnessu, którzy służą pomocą i radą w kwestii ćwiczeń, diet i fizycznych metamorfoz. Nieodmiennie od lat największą popularnością cieszą się jednak trzy trenerki. Sprawdź, które i czym skradły serca fanom w całym kraju!

Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska to w Polsce absolutna królowa fitnessu. Pochodząca z Sanoka trenerka dała się poznać szerszej publiczności, dzięki występom w programach śniadaniowych “Dzień Dobry TVN” i “Pytanie na śniadanie”. Wkrótce po występach w telewizji opublikowała w sieci szereg filmików oraz wydała pierwsze książki i płyty DVD z autorskimi zestawami ćwiczeń. Jej propozycje treningów są często bardzo wymagające, ale i przynoszące efekty. Dzięki swojej działalności Chodakowska pomogła schudnąć i uzyskać wymarzoną sylwetkę tysiącom kobietom w Polsce. 

Anna Lewandowska

Swoją miłością do fitnessu i zdrowego trybu życia zaraża również żona znanego piłkarza Anna Lewandowska. Jest ona sportsmenką i wielokrotną medalistką mistrzostw świata, Europy i Polski w karate. Na efektywnych treningach zna się więc jak nigdy inny! Anna organizuje specjalne obozy i spotkania dla miłośniczek fitnessu oraz publikuje w sieci nagrania z treningów. Dodatkowo zajmuje się też propagowaniem zdrowego odżywiania; jest właścicielką sklepu ze zdrową żywnością oraz firmy cateringowej. 

Monika Kołakowska

Wschodzącą gwiazdą w świecie fitnessu jest także Monika Kołakowska, partnerka youtubera Sylwestra Wardęgi. To właśnie on namówił ją do założenia kanału na Youtubie, gdzie może dzielić się z obserwatorami swoimi pomysłami na skuteczne treningi. Monika jest zwolenniczką interwałów, czyli krótkich, ale intensywnych ćwiczeń. Jej metody okazują się bardzo skuteczne. Pomogła już bowiem niejednej osobie zrzucić zbędne kilogramy i przybliżyć się do wymarzonej budowy ciała. 

 

Trenerki firness w trakcie zajęć

 

Pomoc i inspiracje w napisaniu artykułu: Sylwia Karczewska - ZaradnaKobieta.pl