Gwiazdy, które postawiły na platynowy blond

Platynowy blond to odcień, który nigdy nie wychodzi z mody! Żadna inna fryzura nie dodaje całej stylizacji takiego pazura i charakteru jak właśnie jasne, niemal białe pasma. Sprawdź, które celebrytki wybrały ten kolor dla siebie!

Pamela Anderson postawiła na platynę

Kto nie pamięta ujęć ze „Słonecznego Patrolu”, w których piękna blondynka biegła w zwolnionym tempie przez słoneczną plażę Kalifornii? Pamela Anderson to niewątpliwie ikona popkultury! Od niemal zawsze jej głowę zdobiły jasne pasma. Na początku kariery aktorka stawiała jednak na ciepły, niemal żółty odcień blondu. Z czasem  postawiła na niezwodny platynowy blond, który niewątpliwie wpłynął korzystnie na jej urodę. 

Kasia Stankiewicz w platynowej blondzie 

Przemianę na platynowy blond przeprowadziła też piosenkarka Kasia Stankiewicz. Przez większość swojej kariery artystka miała jasne, sięgające do ramion kosmyki. Całkiem niedawno zdecydowała się jednak na wielkie zmiany! Obecnie jej głowę zdobi piękny short bob w jasnym platynowym blondzie. Kasia wygląda zjawiskowo, a taka fryzura odjęła jej minimum 10 lat!

Kinga Zawodnik w platynowych lokach

Pięknym blondem zachwyca również Kinga Zawodnik. Znana z programu "Dieta czy cud" 28-latka najpierw przeprowadziła swoją metamorfozę, chudnąc kilkadziesiąt kilogramów, a następnie postanowiła przeprowadzić rewolucję również na głowie. Jakiś czas temu swoje złote loki przefarbowała na platynę, czym wprowadziła wszystkich fanów w niemały zachwyt. 

Maffashion jako blondynka

Maffashion, słynąca ze swoich pięknych brązowych włosów, zaskoczyła fanów niesamowitą metamorfozą. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała porcję zdjęć w długich niemal białych pasmach. Szybko okazało się, że to jedynie peruka założona na potrzebę sesji modowej, ale nikt z pewnością nie zaprzeczy, że było jej w tym blondzie niezwykle do twarzy! Kto wie… być może blogerka zdecyduje się na platynowy blond w przyszłości...

 

Platynowy blond pasuje nie tylko gwiazdom