Zapraszam serdecznie na makijaż ślubny, makijaż wieczorowy, makijaż biznesowy, makijaż fotograficzny oraz na każdy inny makijaż profesjonalny, którego w danym momencie potrzebujesz. Makijaże wykonuję najczęściej u mnie w salonie kosmetycznym lub z dojazdem w miejscowościach Lubartów i Lublin.

Makijaż, wizaż i kosmetyka to moja pasja i życiowe spełnienie. Od niedawna do tych pasji dołączył masaż PeLoHa.
 
Uważam, że nie sztuką jest zrobić makijaż, chodzi o to aby wydobyć naturalne piękno i odpowiednio podkreślić urodę.
Umów się ze mną a udowodnię Ci, że jesteś piękna, pomogę odnaleźć Twoje atuty, a gdy je w ogóle posiadasz ukryć mankamenty.
Spotkanie ze mną to nie tylko profesjonalny wizaż ale przede wszystkim rozmowa, wysłuchanie Twoich oczekiwań a wszystko ubrane w nutkę humoru i zabawy.

Ukończyłam kurs Makijażu Profesjonalnego, Analizy Kolorystycznej i Psychologii wizerunku oraz Stylizacji I i II stopnia w London School of Make-up w Katowicach.  Także doszkalałam się z makijażu fotograficznego w warszawskiej Szkole Select pod okiem Magdy Atkins. Przeszłam także szkolenie  ze stylizacji fryzur w warszawskiej Akademii Stylu i Urody.
Certyfikaty - zobacz kliknij!


Zapraszam na makijaże:
  • naturalny (make-up no make-up)
  • dzienny (biznesowy)
  • wieczorowy (sylwestrowy, studniówkowy)
  • ślubny
  • fotograficzny (do fotografii kolorowej i czarno-białej)
  • makijaż kobiety dojrzałej


Zapraszam także do mojego Salonu Kosmetycznego, w którym profesjonalnie zajmę się Twoją twarzą (zabiegi oczyszczające i pielęgnacyjne) oraz Twoim ciałem (cudowny masaż PeLoHa).

Pracuję w makijażu na szerokiej gamie kosmetyków, które dokładnie przetestowałam. Mój kufer zawiera kosmetyki firm takich jak: Kryolan, Lancome, Dior, YSL, Guerline, Artdeco, Mar Kay,  Revlon, Max Factor, Sephora, Loreal, oraz Inglot. Do wykonania makijażu używam profesjonalnych baz pod podkład, bazy pod cienie oraz profesjonalnego utrwalacza, tak aby każdy make-up był perfekcyjny.

Zapraszam serdecznie!

 Powered by MGWEB web creation & hosting Copyright © 2020 Eliza make-up. All rights reserved. Odwiedzin: 272853, dziś: 10